תחזית יומית – חמישי 16/12

אז… מה קורה היום בכוכבים?

חמישי  16/12

ירח בשור 90 יופיטר 120 ונוס ופלוטו

שמש במזל קשת 90 נפטון (יציאה) 60  יופיטר

מרקורי במזל גדי 60 יופיטר

ונוס בגדי 60 מרס 60 נפטון צמידות פלוטו (יציאה) מאטה ומתחילה לעצור

מרס במזל קשת  90 יופיטר (יציאה)

סטורן במזל דלי 90 אורנוס (כניסה)

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים

פלוטו במזל גדי

הירח ששוהה במזל שור מנסה לקרקע את היום הזה עם כל האש והאמוציות שבו, אבל זויות הרמוניות ופרקטיות אינן מספיקות בדרך כלל אלא אם אנחנו מחליטים להשתמש בהן, ולהפעיל אותן בחיינו מתוך בחירה.

השמש ומרס במזל קשת מספקים את האנרגיה העוצמתית של היום הזה, בעוד הצמידות בין ונוס הרגשית לפלוטו היצרי מספקים את התרחשויות העומק הרוחשות מתחת לפני השטח ומדי פעם מתפרצות החוצה, עדיין בשליטה יחסית.

מרקורי עושה צעדים ראשונים במזל גדי, וזה אומר שכדאי שנלמד להגדיר מטרות לפני שאנחנו מנסים אותן בפועל, כדי שהדברים גם יתממשו בסופו של דבר ולא ישארו בגדר תיאוריה או נסיון.

אם ניקח את הזויות של הירח – הפרקטית עם נפטון וההרמונית עם פלוטו וונוס – וננסה בעזרתן למצוא לנו פרטנרים ובני ברית לעשייה מכל הסוגים, יש מצב שבאמת נמצא לנו כאלה, ואז התקופה המאתגרת הבאה תהה קלה יותר..

 

וכך נראית היום מפת הכוכבים

 

 

@

 

 @

והנה גם התחזית השבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 12 לדצמבר 21

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

ומה קורה היום למזלות?

חמישי  16/12

טלה

על פניו זה נראה כמו יום פרקטי למדי, טלאים: הירח שוהה בבית החומר והכספים שלכם ושם את הדגש על הצורך לארגן מחדש את חשבון הבנק, ולרדת לקרקע מוצקה. אל תדחו.

שור

זה נראה כמו היום שלכם, שוורים: הירח שוהה לו במזל שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו, וזהו זמן מצוין להתחלות חדשות ויזמות מעניינות מכל הסוג. תנו גז!

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל גדי, והחיים הופכים רציניים ואחראיים יותר.. כן, הגיע הזמן להגדיר מחדש את המטרות שלכם לתקופה הקרובה, תאומימים.

סרטן

הירח שוהה בבית התקשורת שלכם, והסרטנון שלנו הופך תקשורתי במיוחד. זה בדיוק הזמן לאפשר למלים שלכם לפעול באופן חכם ומדויק. בערב – חיזור עדין…

אריה

השמש שליטת המזל שלכם חוזרת לעצמה לאט לאט וגם אתם ביחד איתה, נוחתים בעדינות על הקרקע. זהו זמן להתמקד בנושא הקריירה, ובהחלטה על יזמות חדשות.

בתולה

הצירוף של מרקורי כוכב התקשורת וונוס הרגשית במזל גדי מחזק את הצורך בביטוי אישי, ובגישה יצירתית. זמן לפתור בעיות שמציקות לכם לאחרונה באופן מקורי ובחשיבה מחוץ לקופסה.

מאזניים

המעורבות הרגשית עדיין גבוהה כשונוס שליטת המזל שלכם עדיין צמודה לכוכב פלוטו היצרי. השמש שוהה בבית התקשורת שלכם, וזהו זמן מצוין ליזמות תקשורתיות חדשות, וליציאה לעשייה מחודשת.

 

 

עקרב

הצמידות בין ונוס הרגשית לפלוטו היצרי תורמת עומק למערכות היחסים הקרובות,  ואולי גם צורך בעוצמה במישור המקצועי. זמן טוב לתרגם את היצירתיות שלכם בתחום המקצועי.

קשת

השמש ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת, בזמן שמרקורי כוכב התקשורת שוהה בבית החומר והכספים שלכם, והוא מאפשר לכם להיות מעשיים במיוחד. הירח שבמזל שור גורם לדברים שחשובים לכם לנוע לאט, לאט מדי.

גדי

מרקורי כוכב התקשורת עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, והגדי המופנם והמעשי מקבל מורה לתקשורת למשך חודש שלם, וכדאי לנצל אותו ו..לדבר לשתף לחלוק ולתרגם מחשבות למלים – ולתקשורת עם העולם

דלי

זוית פעולה מתחזקת בין סטורן הנוקשה לבין אורנוס שליט המזל שלכם מתחילה להכביד עליכם, ולגרום לכם להיות ממוקדי מטרה ולא לבזבז אנרגיה יקרה על הסחות דעת. התמקדו בעיקר.

דגים

כוכב מרס שעבר למזל קשת מביא איתו ויברציות אסרטיביות ואפילו אגרסיביות, ולכן אתם הופכים חסרי שקט. זה הזמן לחפש אתגר אמיתי, אם בנושא לימודים או קריירה, ולהתמקד בו.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן