תחזית יומית – שלישי 1/2

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי  1/2

ירח בדלי צמידות שמש וסטורן 90 אורנוס

שמש במזל דלי צמידות סטורן (כניסה) 90 אורנוס (יציאה)

מרקורי במזל גדי בהילוך אחורי צמידות פלוטו (יציאה) 60 נפטון

ונוס בגדי  120 אורנוס

מרס במזל גדי 60 יופיטר צמידות ונוס (כניסה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים

פלוטו במזל גדי

גם היום שוהה הירח במזל דלי החברתי, ביחד עם השמש ובצמידות לסטורן, שהוא יוצר במקביל גם זוית פעולה לאורנוס התזזיתי.

אין ספק – היום הזה קליל פחות ומתוח יותר מאתמול, אבל גם ליום הזה יש פוטנציאל מעניין של מימוש פוטנציאל וקביעת עובדות בשטח: לכך תורמת גם הקרבה בין השמש לסטורן הנוקשה, ביחד עם הקרבה הזו לסטורן גם של הירח.

נכון, סטורן מכביד, ומחר מחרתיים גם יהיה כבד יותר, אבל זו דרכו לאותת שכדאי לכוון את הלחץ לדברים הפרקטיים, ולא לאפשר דווקא למצב הרוח להיות הפקטור המרכזי כאן.

עוד יומיים שלושה גם מרקורי יצא מהילוכו האחורי, ונוכל לומר בפה מלא שיוצאים לדרך חדשה, גם אם בתחילתה היא עדיין מתישה ומעייפת, ודורשת עוד שתי כוסות קפה לפחות כדי להתחיל את היום…

וכך זה נראה במפת השמים של היום

 

 

@

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 30 לינואר 22

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ומה קורה היום למזלות?

שלישי1/2   

טלה

שתופי פעולה – אלה מלות המפתח של היום הזה. כל נושא עשוי להיות משודרג עכשיו עם שתוף הפעולה הנכון, החל מסיעור מוחות וכלה בעשייה.

שור

קריירה ודרייב – האמביציה שלכם נמצאת הום בשיא באופן יחסית, וביחד עם חזרתה האיטית של ונוס לאקשן, זהו זמן טוב להתחלה חדשה.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם מתחיל להאט לקראת כניסה בעוד יומיים להילוך רגיל, ודברים בחייכם מאטים גם הם. גלו אורך רוח, תאומימים.

סרטן

הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל דלי וחשוב היום שלא לקחת סיכונים מיותרים, לא בנושאי חומר וכספים ולא בכבישים ובדרכים. יום לרגיעה.

אריה

מקבץ הכוכבים במזל דלי שממול מדגיש את הצורך בכמה סוגי דיאלוגים היום, וכמה אפשרויות להתרחב ולהרחיב אזורי פעולה. השקיעו יותר בקשר הזוגי.

בתולה

אחריות ומחוייבות- אלה מלות המפתח של היום הזה, בעיקר בכל מה שקשור לתחום המקצועי. זמן טוב לסגור מעגלים, לפני שחוזרים לאקשן.

מאזניים

זה נראה כמו אחד הימים היותר יצירתיים של השבוע, מאזנאים. הירח ששוהה במזל דלי מדגיש את היכולת שלכם לפעול מהלב, ולא רק מהראש. בערב – רומנטיקה.

עקרב

מרקורי כוכב התקשורת ממשיך להתרחק מפלוטו אבל עוד כמה ימים יחזור ויעזור לכם לסיים מעגל של שיחות עומק ומשמעות שהחלו לאחרונה. דברו על הכל.

קשת

המלים שלכם הן היום בעלות משמעות רבה יותר, ולכן כדי להשתמש בהן בחכמה. נושא התקשורת יכול לעזור לכם ליזום ולפעול, עם המלים הנכונות.

גדי

נושאי חומר וכספים על הפרק, וזהו זמן מצוין לעשות דברים קצת אחרת. מקבץ הכוכבים בבית הכספים שלכם והירח בקרבת סטורן מצביע על יכולת לשנות כיוון.

דלי

זה נראה כמו אחד הימים שלכם, דליים: גם השמש גם הירח  וגם סטורן במזל שלכם מאפשרים לכם לקחת יזמה ולהזיז דברים, ולצאת בגל אסרטיבי של שינויים.

דגים

יש לא מעט תכניות ליום הזה, דגיגים, אבל נראה שהכוכבים מעדיפים שתצאו דווקא מחר לאקשן מסודר מאורגן מדויק, מאשר לפעול היום כשאינכם במיטבכם. סבלנות.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן