תחזית יומית: יום שלישי – 1 ביוני 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי    1/6

ירח  בדגים צמידות יופיטר 120 ונוס

שמש במזל תאומים 120  סטורן

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 90 נפטון (כניסה) צמידות ונוס (יציאה) 150 פלוטו (יציאה)

ונוס  במזל תאומים 90 נפטון (יציאה) 150 פלוטו (יציאה)

מרס במזל סרטן 120 נפטון 180 פלוטו (כניסה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס  (כניסה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

אחרי יומיים חברתיים שבהם כולנו שהינו במדיה ועקבנו במתח אחרי מה שקורה, הגיע אולי הזמן לפסק זמן זעיר לצורך חילופי אנרגיה: הירח נצמד ליופיטר כוכב השפע במזל דגים, ומביא איתו יום רגשי ואפילו רגשני, פחות מתלהם ויותר עדין, שבו נוכל להיות קצת יותר עם עצמנו, וקצת פחות עם כל המלחמות האלה בעולם

מחר לא מעט דברים מגיעים לרגע האמת: המנדט של יאיר, בחירת נשיא המדינה, ועוד כמה שקשורים אולי לספורט, אבל בדיוק לשם כך כדאי לקחת פסק זמן מכל זה, ו..פשוט לנוח רגע, פיזית או מנטלית, ולטעון מצברים.

זוית הרמונית בין השמש במזל תאומים לסטורן במזל דלי הולכת בדיוק בכוון הזה: הרמוניה בין הצורך שלנו לבטא את עצמנו, לבין מסגרות הפעולה המקיפות אותנו.

לחילופין מתרחקת ונוס מזוית המתח עם פלוטו למרות שהיא עוד בסביבה,  וזוית העימות בין מרס האגרסיבי לפלוטו הכוחני עוברת הילוך, והיא תגיע לשיאה בסוף השבוע. אולם כבר עכשיו אנחנו יכולים להרגיש את הויברציות האגרסיביות שלה ואת המתחים המתחזקים.

בגדול הזוית הזו מביאה איתה פתיל קצר, ותגובות עצבניות וחסרות שקט גם כשמשהו קטן לא הולך: בלוטת האדרנלין עובדת שעות נוספות, ותגובות לוחמניות עלולות להגיע בלי לחשוב בכלל ולקלקל יחסים יפים בכלל שטות של רגע.

מה עושים?  מנסים לעצור לפני שמתפרצים, חושבים על מחירה של תגובה קיצוניות מדי, ו…עוצרים, סופרים עד עשר, נושמים עמוק, ו..מעלים חיוך.

זה בדרך כלל עוזר…

היום ומחר הירח שוהה במזל דגים, ונפטון כבר בזוית פעולה שמגיע מחר לדיוקה עם מרקורי כוכב התקשורת שלנו, מה שאומר שהשפעתו המרככת של נפטון בכל זאת יכולה לעזור ולרכך את עוצמת הזעם הפלוטוני, או לחילופין ולהרגיע מעט.

אולם זה גם אומר שהמעורבות הרגשית הגבוהה עלולה לפגוע בצד הפרקטי שלנו, ושיקול הדעת שלנו אינו במיטבו כך שההחלטות שאנחנו מקבלים עכשיו עלולות לא להיות במיטבן עבורנו.

בגדול זה אומר שהרגש שולט בגדול בימים אלה: מצד אחד – שולט בצד הרגוע והעדין, ובצד השני – בצד הלוחמני והקיצוני. והיכן ההגיון הרציונל ושיקול הדעת? נראה שאין ברירה: הם כבר יחכו לשבוע הבא, מה גם שמרקורי בהילוכו האחורי לא תורם להם יותר מדי…

ואיך כל זה נראה היום במפת הכוכבים?

 

 

@

 

 

 

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה השבוע – 30 למאי 21

@

 

ומה קורה בתחזית השבועית?

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 30 למאי 21

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

@

ומה קורה היום בכוכבים?

שלישי  1/6

טלה

ירח במזל דגים הוא לא המקום החביב על הטלאים, מה שאומר שאתם בעיקרון לא ממש במיטבכם ולכן כדאי היום להשאר בעיקר מאחורי הקלעים… תכניות ואקשן – מחרתיים

שור

הצד החברתי שלכם פעיל היום במיוחד: מומלץ להשקיע קצת יותר אנרגיה במעגלים החברתיים שלכם ובעיקר בשיתופי פעולה עם אחרים שלהם מטרות כמו שלכם. ונוס עדיין בזוית לפלוטו: המנעו מעימותים!

תאומים

מרקורי שליט המזל לשכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי ונכנס לאיטו אל תוך הזוית הרגשנית עם נפטון המטשטש ומערפל. שיקול הדעת שלכם כעת אינו במיטבו: נסו להשאר מדויקים וקפדנים, ולא לסטות מהתכניות שלכם

 

סרטן

הירח שליט המזל שלכם שוהה היום במזל דגים השייך גם הוא ליסוד המים, אלמנט שהופך את היום הזה לנינוח יותר יחסית עבורכם, סרטנונים. צמידות בין הירח ליופיטר כוכב השפע עשויה להביא חדשות טובות..

אריה

היום הזה כדאי לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ובעיקר להזהר ממעורבות רגשית גבוהה מדי בהחלטות שלכם, אריות. זהו זמן טוב להצמד לפרטים הקטנים, ו..לא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא.

בתולה

דיאלוג – זו מלת המפתח של היום הזה, בלולות. הירח שוהה לו בבית היחסים שלכם ומדגיש את הצורך להשקיע קצת יותר לא בעצמכם דווקא אלא בעיקר במי שאתכם. בערב – זמן טוב לבילוי בשנים.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם יוצאת בהדרגה מתוך זוית הפעולה עם נפטון וזוית המתח עם פלוטו, ולאט לאט אפשר להרגיש איך הרוחות נרגעות בהדרגה. בקרוב מאוד תעבור ונוס למזל סרטן, ואז גם הרגשות ישתנו.

עקרב

זוית המתח של ונוס הרגשית וזוית העימות של מרס עם פלוטו שליט המזל שלכם מעיקות עליכם, והלחץ הזה עלול לתת אותותיו גם ביחסים חסרי סבלנות עם הסביבה. נסו לשהות בחברת אנשים שמרגיעים אתכם.

קשת

צמידות בין הירח ליופיטר שליט המזל שלכם עשויה להביא איתו יום רגשני ונעים בו כדאי לבלות עם אנשים קרובים באמת כמו בני משפחה או חברים טובים. זמן טוב לראות את כל התמונה ולתכנן לטווח ארוך.

גדי

תקשורת – זו מלת המפתח של היום הזה, גדיים . הירח שוהה לו בבית התקשורת שלכם ומדגיש את הצורך של הגדי הקשוח לצאת מעצמו ולשתף ולחלוק דברים ששמר בבטן. זמן מצוין לתקשורת כנה וישירה.

דלי

נושאי חומר וכספים דורשים מכם כעת מעורבות רבה יותר, והתבוננות עומק בנעשה בחשבון הבנק שלכם. זמן טוב לארגן מחדש את השורות, ולנסות להחזיר את הרגלים לקרקע.

דגים

הירח שוהה לו במזל שלכם ומדגיש את הצורך שלכם לפעול ולא לחכות. זהו יום טוב ליזמות מסוגים שונים, להתחלות חדשות, ולתקשורת יצירתית שמאפשרת לשלב בתוכה רגשות והגיון ולבנות חזון מעניין.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן