תחזית יומית ובלוג – יום חמישי – 18 לפברואר 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

חמישי  1/3

ירח בשור צמידות מרס 90 מרקורי יופיטר וונוס

שמש עוברת למזל דגים (!)

מרקורי בהילוך אחורי במזל דלי צמידות יופיטר (יציאה)

ונוס במזל דלי  90 מרס (כניסה)

מרס במזל שור  60 נפטון

סטורן במזל דלי 90 אורנוס (יציאה)

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

השמש עוברת למזל דגים הירח צמוד למרס וכל הרגש הזה עטוף בשכבת עננים אפורים שמדי פעם עושים לנו טובה ושופכים עלינו מים להנאתם…

הכל מאבד פרורפוציות במצב כוכבים שכזה, ובעיקר כשהירח בזוית פעולה למרקורי כוכב התקשורת, מה שגורם להרבה מלים – לפעמים יותר מדי – לצאת, ולפעמים אפילו להצטער שהן יצאו עם כל המעורבות הרגשית הזו.

נכון, זו רק השמש, ויש עוד ארבעה כוכבים – מרקורי ונוס סטורן ויופיטר – שנמצאים במזל דלי החברתי, אבל כשהשמש עוברת למזל דגים כולנו חשים זאת, באופן כזה או אחר.

ומה היא מעירה בנו, השמש הזו? געגועים למקום מתוק ועצוב ולא ידוע, כיסופים למשהו לא מושג, סוג של עצב קיומי מעניין אך לא ממש ברור, ופה ושם גם שמחה קטנה, פשוטה ועדינה, על כך שאלה אנחנו.

מה עוד בקנה? פורים בשטח, וזו בהחלט סיבה להוריד את המתח ו.. לחגוג.

כל השאר יכול לחכות, בעיקר כל עוד מרקורי בהילוך אחורי, וונוס בזוית כועסת למרס כשכל דבר קטן מפריע לה.. לפחות מרס יוצר זוית מעשית עם נפטון, כך שהצד המעשי שלנו כן יכול לבוא לידי ביטוי למרות כל הרגשות האלה שמנסים להדחק ולצאת במקביל.

גשם יורד – טידלי פום, שר פו הדוב. והוא תמיד יודע איך להגיב, דובי דוב פותה שכמותו.

 

ולכבוד פורים, התחלתי פינה חדשה: דוקטור לאב: הוא ניג'ס, ואני הסכמתי, ונראה שהוא ירוץ פה באופן קבוע.. קבלו אותו!

 

@

 

ולפני תחזית המזלות אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל.

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

מעניין אתכם? דברו איתי..

 

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

ומה קורה  היום למזלות?

 

חמישי  18/2

טלה

הירח שוהה יום נוסף במזל שור, מאפשר לכם להמשיך ולתרגם את העוצמה שלכם לעובדות, ובעזרת זוית פרקטית בין נפטון למרס שליט המזל שלכם – גם למצוא לכם שתופי פעולה מעשיים ופורים.

שור

גם היום ממשיך הירח לנוע במזל שלכם, שוורים, ולעזור לכם להפגין נוכחות וסמכות,

 ובעיקר לקבוע עובדות בשטח. יום מצוין ליזמות חדשות בכל התחומים, ולאתגרים גדולים.

תאומים

יש לא מעט תכניות ליום הזה, אבל אתם חייבים להיעזר בסבלנות, תאומימים: הירח שוהה לו גם היום במזל שור, ומדגיש את הצורך לפעול בעיקר מאחורי הקלעים, ולא בקדמת הבמה. זמן לנקות כעסים, ו..לחכות.

סרטן

הירח שליט המזל שלכם שוהה יום נוסף במזל שור המעשי, אבל הצמידות שלו עם כוכב מרס עלולה להביא איתה יום תוקפני וחסר שקט. במקום להתרגז נסו לצאת קצת לפעילות פיזית בחוץ או בבית, ושחררו קצת את הגוף.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עוברת היום למזל דגים, והאריה שלנו הופך להיות רגשי ואפילו רגשני יותר מתמיד,.. כן, נגמרות השאגות, ומגיעות הדרמות הקטנות, ואיתם גם הצורך לרגש ולהתרגש. המנעו מהחלטות רגשניות.

בתולה

השמש עוברת היום למזל דגים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, אלמנט שמדגיש את הצורך שלכם לפעול באופן זוגי יותר, להיות קשובים יותר לפרטנרים שלכם, ולהיות קצת פחות ביקורתיים. יום מאתגר.

מאזניים

מעברה של השמש למזל דגים המאכלס את בית העבודה והמקצוע שלכם, מראה לאן נושבת הרוח: הגיע הזמן להתמקד בתחום המקצועי, להפשיל שרוולים, ולהתמקד ביזמת מעניינות, למרות הקושי.

עקרב

שתופי פעולה – אלה מלות המפתח של היום הזה, עקרבים. הירח שוהה ממול במזל שור, ומדגיש את הצורך בדיאלוג מקצועי שמשלים אתכם ואפשרויות לשתופי פעולה מקצועיים. אפשרו לאנשים אחרים להתקרב ולפעול ביחד.

קשת

מעברה היום של השמש למזל דגים, משנה מעט את סדרי העדיפויות שלכם לתקופה הקרובה. אחרי חודש תקשורתי במיוחד עם כמה כווני פעולה חדשים, מגיע הזמן להשקיע בבית בסביבתו ובעיקר בבני הבית. הגיע הזמן לשנות אווירה בבית, קשתים. יהיה מעניין.

גדי

בית התקשורת שלכם הופך להיות מודגש במיוחד בתקופה הקרובה, גדיים: השמש עוברת למזל דגים, והגדי שלנו לומד מחדש לתקשר לדבר לשתף ולחלוק, ולצאת קצת מהחומה הגדיית המוכרת. קדימה, גדיים!

דלי

אחרי חודש שבו שהתה השמש במזל שלכם והביאה איתה נוכחות ועוצמה היא עוברת היום למזל דגים המאכלס את בית החומר והכספים שלכם. הגיע הזמן לעשות קצת סדר בחשבון הבנק, לשנות סדרי עדיפויות, ויפה שעה אחת קודם.

דגים

מזל טוף, דגיגים! השמש עוברת למזל שלכם, הקסם האישי חוזר לו, והגיע הזמן גם לחגיגות ההפתעה המוכרות בעיקר כשגם הסגר מתחיל להתפוגג בהדרגה… הדגיג הוא ביישן ידוע, אבל נראה שדווקא השנה תשמחו למסיבונת-הפתעונת, נכון? תודו..

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן