תחזית שבועית

2020 תחזית שנתית – שור

מזל שור: אורנוס בשטח – יש הרבה סיבות למתח,  אך שינוי פותחים כאן פתח…

נראה שהשוורים – בעיקר אלה שנולדו בשלישון הראשון של המזל – הם אלה שסופגים את מירב האש ממעברו של אורנוס למזל שלכם. מחודש אפריל שעבר עבר סופית הכוכב הזה, כוכב השינויים התזזיתי והמפתיע, למזל שור המופנם והקשור כל כך להרגליו כיאה למי שנמצא בסדרת המזלות הקבועים, והאדמה התחילה לרעוד מתחת לרגלי השור היציב שלנו, ובמקביל גם מתחת לרגלי שאר המזלות הקבועים: אריה, עקרב ודלי.

ובאמת, אורנוס שמביא איתו את בשורת השינוי הוא האלמנט המשמעותי בחיי השוורים השנה. גם אלה שנולדו בהמשך המזל מתחילים להרגיש מרחוק איזו מן תחושה של עצבנות וחוסר שקט, ורצון פנימי לשינוי כזה או אחר… עם הזמן הוא גם יגיע אליהם, כמובן.

מזל שור הוא מזל של הרגלים: מזל הכורסה ונעלי הבית, כפי שנהוג לקרוא לו בחיבה. זה מזל שמאמין שהרגלים קבועים טובים אין צורך לשנות, והוא אף נלחם בשינויים האלה בדרכו. אבל מול אורנוס אי אפשר באמת להלחם ושינוי בהרגלים ובגישה הוא משהו הכרחי והשנה הזו חוויתם את תחילתו של התהליך הזה, בגדול.

התהליך ימשך ובעוצמה רבה יותר השנה, כשהפעם בני ובנות מזל שור שנולדו בשבוע השני של המזל כולל אלה שמסיימים את התהליך הזה שנולדו בשבוע הראשון שבו, ירגישו זאת באופן משמעותי במיוחד.

השינוי השני שיורגש על ידי השוורים הוא מעברו של סטורן הנוקשה ממזל גדי למזל דלי בחודש אפריל, מזל שגם הוא שייך לסדרת המזלות הקבועים.

מזל דלי מאכלס את בית הקריירה של השוורים, מה שאומר שהשור שלנו ירגיש בצורך בפורמליזציה של תהליכים שהוא עובר בנושאי קריירה ודרייב, והאמביציה שלו תוכל לקבל פן מעשי ודורשני מאוד, ואפילו מכביד למדי.

שוורים רבים ירגישו מחודש אפריל ואילך תחושות של כובד ואפילו מטלות ומחויבויות יתר שיכבידו מאוד עליהם ועל הסביבה. שוורים רבים עלולים לקחת השנה על עצמם עודף משימות אם בגלל קושי כלכלי או בגלל הרצון להתקדם ולממש תהליכים ופוטנציאל, וזה עלול להעמיס לא מעט על היומיום ועל שמחת החיים והצד הנהנתני של השור המצויץ

ואכן האמביציה והדרייב מתחזקים מאוד השנה אבל לא רק כרעיון אלא כדרך פרקטית, וזה כאמור עלול לגבות מחיר מאיכות חיי הרגש והפנאי של השור שלנו, שלפעמים נראה כאילו נולד לעבוד קשה (אך גם ליהנות מהחיים כמובן..) אז זהו שנושא הבילוי וההנאה עלול להיות מינימלי יחסית למאמץ וההשקעה..

מחודש דצמבר – גם יופיטר כוכב השפע עובר למזל דלי ולבית הקריירה שלכם, ומאזן מעט את לחציו של סטורן. יופיטר הופך אתכם להישגיים יותר וגם אופטימיים יותר,  ואפשר אפילו להתחיל לראות כבר בתחילת 2021 את התוצאות בשטח מבחינת קריירה… קחו זאת ברצינות.

למרות האמביציה המקצועית – לשור שלנו אסור להזניח את עצמו ואת הצד הנהנתני שלו. נסו לגלות הרבה סבלנות ובעיקר – לא להעמיס על עצמכם יותר ממה שאתם יכולים לשאת, ולאורך זמן…

כתיבת תגובה

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)