בלוג של אסטרולוג – פרק 6: אתמול לפני 9 שנים… יונתן פוגש את האבא שבי.

 

אתמול לפני 9 שנים…

מכיון שאני אבא רגשני ודביק לגמרי, רק טבעי שאספר בהתרגשות איך השתנו חיי כשערימת האושר הורודה והמקומטת הזו נכנסה לחיי, אחרי שלא האמנתי בכלל שאפשרי שאתן לאדם נוסף להפוך אותי לאחראי על חייו בצורה טוטאלית שכזו, ואחרי שראיתי בכל כך הרבה מפות לידה של לקוחות עד כמה הורים יכולים במודע או שלא במודע להזיק לילדיהם..

פעמים רבות זה עשה אותי עצוב. הרגשתי את הילד הבודד דרך המפות של הוריו שישבו מולי, וניסו להבין מה לא בסדר איתו. כשהסברתי להם את הקוד ההורי שלהם ואיך לשפר קשר עם הילד ולמה הוא זקוק, ראיתי את העינים שלהם נכנסות פנימה כדי שלא להפגע ממה שהם חשבו כביקורת על ההורות שלהם.

אבל פה ושם זה גם עבד, והצלחתי להניע הורים להרגיש ולהבין את הילד מזוית אחרת, שבו הם מצליחים גם לפגוש את הילד הפנימי שלהם, לזהות אותו, ולהתחבר אליו שוב בדרך להתחברות מחודשת עם הילד שלהם, שמחכה שיראו אותו כפי שהוא באמת..

כעת הגיע תורי לעשות את השינוי הזה בתוכי, כלומר להפגש עם הילד הפנימי שלי ולומר לו להתכונן לפגישה עם דמות חדשה בחייו, כשהפעם הוא הולך להיות בתפקיד האבא..

 זה לא היה קל.

עכשיו, כשיש לך יומולדת, אהוב שלי, אני נזכר גם בתהליך שעברתי, עברנו.

הורים וילדים – הקוד ההורי: כמה טוב שכבר עשיתי את המיזם הזה עוד לפני שנולדת, ובעזרת הקוד הרגשי גם הסכמתי לפתוח את הלב, ולהשאיר אותו פתוח גם כשפגשתי את מירית, והסכמתי לתת לזה צ'אנס

כששאלתי את מירית אם היא מוכנה שנלד ילד, התכוונתי באופן לא מודע לאפשר לילד שבי לצאת, ואז לפנות מקום למבוגר שבי, להורה הסמוי, לצאת לקראתו.

שמח כל כך על ההסכמות, שלה שלי ושלך. אבל גם אז, אחרי שמירית אמרה כן, זו היתה רק תחילת הדרך.

הדרך אליך. אלינו.

הנה דוגמא של המיזם שלי שאותו אני גם מלמד בקורס על הקוד הרגשי: זו מפה של ילד, ששני הוריו, יושבים מולי ומבקשים לדעת מה עובר עליו, ואיך הם יכולים לעזור.

 

@

קורס מאסטר 1  – הקורס לשליטה בחייך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    Skip to content