כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 18 ליולי 21

אז.. מה קורה השבוע באהבה?

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@ השמש עוברת למזל אריה

@ונוס עוברת למזל בתולה

@ונוס בזוית של מתח לפלוטו היצרי והכוחני

@מרס בזוית של מתח לפלוטו היצרי והכוחני

@מרס בזוית של מתח לנפטון המטשטש ומערפל

 

אז.. שבוע מלא אקשן לפנינו,  ובניגוד למה שרבים חושבים – מבחינתי אקשן זה תמיד טוב לאהבה, כי זה אומר שהכל דינמי, ואהבה מחברת אותנו למקום הדינמי הזה שהוא בעצם דופק החיים, ועוד מלים נלהבות ואנרגטיות שכאלה.

ראשית – שני מעברים לפנינו: השמש עוברת למזל אריה, מה שאומר שהשבוע יהיו שני הכוכבים הכי אקטיביים במזל אריה: השמש ומרס.

מה זה אומר? אקשן, ובעיקר צורך פיזי בתנועה בעשייה ו..כן, גם במגע. בעיקר. וזה יפעיל בעוצמה את כל המזלות הקבועים: אריה, שור, עקרב ודלי.

ומה  זה אומר לגבי האהבה? יזמה ופעולה, פוקס, והרבה מגע, ובקיצור – דיאלוג עם הצד הפיזי של האהבה. זה טוב או רע? זה נפלא כשזה שלם, אבל כשזה תחליף לרגש עצמו ובא נטו סקס זה פשוט מרוקן ושטוח, ואנחנו מחפשים אהבה, נכון?

האמת שגם סקס מחבר אותנו לאהבה, ופה ושם קורה כשאנחנו מתאהבים תוך כדי או בגלל, וזה בהחלט פתח למערכת יחסים כיפית ושמחה ומחוייכת עם הרבה מגע כמו שקורה במזל אריה, אחד המזלות הכי שמחים שיש.

וזה מצוין.

ומה קורה עם המזלות המשתנים? לכם דואגת ונוס: היא עוברת למזל בתולה השייך לקבוצת המזלות האלה, ועוזרת לבני הבתולה לפתוח את הלב לאהבה מהסוג הרגשי יותר, ולא רק להם: גם לבני ובנות מזל קשת תאומים ודגים.

זה אומר שזה בדיוק הזמן לתת לה מקום: להפתח ולפתוח את הלב, ו..לאפשר לה להתקרב, ופה ושם גם ליזום מצבי קרבה שכאלה כדי שהדברים גם יקרו ולא ישארו על הנייר.

ומה קורה למזלות הקרדינליים? מרקורי כוכב התקשורת שלנו שוהה במזל סרטן השייך לקבוצת המזלות הזו, ותקשורת, בעיקר תקשורת רגשית כמו שאנחנו מוצאים במזל סרטן, היא בדיוק האישו למי שמחפש אהבה: יזמות תקשורתיות שכאלה למזלות הקרדינליים – סרטן גדי מאזנים וטלה – הן בדיוק האישו: לשתף לשתף ולחלוק, ולתת למלים ליצור מרחבים עדינים ואוהבים, ומשם.. הכל פתוח.

ומה עם שלוש זויות המתח של השבוע? הן לא עושות לנו חיים קלים, אבל כשאוהבים החיים כידוע לא ממש קלים, נכון? אהבה הי תמהיל מוזר של כיסופים, געגוע, טיסה מאושרת ורגעים של כאב ענוג ומוכר כל כך..

זויות של מתח מהסוג של ונוס פלוטו או מרס נפטון מקשטות את התפאורה הרגשית הזו בתבלינים ענוגים של הצפות רגשיות ודרמות מקומיות, והרי לכם אקשן רומנטי כהלכתו!

שבוע שכזה…

 

ואיך נראית תחזית האהבה במפת השמים השבוע?

 

 

 @

 

והנה התחזית השבועית הכללית של השבוע

 

@

 

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 18 ליולי 21

 

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן