תחזית יומית – סופשבוע 18-19 ליוני 21

אז.. מה קורה בסופ'ש בכוכבים?

שישי 18/6

ירח  במאזניים 120 פלוטו 60 מרס 150 יופיטר 90 שמש

שמש במזל תאומים 90 נפטון (יציאה) 150 פלוטו (יציאה)

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 120 סטורן

ונוס במזל סרטן 60 אורנוס

מרס במזל אריה 150 יופיטר (יציאה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס (יציאה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

שבת 19/6

ירח  במאזניים 120 סטורן ומרקורי 90 ונוס 150 אורנוס

שמש במזל תאומים 150 פלוטו (יציאה)

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 120 סטורן

ונוס במזל סרטן 120 נפטון

מרס במזל אריה 150 יופיטר (יציאה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס (יציאה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחור

 

נראה שהמתח שהחל להתפוגג בחמישי חוזר,  עם עוד זוית שעלולה להפוך את כל האקשן הזה לאקשן פחות נחמד.

אל זוית המתח בין מרס ליופיטר והזוית בין השמש לפלוטו מתווסף בסופש ומגיע לשיאו בשבת גם מתח נוסף בגלל זוית העימות בין הירח לאורנוס שעלולה להביא שרשרת פתאומים של אירועים פחות נחמדים…

המתח הזה הוא כתוצאה ממיקומים של כוכבים באותן מעלות אך לא במזלות שאיתם יש להם קשר ישיר, מה שאומר שקשה למצוא את הסיבה למתח אבל בהחלט קשה להתעלם ממנו, ולפעמים גם ננקטת פעולה כדי לשחרר את המתחים והלחצים האלה, והתגובות ידועות.

אנחנו הולכים קדימה לקראת שבוע של שינוים שבו השמש עוברת מזל ומרקורי חוזר להילוך רגיל אבל בינתיים ונוס במזל סרטן אינה מספקת כדי לעצור את המתחים האלה, ולכן סוף שבוע אגרסיבי מילולית אבל יש מצב שלא רק, עלול להגיע לסביבה.

אבל.. זהירות, שיקול דעת וגישה הגיונית ולא אמוציונלית עשויים לשנות את המשוואה הזו, אם לא בגבול – לפחות בין אדם לחברו..

בי קול, חברים!

ואיך זה נראה במפת השמים של השבוע?

 

 

@

 

 

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ומה קורה למזלות?

שישבת 18-19/21

טלה

זוגיות ויחסים – נראה שזה האישו בסוף השבוע הזה, טלאים. הירח שוהה בבית הזוגיות והיחסים שלכם, והטלה שלנו רך קשוב ומתוק מתמיד: זה הזמן לשיחות עומק סטייל פנינו לאן, או..לחיבוקי.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה בבית התקשורת שלכם, ואתם רכים מבינים ומכילים מתמיד והתקשורת שלכם עדינה ורומנטית. זוית פרקטית עם אורנוס מראה על אפשרות בלוי עם חברים או משפחות אחרות והנאה משותפת..

תאומים

ירח מאזנאי מביא איתו טאץ' רומנטי שקצת היה אצלכם לאחרונה אבל הילוכו האחורי של מרקורי עלול להביא איתו דווקא טאץ' רומנטי מהעבר, הרחוק או הקרוב… זמן מצוין לשיחות עומק עם בן או בת הזוג לצורך שדרוג תקשורתי

סרטן

נושאי בית ומשפחה על הפרק סרטנונים. זהו זמן טוב להשקיע קצת יותר במבצרו של הסרטן הלא הוא כידוע ביתו, שם שוהה הירח כעת, וכמובן להיעזר באורחת המתוקה שלכם הלא היא ונוס שמבקרת במזל שלכם: אם הלב הסרטני פנוי – הפכו את סוף השבוע למסע של היכרויות, ואפשרו לונוס לעזור לכם למצוא אותה או אותו…

אריה

תקשורת – זו מלת המפתח של היום הזה, אריות.  הירח שוהה לו בבית התקשורת שלכם במזל מאזניים בעוד השמש שליטת המזל שלכם שוהה בבית החברתי שלכם… נחבר אחד ועוד אחד ונקבל את סוף השבוע התקשורתי  והחברתי של השבוע! אל תשארו בבית.

בתולה

הנאות קטנות – כך אפשר להתייחס לסוף השבוע הזה, ממקום של לצאת קצת מהדאגות והביקורתיות, וליהנות מהדברים הקטנים. כעת הזמן למפגש חברתי שמח, לטיולון בחיק הטבע, אולי גם לקצת רומנטיקה בשבת.

מאזניים

זה נראה כמו סוף השבוע הטוב שלכם, מאזנאים. הירח שוהה לו במזל שלכם ומדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם ליהנות לבלות ולהשכיח את השבוע המתיש שעבר עליכם. ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל סרטן, ואירוח ביתי יכול להיות מקסים גם הוא.

עקרב

יש לא מעט תכניות לסוף השבוע הזה אבל התכנית שהכי תעבוד לכם היא..לוותר על כל התכניות, להתחבר לעצמכם, ולנוח. זה הזמן לטעון מצברים לראות את כל מה שהקלטתם השבוע ו.. לנוח. כמה שיותר.

קשת

זוית המתח בין יופיטר שליט המזל שלכם לבין כוכב מרס מביאה איתה כמה ימים מתוחים וגם סוף השבוע ביניהם. חשוב להזהר מאוד בכבישים בסופ'ש הזה ולא לקבל החלטות פזיזות בשום תחום. מה כן?  טבע, ים, חורשות ואפיו מדבר  וכמה שיותר.

גדי

סטורן שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי ולהביא איתו רעיונות ותכניות למכביר כשהירח במזל מאזניים שם דווקא אתכם במרכז האקשן. זמן לאסוף כמה חברים על דשא, או לצאת איתם באיזה טיול ארבע על ארבע, ולסיים בצימר בגליל. שנו אווירה, גדיים.

דלי

ימים לא שקטים עוברים עליכם וזה התחיל בערך שלשום: כוכב מרס האגרסיבי עבר למזל אריה שממול והדלי שלנו הופך לעצבני וחסר שקט. לא עוזרים השמש ומרקורי בהילוך אחורי במזל תאומים: יש אקשן  ופה ושם גם איזה ניצוץ רומנטי, אבל עכשיו סוגרים מעגלים  ולא פותחים. בשבוע הבא תחול הקלה.

דגים

יופיטר כוכב השפע שוהה כעת במזל שלכם ומביא איתו שפע של תקשורת חמימה אופטימיות ועדינות לדגיגים שלנו. נסו למצות את העדינות איתו כמה שיותר כי בקרוב הוא יחזור למזל דלי, ואפשרו לאופטימיות שלו להדביק גם אתכם: נסיעה שמחה, טיולון במקום לא מוכר,  ורומן מדהים ולא צפוי שעוזר לכם לפתוח את הלב… אין כמו יופיטר.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן