מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 24 למרץ 24

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

זה שבוע מיוחד מאוד: אין בו כמעט זויות פעולה קשות או זויות שליליות אחרות. לעומת זאת יש בו כמה וכמה זויות חיוביות שאפשר וניתן לנצל היטב, ושני כוכבים שלא יוצרים כמעט זויות עם כוכבים אחרים, מה שאומר בגדול שהשבוע נצטרך לסמוך יותר על האינטואיציה ותחושות הבטן שלנו, ופחות על אנשים אחרים.

הבעייה העיקרית עלולה להיות השבוע מעורבות רגשית גבוהה מדי בעיקר בפעילות ובתקשורת שלנו, וכאן נצטרך לפעול בזהירות ובעיקר לא לאבד פרופורציות.

 

ומה קורה בשמים השבוע

@כוכב מרס במזל דגים ללא זויות עם כוכבים אחרים

@כוכב מרקורי במזל טלה כמעט ללא זויות עם כוכבים אחרים

@ונוס בזויות פרקטיות 60 מעלות ליופיטר ולאורנוס

 

שני כוכבים משמעותיים מאוד בחיינו לא יוצרים זויות השבוע עם כוכבים אחרים, מה שאומר שהיכולת שלנו לשתף אחרים בפעילות או בתקשורת שלנו עלולה להיות מוגבלת או לא מספקת, אבל איבחון מדויק של אבחנה בין עיקר לטפל תעזור לנו להפעיל את הדברים היכן שצריך בלי לבזבז אנרגיה.

 

כוכב מרס שעבר למזל דגים בסוף השבוע ללא זויות עם כוכבים אחרים לאורך השבוע

כוכב מרס הוא כוכב האקשן שלנו ביחד עם השמש. הכוכב הזה עוזר לנו להתוות דרכי פעולה, כשהוא יוזם ומפעיל אותנו ואת הסביבה להשגת המטרות שלנו מבחינה מקצועית אישית חברתית וכו.

כשהכוכב הזה אינו יוצר זויות עם כוכבים אחרים, קשה לנו לפעול עם אנשים אחרים ולמצוא שתופי פעולה שיעזרו לנו להתגבר על קשיים ועיכובים בכל נושא. זהו זמן שבו אנחנו צריכים לסמוך בעיקר על עצמנו  ועל האינטואיציות שלנו. זה קשה יותר מהרגיל כי מרס נמצא במזל דגים השייך ליסוד המים המשתנה, והוא גם מקצין גם את המעורבות הרגשית שלנו, אלמנט שהופך אותנו יותר חשופים לנדנדת הרגש המשתנה במהירות, ואנחנו מגיבים רגשית גם לאלמנטים שדורשים מעורבות פרקטית ולוגית בלבד, והתוצאות בהתאם.

גם המצאותו של סטורן הנוקשה והמעשי במזל דגים עכשיו לא תורמת ליציבות שאנחנו מחפשים כעת בלשון המעטה: כעת אנחנו זקוקים לריכוז מכסימלית וראיית כל התמונה, אך לצערנו גם מרקורי כוכב התקשורת שלנו שאחראי על הנושאים האלה נמצא השבוע כמעט ללא זויות עם כוכבים אחרים.

 

 

מרקורי כוכב התקשורת שלנו שוהה במשך מרבית ימות השבוע במזל טלה ללא זויות עם כוכבים אחרים

מרקורי כוכב התקשורת שוהה במזל טלה האנרגטי והפעיל, אלמנט שאמור היה לעזור לנו לחשוב מהר ולפעול בהתאם, אבל מרס שליט הטלה נמצא כאמור במזל דגים, אלמנט שמביא איתו עודף רגשות לעיתים במקום עודף פעילות, וזה אומר ששיקול הדעת שלנו הוא יותר רגשי ממעשי, אלמנט שעלול לגרום להרבה אכזבות בימים אלה.

תסכול עלול להגיע לא רק מהמערך המחשבתי שלנו שהופך כעת ליותר רגשי ממעשי או יותר סוליסטי מאשר משתף פעולה, אלא גם בבניית סדרי העדיפויות שלנו בתקשורת עם אחרים, הן בנושאי יזמה ופעולה והן בנושאי תקשורת אישית ובינאישית. זהו זמן שבו חשוב להמנע מהחלטות פזיזות ודרמות מיותרות בגלל פרשנויות לא נכונות של דברי אחרים, או הדברים שלנו – הנושא הזה ביחד עם לא מעט קצרים בתקשורת עלול להופיע לא מעט השבוע, ולגרום למתחים וסערות מיותרים.

מה עושים? ראשית – נזהרים, ובודקים שוב ושוב את עצמנו כשאנחנו מנסים לבטא רגשות או הנעה לפעולה עם אחרים, גם בדרך שבה אנחנו פונים לאחרים וגם בדרך שבה אנחנו מממשים את ההחלטות שלנו בכל מה שקשור ליזמות חדשות, או היכרויות עם אנשים חדשים: להתלהב ולכבות מהר עלולה להיות תסמונת אחת שעלולים להתקל בה השבוע, ואי הבנה ופרשנות מוטעית ותגובה פזיזה בעקבות זאת זו התסמונת השניה שמאוד צריך להזהר ממנה, וגם אם דברים קרו – אף פעם לא מאוחר להתנצל, ולבקש סליחה…

למי כדאי לקדם תקשורת בונה למרות הקושי במיקומו של מרקורי? למזלות תאומים בתולה קשת ודגים טלה סרטן גדי ומאזניים.

 

 

הזויות החיוביות של ונוס הרגשית עם הכוכבים יופיטר ואורנוס

זוהי דוגמא לשתי זויות חיוביות שכדאי ורצוי לנצל השבוע, כל זמן שונוס אכן נמצאת במזל דגים, וממשיכה כמו מרס וסטורן או נפטון להפעיל אותנו רגשית.

ונוס נמצאת במזל דגים השייך ליסוד המים הרגשי. יופיטר ואורנוס נמצאים ביסוד האדמה נשייך ליסוד האדמה הפרקטי. שלוב של מים שמפרים אדמה הוא שילוב מצוין, ולכן שילובים שמייצגים רגש מצד אחד (ונוס) וטכנולוגיה (אורנוס) או חומר וכספים (יופיטר) מצד שני, יכולים להיות מבורכים השבוע.

כדי שזה יקרה אנחנו צריכים ליזום. לצערנו ונוס במזל דגים היא קצת פסיבית, ולכן פה אנחנו הם אלה שצריכים לקחת פיקוד, לזהות אפשרויות מעניינות לשתופי פעולה מסוגים שונים, וליזום התקשרויות כדי שהדברים גם יקרו, ולא ישארו בגדר  פוטנציאל.

בשבוע שבו הכל רגשי כל כך זה לא קל, אבל אפשר בהחלט ליזום מצבים של היכרויות לצורך שתופי  פעולה מקצועיים כאלה ואחרים, גם בתחום החברתי גם בתחום הטכנולוגי וגם בנושאי נדל'ן או השקעות, כדי לפעול בחכמה לתרגם את הרגש שמביאה איתה ונוס באופן מעשי ולהזיז דברים באופן חכם ויוזם.

וזה – אפשרי…

מי בעיקר יושפע מהזויות של ונוס? מזלות שור אריה דלי ועקרב, קשת דגים בתולה ותאומים 

 

@ וכך נראית מפת השמים של השבוע https://youtu.be/T_ljw65v3s

@ אסטרו לאבמיזם הזוגיות וההיכרויות שלי – פרק 2            https://youtu.be/cf0vduaWlm8

@ מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמידביבי הטוב מול ביבי הרע

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

@ הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

שבוע רגשני ולא יציב. פעלו בזהירות מכסימלית, נסו לנתב את עורף הרגשות למעשים בשטח, והשתמשו במרקורי כוכב התקשורת שבמזל שלכם לאיתור יזמות חדשות למרות הקושי.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת עכשיו בשתי זויות מעשיות עם אורנוס ויופיטר: נסו לזהות שותפים ובני ברית פוטנציאליים לעשייה משותפת, קחו יזמה, ואפשרו לדברים להתרחש, אבל זכרו: זה לא יקרה מעצמו…

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל טלה הנלהב והאנרגטי, אבל אתם עלולים לגלות שלא לכולם יש את הסבלנות לאנרגיה הזו… זמן מצוין ליזמות חדשות ומלהיבות, אך גם להרבה סבלנות כדי לדחוף אותן..

סרטן

השמש ומרקורי ממשיכים לנוע במזל טלה המאכלס את בית הקריירה שלכם, ודוחפים אתכם קדימה לעשייה מוגברת. זה הזמן להגדיר מחדש מטרות לתקופה הקרובה, כדי שלא לבזבז אנרגיה לריק…

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש, והאריה שלנו סוף סוף נהנה מאנרגיה שמתאימה לו… זמן לנסיעות ארוכות, למפגשים שמחים, ופה ושם גם לחיק טבע שמחזיר אתכם לקרקע.

בתולה

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם והכולל מהשבוע את מרס ונוס סטורן ונפטון, מצביע על צורך בהשקעה בקשרים קרובים בזוגיות ובמערכות יחסים. זמן טוב לפעול עם שותף.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל דגים הרגשני, והרגש ללא ספק שולט השבוע בחייכם. שתי הזויות המעשיות שיוצרת ונוס עם יופיטר ואורנוס מאפשרות שתופי פעולה מקסימים עם אנשים שמשלימים אתכם. קחו יזמה..

עקרב

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם הופך את החיים לרומנטיים דרמטיים וסוערים בפוטנציה, בתנאי שהעקרב שלנו יצא מעצמו ויסכים לקחת חלק בכל זה… וזה – שווה בהחלט.

קשת

גם השמש וגם מרקורי נמצאים בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, מה שאומר שבפורים הזה הקשת ההרפתקן שלנו יכול להיות הרפתקני אפילו יותר. נסיעות טיולים ובעיקר הרבה אהבה.. הקשת לא צריך יותר, רק שלא יחנקו אותו..

גדי

השמש ומרקורי שוהים בבית המשפחה שלכם, והבית בהחלט עשוי להפוך לזירת פעילות משמעותית כעת. זהו זמן טוב ל לארגן מחדש את הבית, לשנות את האווירה בבית, ולעבוד על התקשורת עם בני הבית כדי להחזיר את הביחד..

דלי

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים מכריח אתכם לקחת פיקוד על כל הנעשה בחשבון הבנק שלכם, דליים. זה הזמן להתבונן באומץ פנימה, לסגור אוברדראפט אם צריך, ולחזור ליציבות. שתופי פעולה עם ונוס יהיו מעולים מכל הבחינות.

דגים

מרס שזה עתה עבר למזל שלכם עלול להביא איתו הרבה דרמות וסערות לעולם הדגי העדין, שבו ונוס שוחה כבר אחרי שנפרדה מסטורן הנוקשה, לכוונו של נפטון שליט הדגים… 4 כוכבים במזל שלכם – זה הזמן לפגוש ארבע אפשרויות של יזמות ופעולות.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן