כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 23 למאי 21

 

 אז.. מה קורה באהבה השבוע?

אז.. הסכם הפסקת האש עם החמאס כבר בשטח. שויין. נראה שגם הצדדים הולכים לשמור עליו, וזה אומר שאין טילים, אין מקלטים וממד'ים, אין אזעקות שהורסות את הבריאות, ואפשר עכשיו להתפנות לדברים …שחשוב באמת: לאהבה. לא ככה?

אומרים שהתותחים רועמים – המוזות שותקות, אבל הלב… לי נראה שדווקא הוא צועק, ובקול הכי חזק שיש לו: אני רוצה חיבוק!!

אז עכשיו, כשאלה השתתקו, הצורך בחיבוק הוא רק ההתחלה, כי מה שאנחנו באמת רוצים זה לב פתוח לרווחה – לא רק שלנו אלא גם של מי שמולנו – ו…לאהוב! מה יותר פשוט מזה?

וזה אפילו אמור להיות פשוט יותר כשנפטון דומיננטי כל כך בשמים השבוע, כשהוא שולח זויות פעולה עוצמתיות למרקורי כוכב התקשורת ולונוס הרגשית, מה שאומר שהמעורבות הרגשית שלנו כל כך גבוהה השבוע, אפילו יותר מהרגיל.. מעולה, נכון?

אז זהו, שלא.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@צמידות מדויקת של ונוס הרגשית עם נפטון הרגשני במזל תאומים

@מרקורי עובר להילוך אחורי במזל תאומים

@צמידות ונוס מרקורי במזל תאומים

 

מעורבות רגשית גבוהה מדי, בעיקר בזויות פעולה שמפעילות בעוצמה גם את כוכב התקשורת שלנו וגם את הכוכב הרגשי שלנו, מפעילות בעוצמה את נדנדת הרגש שלנו ובאופן קיצוני, ובמקום לשלוח לנו איזה משטח רגשי עדין שעליו נוכל להתנדנד כמו על מזרון ים בבריכה של מלון ביוון או בטורקיה עם הכל כלול, פה אנחנו מתהפכים ישר אל תוך המים, מוצפים רגשות מכל הכיוונים שמאיימים להטביע אותנו ולהציף אותנו, מעלה מטה… מוכר לכם?

כן, לנפטון אין גבולות, וזו גם הבעייה שלו. אם אנחנו יוצאים לדייט ולא מצאנו חן – שלאק! התרסקות קלה. פעם זה היה עובר בשקט.. לא עם נפטון. הוא עושה עניין מכל דבר. כל דחייה היא קשה, וכל הסכמה היא אופוריה. אשכרה רכבת הרים.

זה נכון גם לתקשורת שלנו שהשבוע מעלה ומורידה אותנו בלי פרופורציות, אלמנט שנכון כמובן גם לתקשורת בחיי האהבה שלנו, וזה נכון גם למערכות היחסים שלנו שם הכל גם הופך קיצוני, החל מהצורך שלנו בחיבוק שנראה גדול מתמיד, וכלה בדאון שמגיע כשמסרבים לנו… לא קל עם הנפטון הזה.

וזה עוד לא הכל: מרקורי כוכב התקשורת שלנו מאוד מאט את הקצב לאורך כל השבוע, כך שהרבה דברים גם עלולים להתקבל לא ממש טוב אצל הצד השני, וגם עלולים לגרום לנו להחלטות פזיזות.

מי בעצם יושפע מהנפטון הזה השבוע? בעיקרון – אלה בעיקר המזלות המשתנים: תאומים, קשת, בתולה, וכמובן דגים שאל המזל שלהם עובר סופית השבוע יופיטר כוכב השפע, לשלושת החודשים הקרובים, והם יעברו הצפה רגשית מרתקת בפני עצמה.. עוד נגיע לזה. זה אומר שלמזלות האלה יהיה קשה להתפקס מבחינה רומנטית ולקבל פרופורציות, אבל הדחף לפעול ולהכיר קיים ויותר מזה… אז מה לעשות? אני תמיד אומר – לעשות. אם יש את הכימיה, תמיד אפשר לשפר ולשדרג ולהסביר ולהתנצל, ואם אין – זה ממילא לא יעזור, נכון?

דווקא למזלות הקרדינליים – טלה גדי סרטן ומאזניים – אמור היה להיות יותר קל, אבל גם יש בעייה: זוית הפעולה של ונוס הרגשית לנפטון, שגם היא מביאה איתה חוסר פרופורציות, או סוג של התאהבות ואיבוד ראש טוטאלי, או תחושות של איבוד דרך וכיוון, חוסר משמעות ודיכי קליל שעלול אף להתעצם עם מעודדים אותו… אז כדאי שלא.

מי כן יושפע דווקא לטובה, יחסית? המזלות הקבועים: השור האריה הדלי והעקרב יכולים בהחלט להבין השבוע שדווקא היציבות והקביעות משתלמות, ולמרות שתחושת השעמום – האויב הנצחי – נמצאת כאן פה ושם, המזלות המשתנים היו בכיף מתחלפים אתכם: לכם כדאי להשקיע השבוע בלשמר את מה שיש, או להתחיל משהו חדש אבל בזהירות, בסולידי, ולהתקדם בעדינות – אך בתקיפות, כיאה למזלות שמקרינים יציבות השבוע, לפחות זמנית..

אבל השיא של השבוע מגיע בסופו:  מרקורי כוכב התקשורת שלנו פורץ בהילוך אחורי בסוף השבוע הרחוק, ומבחינה רגשית כידוע זו תופעה בפני עצמה, ולכן אדבר עליה כבר בתחזית של השבוע הבא – השבוע הזה מספיק מורכב כדי להתמודד איתו, לא צריך גם להוסיף עליו..

ואיך נראית תחזית האהבה הזו במפת השמים?

 

 

@

 

וכך נראית מפת הכוכבים של התחזית השבועית  

 

@

 

ומבט נוסף על ניתוח ההסכם עם החמאס והשלכותיו 

 

@

 

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן