תחזית יומית – יום ראשון – 13 ליוני 21

אז..  מה קורה היום בכוכבים?

ראשון 13/6

ירח  בסרטן צמידות מרס 180 פלוטו

שמש במזל תאומים 90 נפטון (כניסה)

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 90 נפטון (יציאה)

ונוס  במזל סרטן 120 יופיטר 60 אורנוס 150 סטורן (מדויק!)

מרס במזל אריה 180 פלוטו (יציאה) 150  יופיטר

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס (כניסה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

יום לא פשוט עובר היום על כוחותינו, ובעצם על כולנו. הצמידות המתחזקת של הירח במזל סרטן כשהוא כבר עכשיו נמצא מול פלוטו ממול מאוד טעונה, וכדאי שנפעל עכשיו בזהירות מכסימלית.

כוכב מרס עושה צעד ראשון במזל אריה ומתחיל להזרים אנרגיה לאזור, אבל האנרגיה הזו גם מגבירה את הלחצים בין סטורן לאורנוס ובעיקר בין ונוס לסטורן, זוית מעיקה שמגיעה לשיאה היום, ואולי משום כך שכחתי לדבר עליה בסרטון שהכנתי…

הזוית הזו מדגישה את הכובד שכולנו חשים מצד אחד, ומצד שני – את הצורך לפרוץ בגל של אנרגיה נלהבת ומעשית שעיקרה מימוש יזמה וריצה קדימה: בין שתי המגמות האלה מתנהל היום הזה שדורש מאתנו סבלנות מכסימלית, גם לגבי התוצאות שיגיעו בסופו לגבי הממשלה הזו.

אבל מעל הכל פועלת עכשיו זוית הפעולה בין סטורן שבהילוך אחורי לבין אורנוס כוכב השינויים, שהוא בעצם בגדול הסיבה שלשמה התכנסנו כולנו. אורנוס והתהליך שאותו הוא מעביר את כולנו מאותגרים עכשיו על ידי סטורן שמנסה לעקוץ אותו מאחורי ולעכב את תהליך השינוי, כי סטורן… פשוט התרגל כבר למצב, וכל שינוי כזה או אחר ממש מאיים עליו.

הירח מתקדם לאט לאט אל סופו של מזל סרטן והמתחים יתחזקו בהדרגה… עד שעות הערב המאוחרות יהיה כאן ירח שחור כלומר חסר זויות עם אחרים… זה וההילוך האחורי של מרקורי הם לא ממש כוס התה החביבה על שינויים דרמטיים כמו הקמת ממשלה חדשה כיון שהכל יכול לקרות ברגע האחרון…

לא נותר לנו אלא לגלות סבלנות איפוק ואורך רוח,  ולאפשר לתהליך השינוי הגדול הזה שכולנו עדים לו או חלק ממנו, לקרות.

 

וכך כל זה נראה במפת השמים היום…

 

@

 

וכך נראית התחזית השבועית במפת השמים של השבוע

 

 

@

ותחזית האהבה של השבוע

 

 

@

 

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

@

ומה קורה היום בכוכבים?

ראשון 13/6

טלה

בית משפחה ורגישות יתר זה היום שלכם, טלאים. הירח שוהה במזל סרטן הביתי כשהוא צמוד למרס שליט המזל שלכם, והמעורבות הרגשית הגבוהה עלולה לגרום לכם להגיב באופן קיצוני ובלי פרופורציות. זהירות.

שור

השבוע נפתח באופן תקשורתי במיוחד מבחינתכם, שוורים: הירח ונוס ואפילו מרס שוהים בבית התקשורת שלכם, ונראה שיש כעת שלושה סוגי תקשורת שונים, אבל מרס עלול לגרום לתקשורת תוקפנית: פעלו בזהירות.

תאומים

נושאי חומר וכספים על הפרק, וזה קורה דווקא כשמרקורי שליט המזל שלכם שוהה בהילוך אחורי… זמן לשנות סדרי עדיפויות של הוצאת כספים, ולפעול באופן חכם עם לו'ז מדויק כדי לעמוד במשימות שלכם. המנעו מהסחות דעת.

סרטן

השבוע הזה נפתח ברגל ימין מבחינתכם, סרטנונים. הירח שוהה במזל שלכם ביחד עם ונוס הרגשית, וזהו זמן ליזמות חדשות ומעניינות, להתחלות מרתקות, ולכל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול, להפעיל ו..לרוץ קדימה.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם מתקרבת לזוית הפעולה עם נפטון.. המעורבות הרגשית גדלה בהדרגה, ואתם עלולים לאבד מיקוד. זהו זמן להתמקד לא בתמונה הגדולה אלא בפרטים הקטנים, לפעול באופן מדויק וחכם, ולדחות החלטות לאמצע השבוע אם אפשר.

בתולה

חברים מכרים ידידים וקרובים – היום כדאי למקד את התקשורת בהם, בתולות. זמן לחזק ולחדש קשרים, להזכיר להם שאתם בסביבה, ובמקביל גם לחזק קשרים עם קולגות מקצועיות ולהציע שיתופי פעולה למי שאתם סומכים עליו לצורך עשייה משותפת.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת היום זוית מדויקת של מתח עם סטורן הנוקשה, וכבד לכם על הלב. זהו יום שבו חשוב וכדאי לפעול בזהירות מבחינה טכנית, אבל באופן מדויק וחכם: התמקדו בנעשה בחשבון הבנק שלכם, ואל תקפצו מעל לפופיק מבחינת הוצאות.

עקרב

פתיחות לרעיונות חדשים נדרשת היודגיםם, עקרבים,  כשהסקרנות מתגברת ואיתה הרצון לבדוק אזורי פעולה חדשים ומאתגרים. זהו זמן טוב לחשוב כמה צעדים קדימה, כעת כשמרס יוצא מזוית העימות עם פלוטו, והלחצים בירידה.

קשת

המעורבות הרגשית גבוהה במיוחד כעת כשהירח במזל סרטן ויופיטר שליט המזל שלכם שוהה במזל דגים. מה עושים עם כל הרגש הזה? זמן טוב לגישה יצירתית לפתרון בעיות, ולחשיבה מחוץ לקופסה.

 

גדי

דיאלוג – זו מלת המפתח של היום הזה, גדיים. הירח וונוס במזל סרטן שממול  מפעילים אתכם בעוצמה. כעת הזמן לשיחות של אחד על אחד, לדבר בכנות ובגובה העינים, לפתור בעיות בכנות ובאומץ, ולשתף ברגשות.

דלי

המעורבות הרגשית הגבוהה של הירח וונוס בסרטן לא ממש מתאימה לדלי שלנו, אבל היא בהחלט מתאימה להפעלה בתחום המקצועי. זמן מצוין לפתרונות יצירתיים במיוחד, ולמימוש רעיונות חדשים. שעות הערב יתאימו למפגשים עם קרובי משפחה.

דגים

הירח ששוהה היום במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים מביא איתו כמה וכמה אפשרויות מעניינות לפתיחות רעיונית ולנינוחות ביומיום שלכם. כעת הזמן לשרשרת החלטות מעשיות, לסידורים מסוגים שונים, ולניקוי שולחן העבודה שלכם מהמטלות של השבוע האחרון.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן