מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 14 לינואר 24

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

השבוע הזה, יותר משאר השבועות שחווינו מתחילת השבוע, מראה לנו טפח ממה שחלק לא קטן מאיתנו יחווה בשנה הקרוב: מצב רוח קרבי וטעון, תחושות של אובדן דרך מסויים ואי ודאות, ותקשורת ביקורתית ומכבידה שמכריחה אותנו כמעט בכוח להביט למציאות הזו שנפערת לפנינו כמו שהיא, בלי לעשות לעצמנו הנחות (אולי אנחות..).

מרקורי כוכב התקשורת שלנו משנה אווירה כשהוא עובר למזל גדי,  ונוס הרגשית יוצרת מתחים ואז בזוית לנפטון תחושות של אי ודאות, השמש ופלוטו בצמידות מאיימת, ובשבוע הבא פלוטו גם עובר למזל דלי..

כן, זו הולכת להיות השנה שלנו. עוד לא הספקנו להתעורר מהסיוט של אוקטובר ומראש השנה החדש, וכבר מקפיצים אותנו ונותנים לנו שכפ'צ, ואפשר לשמוע כבר את השרשראות של פלוטו ברקע..

קל, קשה או מעצבן – זה הולך להיות מעניין בכל מקרה, ורק..בזהירות.

 

המיקומים המשמעותיים של השבוע

@ ונוס בזוית של מתח 150 לאורנוס

@ מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל גדי

@ ונוס בזוית  פעולה מדויקת לנפטון הרגשי

@ השמש בצמידות מדויקת לפלוטו היצרי

 

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת ממזל קשת ההרפתקני למזל גדי המכביד והביקורתי.

מרקורי מצטרף בכך לשמש ולמרס שכבר נמצאים שם, וביחד מביאה איתה השלישיה הזו אווירה רצינית חמורת סבר ביקורתית וממוקדת מטרה, שמביאה איתה חשבון נפש נוקב שכולנו עוברים עכשיו מבחינה אישית חברתית פוליטית ומדינית ואפילו צבאית, שיכריח אותנו בשאיפה לקחת אחריות כוללת על כל מה שקורה עכשיו, ולנהל בחכמה את כל הזירות הרבות בארץ ובעולם שכולנו מעורבים בהן.

כעת שיקול הדעת שלנו הופך כאמור רציני מאוד, ומצריך את ראיית כל התמונה כדי לחשוב במקביל לא רק על כיבוי שריות מקומי אלא גם לטווח ארוך, בחשיבה פוליטית חברתית ומדינית כוללת.

חשבון נפש שכזה שמגיע ממזל גדי מכריח את הגופים הסמכותיים בארץ לקחת אחריות כוללת ולנווט בזהירות ובחכמה את כל המערכות שכולנו קשורים אליהן, וזה יהיה לא קל…

זמן לשיקול דעת ארוך ולא להחלטות אימפולסיביות, ולחשיבה ארוכת טווח כאמור, ובכל תחום.

מי בעיקר יושפע מכך? המזלות הקרדינליים: גדי סרטן מאזניים וטלה, תאומים ובתולה.

 

 

הזוית הכוחנית של השבוע – זו הצמידות בין השמש לפלוטו היצרי, במעלה האחרונה של מזל גדי.

זו אחת הצמידויות הטעונות שיש באסטרולוגיה, כיון שהשמש היא מקור הכוח והאנרגיה של כולנו במפת הלידה הקוסמית ובעצם בכלל, ופלוטו בצמידות הזו הופך את השבוע שלנו לטעון ונפיץ, עם פתיל קצר, ותגובות קיצוניות.

כן, השבוע הזה נצטרך כולנו לפעול בסבלנות  ובאיפוק מירבי, כיון שיש סיכוי לא קטן שנצטרך בעיקר את התכונות האלה כדי לעבור אותו, למרות הפוטנציאל הנפיץ שלו.

הצמידות בין השמש לפלוטו יכולה להראות על אירוע לא פשוט בקנה מידה גדול, אך במקביל גם על שחרור רגשי עוצמתי כתוצאה מאירוע משמעותי אחר שעשוי להשפיע על כולנו, כמו אולי כזה הקשור לבית הדין בהאג, החטופים, צה'ל או אירוע דרמטי בממשלה – הכל אפשרי בצמידות כזו, כשהכל טעון כל כך והשמש מתקרבת ונצמדת לפלוטו דקה אחת לפני שהוא עובר למזל דלי באקורד סיום מעניין…

אשמח להתבדות כמובן, ולשמוע מכל צד: הנה, לא קרה כלום… אפילו יותר מאשמח, האמת. אישית אני לא מהאסטרולוגים שרצים להודיע על דרמה מתקרבת, אבל כשהיא אכן מתקרבת כדאי להתבונן בזה, לשמור על קור רוח, ולהיאנח אנחת רווחה כשהשבוע חולף בלי אירועים מיוחדים.

בשאיפה.

סבלנות, אורך רוח וגישה יצירתית עם ניצוצות הומור פה ושם ואפילו עם חיוך, יעבירו אותנו גם את השבוע הזה.

מי בעיקר יושפע ממנו? מזלות אריה עקרב שור ודלי גדי וטלה.

 

הרגשות השבוע – ונוס הרגשית מעבירה אותנו שני סוגים שונים של סרטים רגשיים. הראשון – היא יוצרת זוית של מתח עצבנית במיוחד עם כוכב אורנוס התזזיתי, זוית שעלולה להביא איתה קצרים בתקשורת הרגשית ובכלל, ואפילו איום בניתוק קשרים או בלקיחת פסק זמן מיחסים. הזוית הזו עלולה גם להראות על משבר ביחסים עם סניף הבנק שלנו למשל, ובמקביל צורך חזק לקחת באמת פסק זמן ולנשום אוויר עם מינון גבוה יותר של ספייס וחופש אישי.

לקראות סוף השבוע יוצרת ונוס זוית פעולה מדויקת לנפטון המטשטש ומערפל, ומביאה לשיא את תחושות חוסר הודאות ואובדן הדרך הזמני שמלווים את השבוע הזה כבר מתחילתו. כעת כשהמעורבות הרגשית גבוהה כל כך חשוב שנדע לעשות הפרדה בין הלב לראש, ובין הצורך הפרקטי לחשוב בצלילות ובהגיון למרות הלחצים הרגשיים שמפעילים אותנו מבפנים, וזה – הכרחי, כיון שונוס שולטת לא רק על הלב אלא גם על הארנק, לא רק אל מערכות היחסים הקרובות אלא גם על נושאי חומר וכספים: גם כאן וגם כאן נצטרך השבוע את מכסימום הצלילות והמיקוד כדי שלא ללכת לאיבוד בין מצברי רוח משתנים במהירות, אשליות ופנטזיות.

זה לא יהיה קל…

מי בעיקר יושפע מהזויות של ונוס? שור אריה עקרב ודלי, מאזניים סרטן גדי וטלה, ובעצם… כולנו.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

@ מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמיד – ביבי הטוב מול ביבי הרע

 

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

 

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

וזה מספר הצפיות שהגעתי אליו בערוץ שלי בשבוע שעבר 🙂

@

 

חדש: סדנת פלוטו

השנה הזו היא משמעותית מאוד מבחינת כולנו: כוכב פלוטו עובר בשבוע הבא למזל דלי שם ישהה כעשרים שנה, והחיים שלנו הולכים להשתנות. פלוטו מביא איתו שינויים לכל אחד מאתנו, אבל.. איך?  איפה? ומה צריך לעשות כדי ליהנות מהשינויים האלה? כדי לענות על כל השאלות האלה אני פותח בקרוב את סדנת פלוטו, כדי לשרטט דרכים, להבין היכן יש מכשולים, ולהכשיר את הדרך לקראת השינוי הפלוטוני הגדול! 

מעניין אתכם/ן? שלחו לי מייל – [email protected] עם טלפון ואחזור אליכם

 

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

דוגמא לניתוח מפת לידה במפגשים השבועיים שלנו שדרכם אנחנו לומדים ניתוח מפות לידה. והפעם –  מפת הלידה של אביגיל שחזרה מהשבי

 

@

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

@

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בשלישון הראשון של מזל גדי, ומכריח אתכם לפעול בזהירות ובנחישות ובאופן מאופק ועוצמתי כדי לתרגם את המטרות שלהם למעשים, ובו בזמן לא לבזבז אנרגיה לריק. זמן מצוין לאפשר לאמביציה שלנו להתמשש באופן מיטבי.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עושה הרבה אקרובטיקה השבוע, כשהיא פועלת בלחץ מכוכב אורנוס שמכריח אותה לא לנתק קשרים מצד אחד, ומצד שני – פועל בערפול ובלבול מצד נפטון, שמכריח אותנו לשמור בחזקה את הרגלים על הקרקע למרות שהראש ופה ושם גם הלב מתעופפים להם איש שם.. לא קל, אבל אפשרי.

תאומים

מרקורי כוכב התקשורת עוזב את בית היחסים שלכם במזל קשת שממול, ועובר לבית ההתחדשות והשנוי הפנימי במזל גדי. זה הזמן לנקות משקעים רגשיים, לקחת את החיים ברצינות מכסימלית, להצמד לעקרונות שלנו מצד אחד אך גם לנווט בחכמה ובשיקול דעת בין הצורך לביטוי עצמי לבין הצורך בדיאלוג מעשי וחכם עם העולם. מעניין…

סרטן

אל השמש ומרס שנמצאים בבית הזוגיות והיחסים שלכם במזל גדי מצטרף מהשבוע גם מרקורי כוכב התקשורת, ומביא איתו את היכולת לשדרג את התקשורת הזוגית והתקשורת עם בני הברית שלנו, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ביחסים ולדבר על מה שחשוב באמת, ולפתוח דף חדש בתקשורת הזוגית ובתקשורת בכלל.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל גדי והשבוע כמעט בלי זויות עם כוכבים אחרים עד אמצע השבוע אז היא נכנסת לצמידות עם פלוטו שמגיעה לשיא בסופ'ש. כעת הזמן לאסוף את עצמכם ולהיעזר בצמידות הזו כדי לפרוץ לדרכים חדשות ולפתוח דלתות לא מוכרות, ובמקביל – להזהר מריבים וסכסוכים שעלולים בקלות להסלים. שמרו על עצמכם.

בתולה

מקבץ הכוכבים הגדול המתהווה במזל גדי בבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם מחזק את הבתולות בימים אלה כשמרקרי מכניס אתכם למצב יצירתי ומדויק יותר ומאפשר לכם לנצל באופן טוב יותר רעיונות ויזמות בזמן קשוח שכזה.  ונוס הרגשית עלולה לגרום לכמה דרמות בבית ובמשפחה… פעלו בזהירות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת שני מהפכים רגשיים משמעותיים השבוע: זוית המתח שלה עם אורנוס הופכת אתכם לעצבניים וחסרי שקט, ושיקול הדעת שאינו במיטבו עלול להביא לטריקות דלת וסערות קטנות אך מרגיזות, וכדאי לוותר. זוית הפעולה עם נפטון בעייתית יותר, כיון שכל האוקיינוס הרגשי הזה עלול לגרום להצפות מקומיות והחלטות גרועות..

עקרב

צמידות בין פלוטו שליט המזל שלכם לבין השמש שמתרחשת בסוף השבוע סמוך מאוד למעברו העתידי של פלוטו שליט המזל שלכם למזל דלי היא הזמן האחרון להשמיע קול במזל גדי שממנו אתם יוצאים, לצעוק על מה שמפריע והפריע לכם או להפתח לעולמות חדשים שתיכף יצוצו במזל דלי… השתמשו בצמידות הזו כדי להשמיע את קולכם האמיתי.

קשת

מקבץ הכוכבים המאכלס את בית החומר והכספים שלכם גדל מאוד השבוע כשמרקורי כוכב התקשורת עובר למזל גדי שם נמצאים השמש ומרס. הגיע הזמן לקחת את עצמכם בידים, תהליך שכבר החל לדעתי לאחרונה וכעת אפשר להאיץ אותו קצת יותר, להתארגן מחדש מבחינה כלכלית להגדיר מטרות ו..להתייעץ ולדבר על זה. אל תדחו.

גדי

מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שלכם ומאפשר גם לגדיים שבדרך כלל ממושמעים ומופנמים לאפשר לכמות גדולה יותר של מלים מחוות ורגשות לצאת החוצה, ובעיקר להישמע. זמן טוב לשתף ולחלוק, גדיים, ולהכין נאום פרידה קצר לפלוטו שתיכף עוזב אחרי שהשקיע בכם שנים רבות שחלקן כאב מאוד אך בזכותן הגעתם עד הלום.. ביי ביי פלוטו.

דלי

זוית המתח בין ונוס הרגשית לבין אורנוס שליט המזל שלכם עלולה לגרום לכמה קצרים בתקשורת הרגשית שלכם השבוע שנובעים בעיקר מחוסר סבלנות וסובלנות לאנשים שחושבים לאט או שלא קולטים אתכם כראוי. אתם זקוקים עכשיו למינון גבוה יותר של ריגושים ואתגרים: זה הזמן לשאול את הלב מה רצונו, ולדווח לונוס בהתאם, בלי לשבור את הכלים.

דגים

כוכב מרקורי מצטרף למרס ולשמש בבית התקשורת שלכם, וזה בדיוק הזמן להפתח לתקשורת יוזמת שמחה ויצירתית יותר, גם אם זוית הפעולה בין ונוס הרגשית לנפטון שליט המזל שלכם מביאה איתה דרמות רגשניות זכרונות מרגשים ולא מעט ערפול ובלבול… זמן להוסיף מלים חכמות לכל הרגש הזה, ולבקש מהלב להכין שעורי בית ולשנן אותם במפגשיו..

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן