כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 4 ליולי 21

כוכבים לאוהבים: מה קורה השבוע באהבה? 

על פניו זה נראה כמו השבוע הטעון של החודש הזה, ואין כמעט יום בלי איזו זוית של מתח, לחץ, קונפליקט,  ועוד ועוד… שימו לב לרשימת הזויות שלפניכם: כל אחת מהן מייצגת סוג של מתח בין כוכבי או לחץ בין אישי שלא באמת מתאים לאהבה… שימו לב מה קורה בשמים השבוע: 

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@מרקורי בזוית פעולה מדויקת 90 לנפטון המטשטש ומערפל

@מרקורי בזוית מדויקת של מתח 150 לסטורן הנוקשה

@  מרקורי בזוית מדויקת של מתח 150 לפלוטו הכוחני והיצרי

@השמש בזוית מדויקת של מתח 150 לסטורן הנוקשה

@ונוס בזוית של עימות 180 לסטורן הנוקשה

@ונוס בזוית פעולה מדויקת 90 לאורנוס התזזיתי

 

מכל הזויות האלה, משמעותי במיוחד עבורנו, המתעניינים באהבה – אורנוס, כוכב השינויים, שיוצר זויות פעולה גם למרס וגם לונוס שמייצגים את המערכת הזוגית בכוכבים, והופך את מעט האינטימיות שחשבנו לחוות השבוע למנוכרת ולא אישית.

למה זה מתאים? בעיקר לסקס, או להתחלה של יחסים שקשה לממש מבחינת פוטנציאל, וגם זה בסדר, רק שאהבה, אפעס… זה לא ממש השבוע שלה.

בסרטון שהעליתי ומצורף הראיתי הכל, וגם יעצתי מה לעשות בגדול: להפוך את השבוע הזה לסוג של חשבון נפש מעשי.

במקום לפרט כאן שוב עדיף לראות את מפת השמים כדי לקבל את התמונה המליאה, ולהבין לעומק את העצה שנתתי, ועוד כמה עצות שאני בדרך כלל לא נותן…

 

 

אשמח אם גם תעשו מנוי לערוץ שלי – ערוץ  האסטרולוגיה הישראלי – כי יש מצב שהסרטונים יעלו מתישהו רק בערוץ

@

 

והנה גם התחזית הכללית של השבוע בסרטון

 

 

@

 

ובטכסט

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 4 ליולי 2021

@

 

 דוגמא לניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

 

דוגמא לניתוח מפת אישיות 

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן