תחזית שבועית – מה קורה בכוכבים? 15 לאוקטובר 23

אז… מה קורה השבוע בכוכבים?

אחרי שבוע סוער אלים ואגרסיבי אנחנו מקבלים שבוע שמלת המפתח בו היא.. מתח. כמה מפתיע.

שלוש זויות עוצמתיות של מתח מביאות איתן שבוע שהמתח היא המלה המשמעותית שבו. צמידות אחת שיוצרת שתי זויות של מתח במקביל יוצרת ציר פעולה ותקשורת מתוח במיוחד, שבו המעורבות הרגשית גבוהה מאוד ואי ודאות ערפול ובלבול הם חלק מהתוצרים שלו.

כן, השבוע הזה נצטרך למצוא כמה וכמה תשובות משמעותיות שצצות ועולות אבל נפטון גורם לכך שדווקא שיקול הדעת שלנו הוא מאוד בעייתי השבוע.

אין ברירה – זה מה שקיבלנו – זה מה שיש, ובמלה אחת שבעצם מרכיבה את כל מה שמרכיב את כל מה שאנחנו עוברים מהשבת הקודמת – נתמודד.

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@ שמש בזוית של מתח 150 לאורנוס

@ מרקורי בזוית של מתח 150 לאורנוס

@ צמידות מדויקת שמש מרקורי במזל מאזניים

@ צמידות שמש ומרקורי בזוית של מתח 150 לנפטון

 

 בשבוע שכל זוית שנוצרת בו היא בעייתית, יש שתים שקשות במיוחד. אלה הזויות שיוצר כוכב אורנוס התזזיתי, כוכב השינויים והניתוקים, עם השמש, המיקוד האנרגטי של הכל, ושל מרקורי, כוכב התקשורת שלנו.

שתי הזויות עם אורנוס נוצרות בתחילת השבוע, ושתי הזויות עם נפטון – בהמשך ובסוף השבוע, כך שלפחות אפשר אולי לשמוח שאינו מגיעות ביחד, אם כי בשבוע מוטרף כל כך – גם זה אפשרי.

 

השמש בזוית של מתח עם אורנוס – זו זוית מאוד לא קלה, כיון שהמתח שהיא יוצרת אינו נראה לעין אבל הוא נוכח בכל פינה: זהו מתח שמהווה סוג של איום, איום בניתוק, איום בתוצאות לא קלות להחלטות שלנו, ואיום בשינוי שיהיה שינוי לרעה.

הזוית הזו מכריחה אותנו לאלתר, כיון שאנחנו נתונים תחת איום לא צפוי. היום הזה יכול להיות ממש איום פיזי בתחושה, ויכול גם לגרום לנו לפעול באופן לא צפוי כדי לקדם פעולות שמאיימות עלינו.

תחת זוית שכזו כל אחד ואחת מאתנו עלול להדרש השבוע לקבל החלטות לא קל, וגם לא לדעת אם הן החלטות טובות או גרועות בשלב הזה, אבל חשוב שלא לתת לאיום הזה לפעול כנגד הרציונל שלנו, ולגרום לנו לעשות דברים קיצוניים או להגיב באופן קיצוני.

אורנוס הוא לא צפוי: הוא עלול לגרום להפעיל אותנו באופן שגם מפתיע אותנו, ולכן כדאי השבוע לחזק מאוד את יכולת האילתור שלנו את היכולת שלנו להיעזר באינטואיציה ותחושות בטן, ולסמוך עליהן מצד אחד, אבל גם להזהר מפחדים קיצוניים כשאנחנו משתמשים בהם מצד שני.

זוית המתח הזו היא לא משהו שאנחנו רגילים אליו, אבל זו מהותה: לפעול בתנאים לא רגילים כאילו אנחנו לבד בשטח מצד אחד, ומצד שני – גם לחשוב על פעולות שיתאימו לקולקטיב ולאנשים אחרים שסביבנו, שגם אותם מפעילים פחדים כאלה ואחרים.

אז.. לסמוך על עצמנו שנקבל את ההחלטות הכי טובות עבורנו ומצד שני לסמוך גם על יכולת האילתור שלנו במקרה והתנאים משתנים – זה האישו המרכזי.

 

 

זוית המתח בין מרקורי לאורנוס – הזוית הזו דומה במהותה אבל כאן אנחנו צריכים לעשות שינוי לא במעשה אלא בחשיבה. התקשורת שלנו עלולה להיות בעייתית עכשיו מכיון שפחדים מפעילים אותה ולכן אנחנו עלולים לתקשר ממקום של אינסטינקט ולא ממקום רציונלי, ולמרות שזה טבעי בעתות סכנה, גם כאן נצטרך לסמוך על יכולת האלתור שלנו בתקשורת עם אחרים וגם לגבי ההבנות שלנו עצמנו: לא לסמוך עד הרגע האחרון על החלטות של אחרים מצד אחד, ומצד שני – לסמוך על האינטואיציה ותחושות הבטן שלנו שמחזירות אותנו לצד הראשוני והקדמוני שלנו. זה קונפליקט, בהחלט, אבל גם הוא חלק ממהות המתח הזה שנוצר עכשיו בין הרציונל המציאותי מצד אחד לבין הפחדים והאינסטינקטים שלנו מצד שני.

יהיה מעניין…

 

 

הצמידות בין השמש למרקורי שיוצרת זוית מדויקת של מתח בין שני אלה לבין כוכב נפטון המטשטש ומערפל – זו הצמידות הבעייתית של השבוע כיון שהיא עוסקת בשתי פלנטות משמעותיות מאוד מצד אחד, שיוצרות זוית עם נפטון המטשטש ומערפל מצד שני, וגם בעצם יוצרות מעין מסך ערפל סביב ההגיון ויכולת הביצוע שלנו, כאילו נפטון כורך את צעיפו סביבנו ומקשה עלינו לראות את המציאות כפי שהיא, ולקבל החלטות על פי העובדות בשטח שגם אותן אנחנו מתרגמים באופן רגשי ולא ממש הגיוני רוב הזמן השבוע.

המאבק הזה בין רגש לבין הגיון ועובדות עלול להיות קריטי השבוע, כיון שהוא מקיף את כולנו ומונע משיקול הדעת הבריא שלנו להכנס לפעולה שגם תספק את הצד המעשי שלנו וגם תרגיע את הפחדים ועולם הרגש המורכב שלנו שיכול לרצות לפעול באופן אחר.

מה עושים? עושים.. אין ברירה. הציר הזה פוגש אותנו בנקודה קריטית בחיינו ונצטרך להתמודד איתו בהצלחה כזו או אחרת עם נוכל לסמוך על מי שאתנו מעלינו או לצדנו: באופן כזה נוכל להצליב נתונים ולקבל החלטות מיטביות.

בוטום ליין – בתוך מערכת חשיבה וקבלת החלטות רגשית ובעייתית ותרגום רגשני של המציאות, אכן תחושת הביחד – היא החשובה: היכולת להתייעץ ולהצליב נתונים יכולה לאפשר לנו לראות דברים אחרת ולפעול באופן אובייקטיבי ככל האפשר.

וביחד – ננצח.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי גם להיום – ביבי הטוב מול ביבי הרע

@

בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום (כמעט..) סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

 

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

 

@

אסטרו טיפ – הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם שוהה במזל עקרב ומביא איתו שלל סיכונים, ומעורבות רגשית גבוהה. קבלו החלטות על סמך העובדות, ולא על סמך הפרשנות שלהן. מרס דוחף אתכם קדימה לחתור למגע עם המציאות אך השמש ומרקורי שממול מאזנות את המצב ומאפשרות לכם לראות את הדברים כפי שהם.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת במזל בתולה המעשי ויוצרת זוית פרקטית, ומנסה בהחלט ואף מצליחה ליצור איזון מסויים בין הרגש למעשה. הקשיבו ללב ותנו לו להוביל..עם הראש. האיזון בין השנים האלה הוא קריטי מבחינתכם, בעיקר כשלכם יש יתרון על אחרים השבוע – היכולת להשתחרר ולתת חיבוק או מלה טובה ולהכיר בכוחם והשפעתם על המציאות בשטח. חיבוק ומלה טובה – זה איזור הפעולה שמשתחרר אצלכם כשהמתח בשיאו. הקשיבו לו.

תאומים

זוית המתח של מרקורי עם אורנוס השבוע עלולה לגרום לשינויים פתאומיים והזוית עם נפטון – להחלטות רגשניות ולא רציונליות. תצטרכו למצוא שביל ודרך לאחד בין השנים. דווקא לכם קל יותר לעשות זאת מאשר לאחרים, כי הפיצול החשיבתי הזה קיים אצלכם בדרך כלל באופן טבעי. השתמשו בו כדאי לא לאבד פרופורציות ולהרגיש חלק מהמציאות, ולא שהיא עובדת לידכם ומשאירה אתכם מבודדים עם עצמכם.

סרטן

השמש ומרקורי סוחבים את תשומת הלב לכוונים של בית ומשפחה, אבל מרס דוחף לביטוי רגשי אגרסיבי. חשוב לא לכעוס או להכנס למתחים עם אנשים קרובים בגלל רגישות גבוהה מדי. הצמדו לעובדות וחלקו את היום שלכם לפרוסות פרקטיות לפי לו'ז מדויק עד כמה שאפשר – זה יחזיק אתכם על הקרקע כך או אחרת.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל מאזניים המאכלס את בית התקשורת שלכם ומסתבר שאתם תקשורתיים במיוחד השבוע, שמה שמאפיין אותו מבחינתכם הוא המלים וההחלטות – המעשים יבואו בעקבותיהן. דברו ושתפו גם כדרך לחזק אחרים שסומכים עליכם, כמו שקורה בדרך כלל לאריות.

בתולה

ונוס הרגשית שוהה במזל שלכם עדיין ומביאה איתה פה ושם רגעים יפים לתוך המעגל המעשי והביקורתי שלכם. זהו זמן טוב לתת ללב עדיפות על פני הביקורת, ולמצוא זמן איכות רגשי עם אדם קרוב בנוכחות או במלים – התקשורת איתם תהיה הכוח שלכם כעת אם תאפשרו לעצמכם להקשיב ולהתייחס ללא ביקורתיות או שיפוט.

מאזניים

ונוס הרגשית שוהה במזל בתולה הביקורתי, ונדמה שהאקשן הרגשי האמיתי נמצא מאחורי הקלעים, לשם הולך חלק גדול מכם כדי להתמודד עם רגישות היתר שלו – ושם גם הכוח שלכם כעת:  העובדות שמאחורי הקלעים שיתנו להם בסיס פרקטי וירגיעו אתכם. שתפו אחרים.

עקרב

כוכב מרס האגרסיבי שוהה במזל שלכם ודוחף אתכם קדימה לעשייה ופעולה, אבל חשוב למצוא כעת את האפיק הנכון לשחרר את הפעולה הזו. אם אתם בצבא – נסו להמנע מסיכונים מיותרים שמרס דוחף אליהם. אם לא – נסו לא לדמיין תרחישים מסוכנים מדי שדוחפים אתכם להחלטות גרועות. קלו איפוק.

קשת

הצד החברתי שלכם מודגש עכשיו, וזה גם יהיה מקור הכוח שלכם השבוע: הקהילה, המעגלים החברתיים, והביחד. אלה יווסתו גם את הפחדים שלכם וגם יעזרו לכם לחשוב ולפעול בפרופורציות ולהמנע מאופטימיות יתר מצד אחד, ומפסימיות יתר כשהצד האופטימי לא מקבל מענה. היכולת שלכם למצוא איזון בין שני החלקים האלה בעזרת האנשים שקרובים אליכם תקבע את איכותו של השבוע.

גדי

נראה שבהרבה סיטואציות אתם הם אלה שנמצאים באור הזרקורים השבוע, ואנשים אחרים מסתכלים עליכם ובכם ומנסים לשאוב מכם כוח ועידוד, כשאתם תחת השריון הגדיי הבטוח והמוכר – אבל חשוב שגם אתם עצמכם תתנו גיבוי וכסוי למקום הזה: התערובת של הבטחון העצמי שלכם עם המעורבות הרגשית הגבוהה יכולות לגרום דווקא לכם לקבל החלטות מיטביות.

דלי

השמש ומרקורי במזל מאזניים מביאים יכולת לראות את כל רוחב היריעה של כל מה שקורה כאן, ולחבר את כל החלקים של הפאזל. זהו זמן מצוין לעזור לאחרים בהבנות החכמות שלכם וביכולת שלכם להסביר ולהרגיע באופן פרקטי מצבים רגשיים, ובזה כוחכם. למרות הכל – חשוב לא לאפשר למרס שבבית הקריירה שלכם להגיב באופן קיצוני כשדברים יוצאים משליטה.

דגים

כוכב נפטון הוא אחד מהמשפיעים ביותר השבוע על שיקול הדעת ומצבי הרוח שלנו, אבל זויות המתח שהוא יוצר לשמש ולמרקורי עלולות להכניס מתחים ופחדים דווקא במקומות הלא נכונים ולגרום לכם להמנע מפעולות הגיוניות ורציונליות. חשוב לא לאפשר לרגש להפעיל אתכם וזה אומר מתן עדיפות לאינטואיציה ולתחושות הבטן גם אם נדמה לכם הן טועות: הן לא, בתנאי שהדגש הוא לא על הפחדים דווקא אלא על יכולת האילתור במצבים של מתח ובדידות.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן