מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 10 למרץ 24

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

המתחים שליוו אותנו בסוף השבוע הקודם ממשיכים ללוות אותנו בערך עד יום שלישי, ומשמעותית היא בעיקר זוית הפעולה בין מרס האגרסיבי לכוכב אורנוס האינטנסיבי. היא אמנם הולכת ונחלשת אבל הפתיל הקצר התגובות הקיצוניות והאלימות שהיא מביאה איתה עוצמתיות מאוד. רק כדי להבין, בשבת שהוא היום שבו היא הגיעה לדיוקה אירעו 5 מקרי רצח ברחבי הארץ, נתון קיצוני למדי שמראה בין היתר על הקושי לשלוט בדחפים כשזויות כאלה נמצאות בסביבה. ומהערב ומהבוקר מטחים בלתי פוסקים בצפון. האמנם מרס מפעיל פה את הטריגר למלחמה בצפון? ב

צירוף מעברו של מרקורי למזל טלה הלוחמני זה בהחלט אפשרי, אבל נקווה שיש שם אנשים עם הרבה כוכבים במזלות האדמה שיוכלו להתאפק ולא להסלים…

אבל השבוע אנחנו פוגשים שני אלמנטים משתנים, הן בתקשורת שלנו, והן בחיי הרגש והאינטימיות: מרקורי כוכב התקשורת שלנו וונוס הרגשית משנים מקום, וזה אומר שהם משנים מזל: מרקורי  עוזב את מזל דגים ויביא איתו תקשורת כוחנית ולוהטת במזל טלה, וונוס להיפך – תעזוב את מזל דלי החברתי ותביא לידי ביטוי את הצד העדין והמעניק חסר הגבולות שלה במזל דגים, מזל שבו היא נעלה…

יהיה מעניין.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ ונוס הרגשית עוברת למזל דגים

@ מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל טלה

 

 

התקשורת השבוע – מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל טלה, מביא איתו תקשורת שונה לגמרי מאשר בשבועות האחרונים, אז שהה במזל דגים העדין וגם נצמד לנפטון והביא איתו לא  מעט ערפול ובלבול…

אבל המעבר שלו למזל טלה מביא איתו אפקט הפוך לחלוטין. מרקורי במזל טלה הופך לוחמני ושש אלי קרב, הוא נלהב ופזיז באופן ילדותי, והוא מחפש אתגרים כדי להתמודד איתם ולקרוא עליהם תיגר.

הפלוס הגדול שהוא מביא איתו זה התיאבון לאקשן וזה ממש לא נגמר, אבל הוא מביא איתו גם תופעות לוואי כמו פתיל קצרצר, אפס סבלנות וסובלנות למי שלא מקבל אותו כמו שהוא, צורך חזק בסיפוק מיידי כמו ילד שרוצה הכל עכשיו, וגישה לוחמנית כשהוא לא מקבל את מה שהוא רוצה.

אז.. לא תהיה ברירה ונצטרך כולנו לעמוד על המשמר  ולא להסחף כשדברים שאנחנו רוצים לוקחים זמן נעצרים או לא מובנים לאחרים, ונהיה חייבים לגדל הרבה יותר מהמצרך הזה שנקרא אורך רוח, כי בחיים כמו בחיים אף אחד לא חייב לסבול את התקשורת קצרת הרוח הזו, קפיש?

מי בעיקר יושפע מהמיקום הזה? מזלות תאומים בתולה טלה סרטן מאזניים וגדי.

 

 

הרגשות השבוע – ונוס הרגשית המייצגת את עולם הרגש שהתה כמה שבועות במזל דלי, וחיברה אותנו מחדש אל העולם, אלא המדיה ואל הקהילה כולל המעגלים החברתיים שלנו שהיו תוססים למדי לאחרונה.

אולם כעת כל זה משתנה. ונוס במזל דגים בעיקרון הופכת את חיי הרגש שלנו לעדינים ומופנמים יותר. הרגישות גבוהה מאוד לכל מלה, מערכות היחסים דורשות יותר השקעה כי מצבים מעורפלים של חוסר בטחון עלולים לצוץ עכשיו. מצד שני יכולת הנתינה שלנו גבוהה עכשיו יותר מתמיד: נפטון שליט הדגים מטשטש גבולות, ויש לנו הרבה יותר לתת גם אם אנחנו מקבלים פחות..

זהו זמן להקשיב לאינטואיציה שלנו ולתחושות הבטן קצת יותר, אולם לא להיות סלחנים אם לא מכבדים את הגבולות שלנו ואת מי שאנחנו, שכן עם ונוס שכזו אנחנו נוטים לעשות זאת בגלל חוסר הרצון להכנס לויכוחים ולעימותים.

זמן מצוין לשיחות עומק ולשיחות נפש, השקעה בצד הרוחני של החיים, ובשתוף הרגשות עם מי שיכול להבין לקבל ולהכיל אותנו כפי שאנחנו.

מי בעיקר יושפע מהמיקום הזה?  מזלות דגים קשת בתולה תאומים מאזניים ושור.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

@ מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמיד – ביבי הטוב מול ביבי הרע

 

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

 

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

@

 

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

דוגמא לניתוח מפת לידה במפגשים השבועיים שלנו שדרכם אנחנו לומדים ניתוח מפות לידה. והפעם –  מפת הלידה של אביגיל שחזרה מהשבי

 

@

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

@

 

@

 

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

המתחים והלחצים ימשכו עד יום שלישי בערך. שמרו על עצמכם, ואל תסחפו למעגל של ריבים וסכסוכים. המשך השבוע יהיה קל יותר, אבל עדיין דורש זהירות בכבישים. מרקורי עובר למזל שלכם, והתקשורת תשתפר.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע למזל דגים המאכלס את הבית החברתי שלכם. זמן טוב להריץ יזמות חדשות ולשדרג את התקשורת שלכם עם מוסדות וארגונים בחייכם.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עובר בתחילת השבוע למזל טלה האסרטיבי והתאומים שלנו הופך לוחמני יותר מתמיד. זמן להלחם אכן על הדברים שחשובים לכם, בעיקר הקשורים למוסדות וארגונים בחייכם. הרחיבו את המעגלים החברתיים.

סרטן

מעברה של ונוס הרגשית למזל דגים שם דגש מיוחד על כל מה שקשור לצמיחה והתפתחות אישית. זמן טוב לראות את כל התמונה ולחשוב כמה צעדים קדימה, סרטנונים. הגיע הזמן להעביר הילוך.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל דגים הרגשי השבוע, והאריה שלנו רך רגשני ונוסטלגי מתמיד. זמן טוב לשלב את הרגש בעשייה שלכם, אבל להזהר משינויים תכופים בתכניות שלכם בגלל שנויים במצב הרוח.

בתולה

מעברה של ונוס הרגשית למזל דגים המאכלס את בית היחסים שלכם, מקום בו כבר נמצאת השמש, מדגיש את הצורך שלכם בהשקעה גדולה יותר בזוגיות וביחסים, אך גם בשותפויות למיניהם. זמן טוב למצוא לכם שותף או בן ברית לדרך.

מאזניים

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל דגים הרגשני, והמאזנאים שגם ככה רגישים מאוד עלולים לחוש שהם מאבדים קצת את הצפון. קשה כעת לשים גבולות או להתייחס לגבולות קיימים. הצורך ברגלים איתנות ומעשיות על הקרקע חזק במיוחד.

עקרב

ונוס הרגשית עוברת השבוע לבית הרומנטיקה שלכם, והעקרב המופנם יכול בעדינות אך בתקיפות לפתוח את הלב, ו.. לתת מקום גדול יותר לאהבה. כן כן. שבוע יצירתי במיוחד, עם אפשרות לחשיבה מאתגרת מחוץ לקופסה.

קשת

אל השמש השוהה בבית המשפחה שלכם מצטרפת השבוע גם ונוס, ואתם הולכים ליהנות מהרבה רגעים של קרבה והשקעה בבית ובמשפחה. זמן טוב להשקיע במדורת השבט הקשתית, ולהחזיר את הביחד השמח.

גדי

סטורן שליט המזל שלכם ממשיך להתקדם במזל דגים, ומכביד על בית התקשורת שלכם. זהו זמן שבו אתם חייבים למצוא כוחות נפש כדי לצאת מעצמכם ולתקשר עם העולם, וכמה משימות מעשיות ואתגרים פרקטיים יעזרו לכם לעשות זאת.

דלי

מתחים ולחצים בעקבות זוית הפעולה בין אורנוס שליט המזל שלכם למרס האגרסיבי עדיין יתכנו פחות או יותר עד יום שלישי, ואתם חייבים לפעול באופן מדויק חכם ובעיקר רגוע. חשוב לא לפרק קשרים כעת, ולא לנתק יחסים. סבלנות.

דגים

השבוע נפתח כשמרקורי כוכב התקשורת עדיין צמוד לנפטון שליט המזל שלכם, מה שאומר תקשורת מבולבלת ולא מעשית. אולם בהמשך השבוע מרקורי ממשיך הלאה ועובר לבית הכספים שלכם. הגיע הזמן לארגן מחדש את חשבון הבנק.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן