מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 31 למרץ 2024

אז.. מה קורה בשמים השבוע?

השבוע הזה עומד בסימן שינויים: שינוי כיוון של מרקורי, שינוי מזל של ונוס, וצמידות רגשנית של נפטון איתה. בגדול זה אומר שינוי הטון המדשדש וההססני לרגע, אבל לא לגמרי: השמש ממשיכה לנוע ללא זויות עם כוכבים אחרים, וכמוה גם מרס. תשובות עומק ושינויי כוון אמיתיים יצטרכו לחכות. בינתיים מזכיר לנו מרקורי שפורץ בהילוך אחורי, שצריך לסגור מעגלים שהשארנו פתוחים, לפני שמחליטים לשנות כיוון ולנוע קדימה..

מכיון שגם השמש וגם מרקורי במזל טלה הלוחמני שאליו תגיע גם ונוס, נראה ששלושת השבועות הקרובים יהיו ממש קריטיים מבחינת החלטות שיתקבלו בהם, בעיקר בכל מה שקשור ללחימה בצפון או בדרום, אבל טיב ההחלטות האלה לא בטוח כלל שיהיה מוצלח, בגלל מיקומו של מרס שליט הטלה במזל דגים.

יהיה מעניין, אך לא קל.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ מרקורי עובר להילוך אחורי במזל טלה

@ ונוס הרגשית נצמדת לנפטון הרגשני

@ ונוס עוברת למזל טלה

 

ההילוך המעניין של השבוע – זהו הילוכו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו בהילוך אחורי במזל טלה למשך שלושת השבועות הקרובים. מזל טלה הוא המזל הלוחם שלנו, והילוכו האחורי של מרקורי מראה על שינוי בתקשורת הלוחמנית ובכלל בכל מה שקשור לתקשורת הקשורה למלחמות עכשיו. כשמרקורי נמצא בהילוך אחורי זהו גם זמן טוב לסגור מהלכים, למצוא דברים שאבדו, ואולי אפילו להחזיר חטופים – כל תהליך שקשור לשינוי כוון כעת עשוי פתאום לעלות על הפרק וגם לקרות. מצד שני גם החלטות אופרטיביות הקשורות למלחמה בכלל עלולות להשתנות בפרק הזמן של שלושת השבועות האלה, ובהן עשוי להופיע שינוי גישה, שינוי תפקוד של המערכת, ושינויים של סדרי עדיפויות מסוגים שונים.

זהו זמן של שינויים גם בסדרי העדיפויות האישיים שלנו בכלל, בכל מה שקשור לנושאי יזמה ופעולה. זמן טוב להפסיק פעולות שלא תורמות לנו ולהסיק מסקנות, או לחילופין לנסות דרכי פעולה מסוגים לא מוכרים כדי לקצר דרכים ותהליכים.

חשוב מאוד עכשיו להזהר מאלימות וכוחנות מכל סוג, ולא להכנס לויכוחים או עימותים שעלולים להסלים.

מי בעיקר יושפע מהמיקום הזה? מזלות תאומים בתולה קשת דגים טלה מאזניים סרטן וגדי.

 

הזוית הקשה של השבוע – זו הצמידות בין ונוס הרגשית שבמזל דגים, לבין כוכב נפטון הרגשני, המטשטש ומערפל. הצמידות הזו גורמת למעורבות רגשית גבוהה, ואיבוד פרופורציות בכל מה שקשור לצד המעשי של החיים. נפטון הוא בעצם אוקטבה גבוהה של ונוס. צמידות בין השנים האלה עלולה לגרום לשיקול דעת גרוע, והחלטות בהתאם, כמו גם איבוד  פרופורציות הקשורת להתנהלות שלנו בנושאי חומר וכספים, ומערכות יחסים.

לשמחתנו זו צמידות קצרת מועד, שלושה ארבעה ימים פחות או יותר, גם שבימים האלה, בעיקר בין אמצע השבוע לסופו כדי להתנהל בזהירות מכסימלית, ולהתייעץ לפני כל מהלך.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות דגים תאומים קשת ובתולה, מאזניים גדי סרטן וטלה.

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברה של ונוס ממזל דגים הרגשני למזל טלה האסרטיבי. המיקום הזה אינו נחשב כמוצלח עבור ונוס, כיון שהוא הורס את ההרמוניה שונוס כל כך זקוקה לה ומביא איתו בעיקר גישה לוחמנית ווכחנית למערכות היחסים שלנו. בפרק הזמן צפויים יותר ריבים ועימותים במערכות היחסים שלנו, ומאבקי כוח ואגו. לכן חשוב כעת לפעול בזהירות מכסימלית עם הונוס הזו, לא להתרגש מכל ריב או צעקה, אך בעיקר לא לאפשר למצב של עימות או ויכוח להמשך לאורך זמן.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות שור, מאזניים, עקרב אריה ודלי, טלה סרטן וגדי.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

@ אסטרו לאבמיזם הזוגיות וההיכרויות שלי – פרק 3            https://youtu.be/cf0vduaWlm8

@ מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמידביבי הטוב מול ביבי הרע

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

@ הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

שבוע מוזר רגשני ולא ברור. מרס שליט המזל שלכם במזל דגים ללא זויות מביא איתו מצבי רוח משתנים לא יציבים. מרקורי שנכנס להילוך אחורי במזל שלכם יעזור לכם לסגור מעגלים שנשארו פתוחים. ונוס שעוברת למזל שלכם מביאה רגעים של אהבה..

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל טלה האסרטיבי וצפוי לכם חודש עצבני וחסר שקט. חשוב כעת לא לקלקל קשרים יפים ולא לאפשר לרבים ומאבקי כוח לקלקל לכם את ההרמוניה. שמרו על אופטימיות ופעלו באופן שקול.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם פוצח בהילוך אחורי במזל טלה המאכלס את הבית החברתי שלכם. זהו זמן טוב לפרידות ממערכות יחסים שמיצו את עצמן כדי לפנות מקום למערכות חדשות. זמן טוב גם להפסיק לפעול עם מוסדות וארגונים שהתקשורת איתם אינה יעילה.

סרטן

הילוכו האחורי של מרקורי במזל טלה המאכלס את בית הקריירה שלכם עשוי להביא איתו מחשבות על שינוי כווני פעולה ועשייה, מתן כוון אחר לאמביציה שלכם, או סוג אחר של דיאלוג עם סמכויות. זמן טוב לבדק בית אמיתי בנושאי קריירה.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם לא יוצרת זויות פעולה עם כוכבים אחרים השבוע, אלמנט שהופך את שיקול הדעת ודרך קבלת ההחלטות שלכם למשמעותית במיוחד. זמן לקחת אחריות לראות את כל התמונה להגדיר מטרות ולפעול באופן עצמאי, אריות.

בתולה

הצמידות בין ונוס הרגשית לנפטון בבית היחסים שלכם עלולה להביא איתה קושי לראות את כל התמונה ולהסיק מסקנות בכל מה שקשור לזוגיות ויחסים. זהו זמן להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי, אבל גם לראות את המציאות כפי שהיא, בתולות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם נצמדת לנפטון ומביאה איתה ימים לא ברורים של מצבי רוח משתנים ולא יציבים. בהמשך משתחררת ונוס ועוברת למזל טלה המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם. כעת הזמן להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי או..לצאת לדייט.

עקרב

כוכב מרס שוהה בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, עקרבים, ועלול להביא איתו מעורבות רגשית גבוהה במערכות היחסים אך גם עצבנות וחוסר שקט. זהו זמן טוב לשחרר רגשות, ולצאת לפעילות פיזית וספורטיבית כדי גם לשחרר את הגוף.

קשת

הילוכו האחורי של מרקורי במזל טלה המאכלס את בית הביטוי האישי  והרומנטיקה שלכם, עשוי להראות על צורך בלקיחת פסק זמן מסוים כדי להבין היכן אתם עומדים עכשיו, ולאן הולכים בהמשך. זמן לפתוח את הלב ולאפשר למלים שיש בו – לצאת..

גדי

הילוכו האחורי של מרקורי במזל טלה עשוי להביא איתו מעורבות רגשית גבוהה במיוחד בתקשורת הביתית ובמשפחה בכלל. זהו זמן טוב לפתור בעיות בתקשורת עם המשפחה, לדבר על הכל, לשדרג את התקשורת הביתית ולהחזיר את תחושת הביחד.

דלי

הילוכו האחורי של מרקורי במזל טלה המאכלס את בית התקשורת שלכם, עשוי להביא איתו כמה שינויים בתקשורת שלכם עם אנשים קרובים ורחוקים. זמן לסיים קשרים שמיצו את עצמם, ובמקביל – להחזיר קשרים חברתיים או משפחתיים שקצת התאדו לאחרונה…

דגים

צמידות בין ונוס הרגשית לנפטון שליט המזל שלכם עשויה להביא איתה חיבור מחודש לצד הרומנטי שלכם, וליכולת שלכם לבטא חום אמפטיה חמלה ו..אהבה. הילוכו האחורי של מרקורי במזל טלה מביא איתו צורך לארגן מחדש ובדחיפות את חשבון הבנק שלכם.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן