תחזית שבועית

תחזית שבועית

מה קורה השבוע בכוכבים? 16-22 ביוני 2019

 

יש מלה כזו, כסאח, בכוכבים? כנראה שכן, והיא בהחלט מופיעה השבוע. היכן? בתקשורת שלנו..

ואכן, גם מרקורי כוכב התקשורת וגם מרס כוכב האקשן  מככבים בשמים השבוע במזל סרטן הרגשני, וכשזה קורה כששניהם גם צמודים זה לזה וגם יוצרים זויות של עימות עם סטורן הנוקשה ובעיקר עם פלוטו היצרי והכוחני – התוצאה העיקרית היא.. דרמות.

נראה שהשמש מרגישה שכל האקשן הזה קורה בלעדיה, אז גם היא קמה ומצטרפת לחגיגה ועוברת למזל סרטן:  אם אקשן – אז בגדול!

מה עושים? מתבוננים, מחייכים, ו..שומרים על פרופורציות. לא יקרה כלום אם נבליג פה ושם גם אם הצד איתנו, כי הדברים עלולים לצאת עכשיו בקלות משליטה, ואת השדים האלה יהיה קשה להחזיר לבקבוק.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

 

@ מרקורי כוכב התקשורת בצמידות למרס כוכב האקשן

@ מרקורי כוכב התקשורת בזוית של עימות לסטורן הנוקשה

@ מרקורי כוכב התקשורת בזוית של עימות לפלוטו היצרי והכוחני

@מרס כוכב האקשן בזוית של עימות לפלוטו היצרי והכוחני

@השמש עוברת למזל סרטן הרגשני, ומצטרפת לחגיגת האקשן הרגשנית עם כמה דרמות משלה..

 

 

הזוית הקשה של השבוע – פה ממש אפשר לעשות תחרות, מי הכי קשה יותר.. בעצם אין בסביבה שום זוית הרמונית אחת. אולי המעבר של השמש למזל סרטן.. אבל גם שם המעורבות הרגשית הגבוהה גורמת לאיבוד פרופורציות.

 

הזויות של מרקורי כוכב התקשורת

 

מרקורי בזוית פעולה לסטורן הנוקשה – זו זוית של תקשורת מאופקת, אפילו רשמית. הרגש רוצה לצאת ולבטא, אבל משהו ממול עוצר: זה יכול להיות מכשול בדמות אדם קשוח במיוחד, או אולי משהו שקשור לסיסטם כמו העיריה או הבוס בעבודה, או אולי אלה אנחנו עצמנו שמפחדים להיות ספונטניים ולעשות מהלכים משמעותיים שמא ניפגע ומעדיפים להיות מאופקים,מופנמים ועוסקים בעיקר בצד המעשי של החיים.

 

צד כזה יכול להיות למשל העולם הכלכלי שלנו. זהו זמן טוב לצעדים בוני אמון עם מנהל סניף הבנק, או לחילופין סגירת אובדראפט, משא ומתן קשור על קנייה או אולי אפילו דיאלוג עם עורך דין כדי ליצור שותפות או משהו רשמי אחר.

 

זו זוית לא קלה אבל מאתגרת את הצד המעשי שלנו, ועוזרת לנו למקד את התקשורת שלנו בצד הפרקטי – ולא הרגשי – של החיים.

 

מי בעיקר יושפע ממנה? מזלות גדי, סרטן טלה מאזניים תאומים ובתולה.

 

 

הצמידות הקשה של השבוע – זו הצמידות בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו, לכוכב מרס האסרטיבי ואפילו אגרסיבי.

 

זו יכולה להיות צמידות ממש מעצבנת, כשהתקשורת שלנו מחוברת כל כך חזק לאגו שלנו וקשה להפריד ביניהם. במצב שכזה, הרי שכל מי שלא מסכים אתנו וחושב אחרת, הופך להיות אויב בפוטנציה.

 

המיקום הזה מביא איתו שלל ויכוחים, אי הבנות, והרבה קצרים בתקשורת. הפתיל שלנו שממילא קצר השבוע מתקצר כעת עוד יותר, ולכן כל שיחה יכולה לקבל בפתאומיות טויסט אגרסיבי ולא נעים כשמגיעים חילוקי הדיעות.

 

מה עושים? מנסים להתאפק, לאפשר לשני לסיים משפט או לשלוח הבהרה לפוסט שלו בפייס, ולא להגיב מהבטן אלא מראש אחרי שנשמנו עמוק.

 

לא קל, אבל אפשרי…

 

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות תאומים, בתולה, טלה, מאזניים, גדי וסרטן.

 

 

זוית העימות של מרקורי עם פלוטו – זו אחת הזויות הפחות נחמדות מבחינה תקשורתית.

 

למעשה היא עלולה להביא איתה גם סוג של אלימות מילולית, או להיפך – תחושה קורבנית, כאילו אנחנו נופלים לאלימות מילולית ממי שנמצא ממול, ופשוט מתעקש לא להקשיב לנו…

 

כשאנחנו מביעים דעה ולא מסכימים איתה, זה עלול לגרום לנו להגיב כאילו מכוון נגדנו איום, ולכן אנחנו מגייסים לא מעט עוצמה כדי להגיב בהתאם.

 

תגובות קיצוניות עלולות לצוץ עכשיו כשדברים מגיעים לאי הסכמה, עד כדי איום בניתוק יחסים או אפילו ניתוק שלהם בשטח, או הפעלת מניפולציות ויצירת מאבקי כוח כדי לשנות את דעתו של מי שנמצא ממול.

 

לשמחתנו זו זוית קצרת טווח, אבל כשהיא מצטרפת לשאר הזויות השבוע היא בהחלט עלול להיות סוג של טריגר שמפעיל גם אותן, וגורם לנו להתנהג באופן קיצוני.

 

מה עושים? מנסים להבין את מי שנמצא ממול ולראות את הדברים מזוית הראייה שלו, ולו רק כדי לגרום לויכוח להיראות תרבותי יותר, ולא רק טעון ומתוח. זה בהחלט עשוי לעשות את ההבדל..

 

גם לגבי הטיעונים שלנו – כדאי להשתמש יותר בהגיון ופחות ברגש: זה יעזור לנו גם לרדת מהעץ אם נרגיש שהצדק לא ממש אתנו, ויתן תחושה למי שנמצא ממול שהפרטנר שלו הוא אדם תרבותי ששווה לנהל איתו שיחה גם אם אין הסכמה..

 

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים, בתולה, עקרב, שור, אריה ודלי.

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית העימות בין מרס כוכב האקשן לבין כוכב פלוטו הכוחני והיצרי.

 

על פניו זו אחת הזויות היותר קשות באסטרולוגיה, היות ואי מערבת כאן שני כוכבים עוצמתיים שכל אחד מהם מייצג פן אחר של האגו שלנו, ושניהם – כמו שני אקדוחנים ברחוב המרכזי של העיר – מוכנים ללכת עד הסוף, או לפחות מציגים כך את הדברים.

 

זו אחת הזויות שיכולה להביא איתה אלימות של ממש, כשהפן האישיותי טריטוריאלי והאגו שלנו מתנגשים זה בזה, והתגובה בהתאם.

 

תחת זוית שכזו אנחנו עושים לפעמים שטויות: עוזבים מקום עבודה כשנדמה לנו שהבוס לא מקשיב ואנחנו רוצים 'להעניש' אותו, מציבים אולטימאטום לפרטנרים שלנו כך שאם לא יגיע שינוי נגיב באופן עוצמתי, ועוד ועוד – כל מה שקשור לתחרותיות, לרגשות קיצוניים והליכה עד הסוף, עלול להופיע כעת בדיאלוג שלנו עם העולם, תחת הזוית הזו.

 

אחת הדרכים להוריד מתח בזויות של מרס ופלוטו היא פשוט לקפוץ לחדר הכושר, ולהוריד מתחים ולחצים מהגוף עצמו שזקוק לכך כעת יותר מתמיד: זה בהחלט עשוי להרגיע את בלוטת האדרנלין ואת הצד התחרותי שלנו שרוצה להוכיח משהו למישהו.

 

אמצעי אחר הוא פשוט: שיחה כנה ובגובה העינים עם מי שמבין אותנו באמת, מולו אנחנו שוטחים את טענותינו ומנסים לשמוע ממנו איך הוא רואה את הדברים, במקום להסחף ולאבד את הראש.

 

לפעמים אדם הגיוני ושקול מולנו, בעיקר כזה שאכן מכיר אותנו ואת עולמנו, יכול לתת לנו עצה טובה שתנטרל את התגובות הקיצוניות שפלוטו ומרס מעוררים.

 

וזה בהחלט קורה לא מעט… אם באמת נסכים לערב אדם אחר כשהרגשות סוערים, ולקבל עוד זוית ראייה ואולי גם תובנה נוספת.

 

בכל מקרה, כדאי וחשוב לא לקבל החלטות מהסוג הגורלי והקריטי תחת הזוית הזו, שכן הסיכוי שנצטער עליהן אחר כך הוא גבוה. לכן מומלץ, אם זה תלוי בנו, לומר שאנחנו זקוקים לעוד זמן למחשבה, ולא לאפשר למרס ולפלוטו להחליט עבורנו…

 

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות טלה, מאזניים, גדי וסרטן, עקרב, שור אריה ודלי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן