תחזית יומית ובלוג – יום שלישי – 9 למרץ 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי 9/3

ירח בדלי  צמידות סטורן 120 מרס

שמש במזל דגים צמידות נפטון (כניסה)

מרקורי במזל דלי צמידות יופיטר (יציאה )

ונוס במזל דגים

מרס במזל תאומים  120 פלוטו וסטורן

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

הירח שוהה היום במזל דלי השייך ליסוד האוויר, אבל חוץ ממזג האוויר שבאמת מביא איתו ניצוץ קיצי עדין, הקלילות לא ממש אפשרית היום כשהירח נצמד לכוכב סטורן הנוקשה, ומכריח אותנו לפעול לפי הספר, לפחות בשעות הבוקר והצהריים.

אבל יש גם בונוסים בצמידות הזו של הירח (שאחר כך ימשיך ויצמד מחר ליופיטר כוכב השפעע) – זהו זמן מצוין להגדיר מחדש מטרות פרקטיות ובו בזמן להתמקד בנעשה בחשבון הבנק של כולנו, כעת כשמרס במזל תאומים מתחיל לכסח מבחינה אנרגטית ויש אופטימיות זעירה (וזהירה..) באוויר לגבי הקורונה. קרקע, יציבות, ואתגרים – אלה המלים המשמעותיות היום.

אבל… השמש נצמדת לנפטון הרגשני וכבר מחר מגיעה הצמידות הזו לשיא, ונפטון הולך לערפל כל חלקה טובה ביומיים שלושה הבאים בנדנדה הרגשית שהוא מביא מעלה מטה.

לכן, כדאי עדיין לא לבנות על כלום: יהיו שעות טובות ושעות פסימיות, כי נפטון לא מתמיד ומשנה את מצבי הרוח שלנו, ורק בשבוע הבא אפשר יהיה להבין את כוון הרוח אצל כל אחד מאתנו, ולאן כדאי למתוח את המפרשים…

ובינתיים – נפטון והשמש וונוס ומזל דגים באוויר. הרגשות מתחזקים, וגם כמה שביבים רומנטיים מתחילים להתעופף להם.. ואם כבר מדובר במזל דגים כמזל החודש – מה באמת מתאים מתאים לדגיגה שלנו, עכשיו כשיום האשה מאחורינו, ונפטון לפנינו?

בת הדגים ובן מזל טלה, למשל: האם יש מצב לדגיגה למצוא דווקא כאן אהבה, ובהמשך – גם לממש אותה? הממ..

 

 

@

ואיך נראית מפת האהבה בשמים השבוע?

 

 

 

@ ולתחזית השבועית הרגילה 

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 7 למרץ 21

 

 

 

@  בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי יאיר  טריבלסקי – אסטרולוגיה חכמה. 

כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! (עם היופיטר הזה בדלי בא לי להשקיע..🙂 )

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל.

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

@

ומה קורה היום למזלות?

שלישי 9/3

טלה

אחרי יומיים אמביציוזיים מגיע הזמן לקדם נושאים דרך יחסים עם מוסדות וארגונים בחייכם. זהו זמן להתמקד בעיקר בשתי מלים: שתופי פעולה. כעת הזמן להחליט על עשייה עם שותף או בן ברית, בעיקר מול אתגרים גדולים.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם מתקדמת במזל דגים, ומשפרת את התקשורת החברתית שלכם, שוורים. הירח שבמזל דלי מדגיש את היכולת להשקיע דווקא בנושאי קריירה, ולאפשר לאמביציה שלכם להתבטא. לכו על זה.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל דלי השייך גם הוא ליסוד האוויר, אלמנט שמביא איתו תקשורת קלילה ונינוחה, תאומימים. זהו יום של פתיחות נאה לרעיונות חדשים מכל הסוגים, ולהרחבת המעגלים החברתיים שלכם.

 

סרטן

הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל דלי היום, מיקום מאוד מוחצן ולא נוח לסרטנון המופנם שלנו. ביום שכזה כדאי לפעול בזהירות מכסימלית, ולא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא, סרטנונים. הזהרו בכבישים!

אריה

דיאלוג – זו מלת המפתח של היום הזה, אריות, כשהירח שוהה לו ממש ממול בבית היחסים והזוגיות שלכם, ושם את הדגש על תקשורת במערכות היחסים שלכם,  וכל נושא הזוגיות. אם הלב הגדול של האריה פנוי – זה הזמן לדייט…

בתולה

גם השמש וגם ונוס ממשיכות לנוע בבית היחסים שלכם, ושתיהן מאתגרות אתכם מבחינת היכולת להתמודד עם אתגרים גדולים בשתופם של אחרים. זמן להוריד את הציניות והביקורתיות, ולהעז ולחשוב בגדול, בתולות.

מאזניים

שהותו של הירח בבית הרומנטיקה והביטוי האישי שלכם מדגישה היום את היכולת שלכם לשלב קצת יותר אהבה בכל העיסוקים שלכם, החל מהתחום המקצועי וכלה בתחום החברתי. זמן לנסות ולראות בעיקר את החיובי, ואת כל מה שמביא לכם השראה..

עקרב

נושאי בית ומשפחה מעסיקים אתכם היום קצת יותר מהרגיל, כשגם הירח גם מרקורי ואילו סטורן ויופיטר שוהים במזל דלי, ומאפשרים לכם להשקיע קצת יותר בבני הבית, ובעיקר בתקשורת איתם. דברו, ועל הכל.

קשת

תקשורת – זו המלה המשמעותית של היום הזה מבחינתכם, קשתים. הירח שוהה לו בבית התקשורת שלכם ומדגיש את היכולת שלכם לצאת קצת מעצמכם, ולהיות קשובים יותר למי שנמצא אתכם, או לידכם. בערב – בילוי בשנים.

גדי

נושאי חומר וכספים על הפרק, וזהו זמן מצוין לקחת את עצמכם בידים מבחינה כלכלית, לבנות לכם סדר חדש לגבי הוצאת כספים, בעיקר כעת כשסטורן שליט המזל שלכם נמצא בבית הכספים, ולחשוב לטווח ארוך.

דלי

גם הירח גם מרקורי וגם סטורן וגם יופיטר נמצאים במזל שלכם, מה שאומר שהיום ומחר אפשר להתמקד ב 4 תכניות פעולה שונות שחיכו זמן רב, ולהיעזר בכמה שיתופי פעולה, פיזית או מילולית, כדי להזיז דברים. אל תתביישו לבקש עזרה, דליים.

דגים

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ובקרוב מאוד היא תיפגש עם נפטון שליט המזל שלכם. כבר עכשיו אפשר לחוש בערפול ובבלבול של כוכב נפטון. הצמדו לעובדות ואל תאפשרו למעורבות הרגשית הגבוהה להסיט אתכם מהתוכניות המעשיות שלכם.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן