תחזית יומית – יום חמישי – 10 ליוני 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

חמישי  10/6

ירח בתאומים צמידות שמש ומרקורי 90 נפטון

שמש במזל תאומים 120 סטורן צמידות מרקורי (כניסה)

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 90 נפטון (יציאה)

ונוס  במזל סרטן 120 יופיטר 60 אורנוס

מרס במזל סרטן 120 נפטון 180 פלוטו (יציאה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס  (כניסה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

על פניו זה נראה כמו יום כיף לראש לפה וכל המלים שלנו: צמידות משולשת בין הירח השמש ומרקורי בהילוכו האחורי, מביאה איתה פוטנציאל של המווון מלים שלא יצאו בימים האחרונים, ועכשיו פתאום נפתח להם פתח לפטפטת ארוכה ואינסופית…

זוית הפעולה בין נפטון בין השמש הירח ומרקורי תורמת לא מעט צבע לתהליך והופכת את המלים שלנו ליצירתיות מאוד במקרה הטוב, אבל קצת פוגמת בהגיון הפרקטי שלנו, ומביאה איתה טשטוש וערפול מטרות וכוונות.

אז מה עושים עם כל המלים האלה?

יתכן והתשובה נמצאת דווקא אצל ונוס הרגשית ששוהה עכשיו במזל סרטן הביתי. כאן הרגשות עדינים וחמים, אבל לא רק: זוית מעשית בין ונוס לאורנוס עשויה להביא איתה היום שיתופי פעולה מפתיעים למדי, אבל בהחלט כאלה שיכולים להצליח למצות פוטנציאל של שני אנשים שונים מאוד אך ממוקדים באותה מטרה.

זוית נוספת שונוס יוצרת היא ליופיטר כוכב השפע: הזוית הזו מביאה איתה יכולת לתרגם את כל הרגש הזה לעשייה אופטימית ולהתרחבות פרקטית ועיסקית, אם תראו את כל התמונה ותפעלו בהתאם, ועדיף – לטווח ארוך.

אבל מתחת לכל הפעילות הזו ולכל המלים האלה, מסתתר היום רצון מתפנק לחזור הביתה, כשהמלה הזו מגלמת גם את הבית הפנימי שלנו, אותו בית שבו מתאפשר לנו לשבת בשקט בסלון, לסגור חלונות ולאטום את רעשי החוץ, ואז, מחוברים למקום הביתי והחמים הזה בתוכנו, לשבת ולאכול לאט לאט מרק טוב, עשיר, מרגיע ומנחם.

כן, לפעמים בית, ה בית, זה כל הסיפור, מתחת למלים.

 

ואיך זה נראה היום כל זה במפת השמים?

 

@

 

 

@

שואלים אותי רבים לגבי נתניהו: האם יאפשר את ממשלת השינוי? האם יפרוש? ואם כן מתי? הרי לכם משהו שכתבתי כבר מזמן על נתניהו בשם 'ביבי הטוב מול ביבי הרע', וההתייחסות שלי שם דווקא לכוכבי השבת במפה שלו מסכמת את כל מה שיש לי לומר על האיש.

סוד קסמו האפל של נתניהו, או: ביבי הטוב נגד ביבי הרע.

@

 

 

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה לשבוע הזה 6 ליוני 21

 

@

 

 

ואיך נראית התחזית השבועית הרגילה במפת השמים?

 

 

@

 

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

ומה קורה היום למזלות?

טלה

הירח צמוד לשמש במזל תאומים בבית התקשורת שלכם והצמידות העוצמתית הזו הופכת את התקשורת שלכם לעוצמתית במיוחד: התמקדו במה שחשוב לכם באמת ו..דברו על זה.

שור

נושאי חומר וכספים ממשיכים להעסיק אתכם גם היום,שוורים. מקבץ הכוכבים במזל תאומים מדגיש את היכולת שלכם להפעיל בעוצמה את ההגיון והשכל הישר, אבל הילוכו האחורי של מרקורי בבית הכספים מציע אפשרות לשדרג התייחסות לנושאי חומר וכספים, ולפעול אחרת

תאומים

זהו יום נוסף שבו הירח – וגם השמש ומרקורי בהילוכו האחורי – שוהים במזל שלכם. זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם לתקופה הקרובה אבל במקביל גם זמן לסיים קשרים שמיצו את עצמם ולסגור מעגלים שעוצרים אתכם

סרטן

הירח שליט המזל שלכם צמוד היום לשמש והצמידות העוצמתית הזו יכולה לעזור לכם לקדם נושאים שחשובים לכם אבל.. מאחורי הקלעים, ולא בקדמת הבמה. פגישות חשובות ושיחות משמעותיות – דחו למחר

אריה

השמש שליטת המזל שלכם נצמדת יותר ויותר אל מרקורי שהולך אחורנית, ומאפשרת לכם להתמודד עם תהליכי ושגיאות עבר לפני שהשמש שוב נעה קדימה. זוית הרמונית של השמש עם סטורן מאפשרת מימוש רעיונות.

בתולה

זהו יום אמביציוזי נוסף שמאפשר לכם לסיים תהליכים ויזמות שהחלו אתמול, לשפר יחסים עם סמכויות, ואולי גם לסגור קצוות ביחסים עם בוסים ואחראים שמאפשר הילוכו האחורי של מרקורי. קחו יזמה, ואל תשאירו דבר ליד המקרה.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל סרטן ומביאה איתה טאץ' ביתי ומשפחתי חזק במיוחד למאזנאים שלנו, אבל במקביל גם עשויה לתמוך בקריירה שלכם, ולהביא ים של קסם אישי לעמידה מול קהל, ולדיאלוג יצירתי מול בוסים ואחראים. השתמשו בה בחכמה.

עקרב

כוכב מרס מתחיל לשחרר לאט לאט את פלוטו היצרי מזוית העימות שהגיעה לשיאה בסוף השבוע האחרון, אבל עדיין אפשר לחוש במתחים ולחצים פתאומיים שגורמים לקריזות של רגע: חשוב עדיין לגלות איפוק ושליטה מכסימליים, עקרבים

 

קשת

זוית הרמונית בין יופיטר שליט המזל שלכם לבין ונוס הרגשית מביאה איתה יכולת לחזק את הקרקע מתחת לרגלים, לקבל החלטות עסקיות ופרקטיות נכונות, ולמצוא שיתופי פעולה שמתאימים לאנרגיה החדשה שלכם.

גדי

סטורן שליט המזל שלכם נכנס עמוק יותר ויותר אל תוך זוית הפעולה עם כוכב אורנוס, אלמנט שמדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם לשנות גישה לשנות מערכים לצאת מהקיבעון ולחשוב חדשני ומתוחכם. הגיע הזמן להתקדם גדיים.

דלי

זוית העימות בין אורנוס שליט המזל שלכם לבין סטורן עלולה להעיק בתקופה הקרובה בעיקר בכל מה שקשור לשינויים שעשיתם. זמן טוב לעצור לרגע, ולבצר את הקרקע ואת חשבון הבנק שלכם, דליים, לפני שממשיכים לרוץ קדימה

דגים

יופיטר כוכב השפע ממשיך להתקדם במזל שלכם, ולהביא איתו גישה אופטימית וכמה וכמה אפשרויות להרחיב אופקים ואזורי פעולה. זמן להחזיר את האופטימיות, ואולי גם לחדש קשרים – מקצועיים או אישיים – עם חו'ל, דגיגים.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן