מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 10 לדצמבר 23

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

אם  יש משהו משותף למה שאנחנו רואים במפת הכוכבים של השבוע, אפשר לומר בגדול שהמדובר הוא בסוג של שינוי כוון, מעורבות רגשית גבוהה שמקשה על מימוש רעיונות וכוונות, וקצרים בתקשורת שעלולים ליצור אי הבנות, כעס ותסכול

המשמעותי שבכולם הוא כמובן כניסתו להילוך אחורי של מרקורי כוכב התקשורת, תהליך בין שלושה שבועות שמגיע כל שלושה חודשים והפעם אפילו יכלול בתוכו את תחילתה של השנה הבאה, עובדה משמעותית מאוד,  אבל גם לפעולתו של נפטון המטשטש ומערפל על השמש יש חשיבות גדולה, ואפילו לזוית המתח בין השמש לאורנוס.

האם אנחנו יכולים לראות כאן שינויי מגמה? בגדול, בהחלט. יש כאן שינוי, אבל אנחנו הם אלה שמתוך מודעות הבנה ויכולת פעולה חכמה יכולים לקבוע איך ובאיזה צורה הוא יתרחש, ומה תהיה איכות הפעולה שלו על כולנו.

נשמע מעורפל, אבל כשיודעים מראש שאנחנו נכנסים לתוך ערפל, אפשר לבחור לנהוג בזהירות רבה עוד לפני שנכנסים לאיזור הסכנה, וזה בהחלט עשוי להיות יתרון למי שיודע זאת מראש,  ולא למי שמובל לשם מתוך עיוורון ואמוציות בלבד, ומתוך קושי לשנות כיוון וצורת נהיגה בהתאמה לתנאי השטח.

ומהשבוע, הם בהחלט ידרשו זאת.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ מרקורי עובר להילוך אחורי

@ השמש בזוית של מתח 150 לאורנוס

@ השמש בזוית פעולה מדויקת לנפטון המטשטש ומערפל

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו להילוך אחורי במזל גדי מה 13 לדצמבר עד ה 2 לינואר.

כשהוא נסוג במזל גדי הפסימי מאופיין הילוכו האחורי של מרקורי בגישה פסימית בנוסח 'אמרתי לכם', עם דגש על הפילטר השלילי שדרכו אנחנו רואים את המציאות, בעיקר כשהמדובר בפן הכלכלי ובמסגרות הפעולה שלנו.

מזל גדי עוסק במסגרות הפעולה של חיינו, החל במסגרת השלטונית הממסד וחוקי המדינה והעיריה, וכלה במסגרות הפעולה שבין אדם לחברו כמו נישואים, שותפויות, וכל מה שקשור לדיאלוג שלנו עם המסגרות והחוקים שלפיהם אנחנו חיים. כשמרקורי נכנס להילוך אחורי במזל גדי, ניכר תהליך של הטלת ספק באופי מסגרות הפעולה שאנחנו חיים לפיהם, במחוייבויות שלקחנו על עצמנו, ובמי שאחראי על מסגרות הפעולה שאנחנו חיים לפיהן שנמצא מעלינו, וכעת מאכזב אותנו, או שהציפיות שלנו מביאות איתן אכזבה וקושי.

קושי כזה אנחנו יכולים לחוות לא רק בהכרה בסמכויות שממונות על חיינו, אלא גם בנעשה בחשבון הבנק. גישה פסימית וראיית שחורות עלולה להופיע עכשיו, ואם היתה אולי קודם נטייה מסויימת לחשוב בגדול, כעת היא מצטמצמת בלשמור על הקיים ועל מה שיש, ולא להמר על משהו לא ברור או לא בטוח.

אנחנו עלולים כעת גם לפקפק ביכולת שלנו להתרומם ממשבר, להתגבר על מכשולים ולעבור למצב צמיחה, ומחפשים באופן לא מודע עדויות לכך שהמצב גרוע אפילו יותר ממה שהוא, וחוסר אמון ביזמות חדשות שלנו לצאת מהמצב הזה.

גישה פסימית תהליכית שכזו עלולה לגרום להסתגרות מסויימת גם מבחינה תקשורתית, וקושי לבטא שמחה או אופטימיות שעמוק בפנים יושב לנו מן סלע כבד על תת המודע שלא מאמין שאפשר לשנות את המציאות חיצונית או פנימית, ומעדיף נסיונות לחזור לקרקע בטוחה ומוכרת מאשר לנסות תהליכי צמיחה ושינוי.

שלושת השבועות האלה של מרקורי בהילוך אחורי מביאים איתם סוג של בדק בית פנימי לא רק לגבי מסגרות הפעולה שמרכיבות את חיינו אלא גם ביכולת שלנו להתאים אותן למצבים משתנים של בטחון אישי בכל הרמות: כלכלי, חברתי ורגשי. כעת יותר מתמיד אנחנו זקוקים למלה הזאת יותר ויותר כמעט בכל תחום בחיינו, אבל מתקשים להאמין שזה אכן אפשרי. זה נכ נכון גם לגבי התהליכים הפוליטיים עכשיו, כמו גם לגבי תהליכי הצמיחה שלנו עצמנו.

מרקורי בהילוך אחורי נוגע גם בכל מה שקשור לחוזים והסכמים. כעת כשהוא בהילוך אחורי יכולה להיראות נטייה לחרוג או להפר הסכמים בגלל פחדים וחרדות, וכל חוזה או הסכם שנחתם בתקופה הזו חייב ל היערך במשנה זהירות או לנסות להעביר איתו לזמן שמרקורי יחזור להילוך רגיל, כי קשיים שלא רואים כרגע עלולים להתגלות בהמשך.

אז מה עושים? חשיבה נוספת לפני כל הסכם או חתימת חוזה, כולל גם מבט נוסף על הנעשה בחשבון הבנק ובמסגרות שבהן אנחנו חיים, אבל גם נזהרים מלהסיק מסקנות לגבי טיב המסגרות כעת, ובעיקר להזהר מהצורך הרגשי לשנותן דווקא עכשיו כיון ששיקול הדעת שלנו אינו מאוזן כעת, ואנחנו בהחלט עלולים להצטער על כך בהמשך.

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו שזוית הפעולה בין השמש, המיקוד האנרגטי שלנו, לבין כוכב נפטון המטשטש ומערפל.

הצירוף של מרקורי בהילוך אחורי והזוית הזו אינו קל, ויוצר פחדים ואי ודאות השבוע, כשהרגשות תופסים פיקוד, תהליך שנפטון מביא איתו לזוית הזו.

כעת הרגשות שולטים בעוצמה ביומיום שלנו, ובשיקול הדעת שלנו שמוביל להחלטות. כשהכוון הוא בעיקר רגשי קל יותר מתוך פחדים וחרדות ולא מתוך הבנה אמיתית של המציאות כפי שהיא, ולכן גם ההחלטות שלנו עכשיו עלולות להביא איתן תחושות של אכזבה ותסכול לטווח ארוך.

בזמן שכזה חשוב להשען עד כמה שאפשר יותר על העובדות, מאשר על הרגשות שפועלים מתחתם, ומאפשרים לפחדים שלנו לצאת ולהשפיע יותר מתמיד על דרך קבלת ההחלטות שלנו. נוכל לראות זאת גם בהחלטות שיתקבלו השבוע גם לגבי המלחמה וגם לגבי החטופים, וחשוב לשמור על פרופורציות: הפילטר הפסימי שדרכו אנחנו רואים את המציאות השבוע הוא לא בהכרח המציאות עצמה, ולכן כדאי שהתגובות עצמן ובעיקר ההחלטות שמעבר להן לא יגיעו מהמקום הפסימי הזה, אלא תוך נסיעות להשען על עובדות אובייקטיביות ככל האפשר.

לגבי החלטות – כשאנחנו רואים את הבעייתיות של השבוע הזה, כדאי לדחות אותן אם אפשר לפחות לשבוע הבא, כדי לנסות למזער נזקים שעלולים להגרם בעיקר בגלל הזוית הזו.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה דלי עקרב ושור, דגים קשת תאומים ובתולה.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

@

 

 

מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמיד – ביבי הטוב מול ביבי הרע

 

בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום (כמעט..) סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

דוגמא לניתוח מפת לידה במפגשים השבועיים שלנו שדרכם אנחנו לומדים ניתוח מפות לידה. והפעם –  מפת הלידה של אביגיל שחזרה מהשבי

 

@

אסטרו טיפ – הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

 

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם נמצא אמנם במזל קשת השייך ליסוד האש, אך הוא סובל מחוסר זויות עם כוכבים אחרים השבוע, ואתם עלולים להרגיש קצת לבד, גם בנושא קבלת החלטות, וגם ביכולת לשתף אחרים. שבוע של פעילות סוליסטית,

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל עקרב שממול ועוזרת לכם גם לפתוח את הלב וגם להיות רכים ורומנטיים יותר. זה הזמן לתת לאהבה מקום גדול יותר בחייכם, למרות הקשיים. מרס במזל קשת מצריך מכם מעבר לאנרגיית עשייה, שוורים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עובר השבוע להילוך אחורי. זהו זמן  לפעול באופן מדויק  וחכם, בעיקר בנושאי חומר וכספים. חשוב במיוחד עכשיו להתארגן מחדש בנעשה בחשבון הבנק, ולא לאפשר לפחדים להפעיל אתכם. חשבו כמה צעדים קדימה.

סרטן

ונוס הרגשית מאכלסת השבוע את בית הרומנטיקה שלכם, וזהו זמן לתת לצד הרומנטי הזה מקום גדול יותר השבוע. אולם לחילופין חשוב במיוחד השבוע להזהר מהוצאת כספים רגשנית ומיותרת, ואכילה מוגזמת של סופגניות, בעיקר עם הריבה.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל קשת השבוע, ומביאה אליכם אנרגיה נאה של הנאות בילויים ואפילו חיוך פה ושם שלא לדבר על חיזור עדין אם הלב פנוי. מעורבות רגשית עודפת בגלל הזוית עם נפטון עלולה לגרום לאריה לאבד את הראש..זהירות.

בתולה

השמש ומרס במזל קשת מעבירים את רוב הפעילות אל הבית והמשפחה, כשמרס עלול לגרום פה ושם גם למה ריבים מיותרים.. חשוב לפעול השבוע ברוח טובה, ולא להגיב באופן תוקפני כשדברים לא קורים כפי שרציתם.

מאזניים

השמש ומרס שוהים בבית התקשורת שלכם, והצורך לדבר לשתף ולחלוק חזק במיוחד. הילוכו האחורי של מרקורי במזל גדי לעומת זאת עלול להביא איתו מחלוקות וקצרים בתקשורת בבית ובמשפחה. נסו לוותר ולהתפשר, ולא לקלקל את החג…

עקרב

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם ולהביא איתה מעורבות רגשית גבוהה במערכות היחסים, וגם רומנטי חביב שמביא עדנה ליחסים קיימים, ומתאים גם לעקרבים שהתחילו את החורף לבד: אין ברירה, עקרבונים. חייבים לקחת יזמה…

קשת

גם השמש וגם מרס שוהים במזל שלכם ומביאים איתם ים של אנרגיה עוצמתית וטריה. זהו מיקום שדורש אפשרויות להוציא את האנרגיה הזו, אם דרך טיולים, הליכה רגלית בחיק הטבע, או קפיצה לחדר הכושר, אחרת אתם עלולים לריב עם הסביבה..

גדי

הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת מתרחש לו ממש במזל שלכם השבוע. התהליך הזה עשוי להחזיר אתכם פנימה, להביא איתו פחדים וחששות, ולהפגיש אתכם עם זכרונות עבר ואפילו עם חברים שמזמן לא ראיתם.. יהיה מעניין.

דלי

זוית של מתח בין השמש לבין אורנוס שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה שבוע מתוח ולא שקט. חשוב להזהר מניתוקי קשרים בגלל חוסר סבלנות וסובלנות, ומנהיגה לא רגועה. זמן טוב לפתור בעיות שהציקו זמן רב, ולהכיר חברים חדשים.

דגים

זוית פעולה בין נפטון שליט המזל שלכם לבין השמש עלולה לגרום לשבוע מעורפל ומבולבל, ובו קושי להתמקד במה שחשוב באמת, דווקא כשהשמש ומרס דוחפים אתכם קדימה לעשייה: חישבו פעמיים והתייעצו לפני כל פעולה והוצאת כספים השבוע, דגיגים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן