כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה 11 ליולי 21

 כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה 

אז.. מה קורה השבוע באהבה?

אם לסכם בשני משפטים – מרקורי כוכב התקשורת מנסה להביא איתו אנרגיה ביתית חמה ואוהבת, ומרס ונוס ואפילו פלוטו מנסים לקלקל אותה.. אוף!

הצמידות בין ונוס ומרס במזל אריה מביאה איתה צורך חזק במגע פיזי שהוא כשלעצמו נפלא, אבל.. כשיוצאים מהמיטה – דווקא אז מתחילים הריבים והוויכוחים מאבקי כוח וצורך בשליטה, ואלה יכולים לקלקל רגעים יפים… מה עושים? מנסים בעזרת מרקורי הזה במזל סרטן לדבר ולשתף ולנקות את המשקעים האלה, או… עושים יותר סקס, מה שלבסוף יתיש גם את אלה שאוהבים לריב בלי גבולות, ויביא לחיבוק העוטף הגורלי.

בשאיפה…

זה אומר שהמזלות הקבועים – אריה דלי עקרב ושור – יסבלו/יהנו מהצמידות הזו, אבל היא לא תפתור בעייה או תארגן את היחסים מחדש: את זה תצטרכו לעשות אתם.

זוית העימות בין השמש לפלוטו היא זוית קריטית: היא יכולה לחסל יחסים או לעזור להם להתחדש ולפתוח דף חדש.בכל מקרה זה יהיה קיצוני, וישפיע בעיקר על הקרדינלים – סרטן טלה מאזניים וגדי.

ואחרי כל זה – מרקורי במזל סרטן ינסה לחבר את הכל ולהזמין את כולם – מרס ונוס שמש פלוטו ומי לא – לארוחה ביתית שמחה, כדי לסגור קצוות ולפתוח דף רגשי חדש על ארוחה טובה יין טוב וחברותא נעימה: אם תסכימו – זה יהיה אחלה שבוע לאוהבים! בעיקר לאלה מהמזלות המשתנים: תאומים בתולה קשת ודגים.

אם לא תסכימו – אוהו.. בלגן, וכשיש בלגן באהבה הכל מתפרק, בינינו.

בוטום ליין – כולנו בעד מרקורי: (בקריאות קצובות:  מר-קו-רי! מר-קו-רי!).

ואיך כל זה נראה במפת השמים השבוע?

 

 

 

@

והנה גם התחזית השבועית הרגילה

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 11 ליולי 21

@

 

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן