כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 30 למאי 21: הבנים מול הבנות!

כוכבים לאוהבים – מה קורה באהבה השבוע? 

באהבה צריך כידוע שנים, גם לטנגו וגם לכ השאר. אבל מה עושים בשבוע שבו הבנים והבנות עושים פעולות שונות לגמרי, בגישה שונה לגמרי, ובמצב רוח שונה לגמרי?..

בשבוע שבו כוכב מרס שמייצג את הצד הגברי במשוואת הזוגיות והיחסים נכנס לעימות אגרסיבי עם דון פלוטו והשנים נכנסים למצב רוח לוחמני במיוחד, עוברת ונוס העדינה שלנו למזל סרטן הביתי והמשפחתי, ונכנסת לאווירה הפוכה לגמרי: עדינה, מכילה ורגשנית שגורמת לה להיות זקוקה לבטחון ולהכלה ביחסים – אבל מי יעניק לה את כל האלה כשהגברים שקועים במלחמות האגו שלהם?

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

 

@מרקורי בהילוך אחורי חוזר לזוית הפעולה עם נפטון

התקשורת שלנו רגשית ורגשנית השבוע – ואת זה אפשר לנצל ולהפעיל בחכמה מול העולם הגברי שעסוק בעיקר בקרבות אגו מסוגים שונים: פשוט לבלבל אותם ו..לקחת יזמה.

 

@ונוס עוברת ממזל תאומים למזל סרטן

המעבר הזה הופך את הנשים להרבה יותר ביתיות ומשפחתיות ופחות יוזמות אקשן, בניגוד לשבועיים שחלפו, אולם הזמנה למרק או לארוחת ערב עם אשה ביתית עשויה להיות בדיוק הקש שישבור את הגבר הכי קשה עורף שקיים..

 

@כוכב מרס יוצר זוית עימות עם כוכב פלוטו

ויכוחים עימותים מצבים לוחמניים וקרבות אגו – כל אלה עשויים להופיע השבוע ובשפע, כשהעולם הגברי מספק לנו לא מעט סיבות לעבוד על אדרנלין וטסטוסטרון ולא להתחבר לחלקים הרכים שלהם, אבל גברים בהחלט יכבדו השבוע נשים אסרטיביות שיודעות להלחם ולעמוד על שלהם, ואפלו להזדהות איתן… קחו יזמה, נשים! היכן את, זינה?.. הלוו?…

 

זהו, אין ברירה: כדי להגיע לאהבה צריך להתחכם לכל אלה שהיא לא בראש סדר העדיפויות שלהם כרגע: כשהגברים הופכים שואפי קרובות במישור הפוליטי, הנשים משחקות אותה פוליטיקלי קורקט, ואז.. לוקחות יזמה.

איך בדיוק לעשות זאת, מתי ועם מי?

כל זאת בסרטון שלפנינו

@

 

ומה קורה בתחזית השבועית?

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 30 למאי 21

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן