מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 19 לנובמבר 23

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

מעברם של השמש ומרס ממזל עקרב הלוחמני והכוחני למזל קשת האופטימי והאסרטיבי כשהם מצטרפים בכך לכוכב מרקורי שעבר בשבוע שעבר למזל קשת, משנה את האנרגיות שהתרגלנו אליהן בתקופה האחרונה.

כשכוכבים בסדר גודל כמו השמש ומרס עוברים למזל ביסוד האש, ניכרת בדרך כלל עלייה במפלס האלימות, שכן יסוד האש מאפשר להצטברות של רגשות כולל כעסים ותסכול לפרוץ החוצה אל פני השטח.

לכן חשוב השבוע לפעול בזהירות רבה בכל המישורים, החל מהצבאי וכלה באישי, ולהזהר בדרך קבלת ההחלטות שלנו שהופכת להיות מהירה ואימפולסיבית יותר עם מקבץ הכוכבים הגדול הזה שימצא לקראת סופו של השבוע במזל קשת ויכלול את השמש מרס ומרקורי כוכב התקשורת שלנו.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ השמש עוברת למזל קשת

@ מרס עובר למזל קשת

@ מרקורי כוכב התקשורת בזוית של מתח 150 לכוכב אורנוס התזזיתי

 

המעברים המשמעותיים של השבוע – אלה מעברם של השמש ומרס ממזל עקרב למזל קשת.

הצמידות בין השמש ומרס ממשיכה להחזיק מעמד גם בעת שהשנים עוברים בזה אחר זו למזל קשת. המעבר הזה מעלה בבת אחת את רמת האינטנסיביות התגובה והפעילות, והופך את כולנו להרבה יותר פיזיים ותגובנים.

אנחנו נראה זאת גם בפעילות הצבאית שכאילו תעביר הילוך, ודברים יקרו מהר ויותר ופה ושם גם אלים יותר. התוצאות יהיו אופטימיות יותר אך המחיר גם עלול להיות כבד יותר.

חשוב במיוחד כעת לקבל החלטות חכמות, שכן יהיה צורך לקבל החלטות מהירות וחלקן יהיו גם פזיזות ויגרמו לנזקים.

שיקול דעת וחשיבה נוספת יהיו חייבים להיות כאן, שכן המצב מתחת לפני השטח רעוע ולא בטוח וזה נכון גם לגבי החטופים שלנו. יש גורמים נוספים שלא נראים כעת שקשורים אולי לגבי המיקום שבו הם נמצאים וחשובה מאוד הזהירות עכשיו, שכן כמו שאמרתי שיקול הדעת של כולנו, גם פה וגם שם, הופך אימפולסיבי יותר וחלקו גם מתקבל תוך כדי תנועה. המצב עצמו לא ברור – יותר מדי אנשים משפיעים עליו מכוונים שונים כפי שאמרתי: חשוב מאוד המיקוד במטרה בלי להיות מושפעים מגורמים נוספים, ושוב – זהירות מכסימלית הכרחית כעת, גם אם בשטח זה נראה אחרת.

זה קורה גם בגלל זוית המתח בין מרקורי לכוכב אורנוס.

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית המתח בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו, לכוכב אורנוס התזזיתי.

אם מעברם של השמש ומרס מביא איתו שיקול דעת אימפולסיבי ופה ושם גם פזיז, הזוית הזו עוד מוסיפה לכך אלמנט של שינויים פתאומיים הן בחשיבה הן במצב הכוח ובעיקר בדרך החשיבה שלנו. מכיון שהמדובר בגורמים רבים מרבדים שונים, ומה שמפעיל אותם זה הצורך לפעול מהר לפני שיהיה מאוחר מדי – ובצדק – ישנם גורמים שקשה לקחת אותם בחשבון כרגע בזמן שאני כותב את ההורוסקופ וחייבים להיות מוכנים לכל תרחיש אפשרי עם תגובות הולמות.

נכון, קל לומר לאסטרולוג נו באמת, מה אתה מחדש כאן? ובכן, כשהמצב נפיץ לא תמיד אפשר לחדש, אבל בראייה כוללת אפשר לומר שהצירוף של צורך בפעילות מהירה מצד אחד בגלל נפיצות המצב ומצד שני הצורך לפעול בקרקע לא מוכרת שמגבירה את הצורך לאלתר ולפעול לפי תחושות בטן, יוצרים אכן תהליך מורכב מאוד שבסופו של דבר יצטרך לסמוך על תחושות הבטן, כששאר הגוףרמים מסביב לא ברורים.

מורכבותו של השבוע הזה גבוהה מאוד, אבל עד סופו אני מאמין שהרוב יהיה גלוי על הנסתר. אומץ, תעוזה ואינטואיציה חריפה ותחושות בטן תוך כדי זהירות מכסימלית עד כמה שאפשר כשהשמש ומרס עוברים לקשת ומרקורי בזוית לאורנוס, יקבעו בסופו של דבר, אם כי זוית המתח בין מרקורי לאורנוס מביאה איתה דגש מיוחד על יכולת האילתור  והיצירתיות של מקבלי ההחלטות שלנו, הן בדרגים הגבוהים אבל בעיקר של אלה שנמצאים מול המציאות המורכבת הזו פנים אל פנים, גיבורים אנונימיים ולא מוכרים, והחלטותיהם בשטח הן שיקבעו בסופו של דבר. מחזק את ידיהם ואת עורמתו של מרקורי בזוית הזו עם אורנוס הבלתי צפוי, לטובת כולנו, אם כי יש מצב שלא נוכל לראות את התהליך הזה מבחוץ כיון שחלק לא קטן ממנו קורה כאמור מתחת לפני השטח, ולא מעליו.

מי בעיקר יושפע מכל אלה השבוע|? ראשית מזלות האש כיון שהשמש ומרס עוברים למזל קשת השייך ליסוד האש, ובהמשך – מזלות תאומים בתולה דגים קשת אריה ודלי, ובעצם – כולנו…

 

וכך נראית מפת השמים של השבוע

 

 

 

@

 

מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמיד – ביבי הטוב מול ביבי הרע

 

בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום (כמעט..) סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

 

@

אסטרו טיפ – הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

 

@

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם עובר למזל טלה, וקצב הדברים הופך מהיר ואגרסיבי יותר. פעלו בזהירות, טלאים, ושמרו על עצמכם.

שור

מעברם של השמש ומרס ממזל עקרב שממול למזל קשת מוריד חלק מהלחצים של הזמן האחרון, אבל מחזיר אנרגיה נשכחת. השתמשו בה אבל הזהרו בכבישים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם בזוית של מתח לכוכב אורנוס מביא איתו קצרים בתקשורת בצד יכולת להפיל אסימונים באופן בלתי צפוי וגם לפעול כך בשטח. מי שלא מסתכן, לא מגיע.

סרטן

מעברם של השמש ומרס למזל קשת מוציא אתכם משלוותכם, ועלול לגרום לכם לקבל החלטות פזיזות כשהלחץ מתגבר. השארו על הקרקע גם כשהלחץ גובר, ואל תאבדו שליטה.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עוברת למזל קשת השייך גם הוא ליסוד האש, מעבר שמביא איתו דגש מיוחד על הצד הרומנטי ועל הצד היצירתי שלכם. זמן לחשוב מחוץ  לקופסה, אריות.

בתולה

מעברם של השמש ומרס למזל קשת מחזיר את האנרגיה והאקשן לבית ולמשפחה. זהו זמן לארגן מחדש את הבית, לשנות אווירה, ולשדרג את התקשורת עם בני הבית.

מאזניים

ונוס שוהה עדיין במזל שלכם, ומאפשרת לרומנטיקה לחזור בעדינות, אם תאפשרו לה ותתנו לה מקום, בזמן שכל האקשן רועם מסביב. זמן לשיחות הקרבה המוכרות של אחד על אחד, לוידויי חצות, ולקרבה של פעם..

עקרב

גם השמש וגם מרס עוברים למזל קשת המאכלס את בית הכספים שלכם שם נמצא כבר כוכב מרקורי. המעבר הזה מחזיר אתכם לקרקע, וכעת הזמן לקבוע עובדות בשטח, ולא רק לשחרר אנרגיה. התמקדו בפרטים הקטנים.

קשת

אל מרקורי כוכב התקשורת שנמצא במזל שלכם מצטרפים השבוע גם השמש ומרס, ומקבץ הכוכבים הגדול הזה מביא איתו ים של אקשן ומכל הכוונים. נסו לא לפזר את האנרגיה הזו והתמקדו במה שחשוב באמת, קשתים.

גדי

אם עד עכשיו גיליתם איפוק ושליטה יחסיים, הרי שעם מעברם של השמש ומרס למזל קשת יהיה לכם קשה עם הלחצים שמופיעים מאחורי הקלעים. חשוב בעיקר לשלוט בכעסים ובחוסר השקט. פעלו בזהירות.

דלי

זוית המתח בין אורנוס שליט המזל שלכם לבין מרקורי כוכב התקשורת עלולה להביא איתה למתחים ולחצים רבים, אבל חשוב כעת לא לנתק קשרים: זמן טוב לנקות משקעים רגשיים שהצטברו ולא לאפשר להם להרוס תקשורת ויחסים.

דגים

מעברם של השמש ומרס למזל קשת שם נמצא גם מרקורי דוחף אתכם השבוע למרכז הבמה, למרות הנסיון שלכם להשאר בצד. נראה שהעולם צמא לנוכחותכם, ויש בהחלט אנשים שמחכים לנתינה שלכם. למרות הלחצים, אל תסתגרו באקווריום הפרטי שלכם, דגיגים.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן