תחזית שבועית

תחזית שבועית – 6 לנובמבר 22

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

במרכז האקשן השבוע הזה עומדים שלושה כוכבים – השמש מרקורי וונוס – שאחד אחד עוברים במזל עקרב תוך שהם יוצרים זויות פעולה גם עם אורנוס כוכב השינויים, וגם עם סטורן המכביד, וזה תוך כדי הילוכו האחורי של כוכב מרס שנכנס באיטיות לזוית פעולה עם כוכב נפטון הרגשי…

כן, זהו שבוע מורכב מאוד עם סופר אקשן בכל מקום, בסוג של זיגזג עם שתי זויות הפוכות זו מזו, תוך נדנדה קיצונית של מצבי רוח שמשתנים במהירות.

מה זה אומר? הרבה דברים שלא ידענו יצאו לאור העולם השבוע, הרבה סודות יתגלו, והרבה מסיכות ירדו. המציאות תכריח אנשים רבים לשנות תכניות, לשנות גישה ולהתארגן אחרת לתקופה הקרובה ואפלו הרחוקה, והתהליך הזה יהיה לא קל לרבים מאתנו וימשך חודשיים שלושה בגדול, אבל החלק הראשון יתיל השבוע והוא יצטיין באינטנסיביות רבה, במהירות שבה הדברים יתרחשו, ובכמות הקצרים בתקשורת החריקות בלוחות העבודה שלנו השינויים שלנו בלו'ז אם ביחסים קרובים ורחוקים, ואם בתקשורת שלנו עם העולם.

ואכן, נראה שהעולם כולנו משנה עכשיו פאזה. הזוית השניה שבין סטורן הנוקשה לאורנוס התזזיתי מתחילה להתרחק כמו גל צונאמי גדול שמתחיל לעזוב את החוף, כשהוא משאיר אחריו קונכיות שבורות שהתרסקו, סרטנים מבוהלים, ודגים מפרפרים בפניקה שפתאום מצאו את עצמם באויר ולא במים, במציאות אכזרית משתנה ולא בטוחה עוד.

התהליך הזה יחשוף אצל כולנו חלקים שהיו חבויים או מוגנים עד עכשיו. ויכריח אותנו לעשות התאמה למציאות המשתנה סביבנו, והשבוע נרגיש את החלק הראשון של השינוי הזה, והוא יהיה מהיר וחד.

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@ שמש בזוית פעולה לאורנוס

@ שמש בזוית פעולה לסטורן

@ונוס בזוית פעולה לאורנוס

@ונוס בזוית פעול לסטורן

@ מרקורי בזוית פעולה לאורנוס

@מרקורי בזוית פעולה לסטורן

@מרקורי בצמידות לשמש

 

הזויות הקשות של השבוע – אלה שש זויות עימות ופעולה, שמתרחשות בין מקבץ כוכבים גדול במזל עקרב, לבין אורנוס התזזיתי שנמצא ממול במזל שור, ובין כוכב סטורן הנוקשה שנמצא במזל דלי.

כך יוצא ששלושה מתו ארבעת המזלות הקבועים – עקרב שור ודלי – אלה שלהם קשה במיוחד להשתנות כשהמציאות משתנה והם בנויים על הרגלים ופה ושם גם על הרבה טייסים אוטומטיים – הם אלה שיצטרכו לספוג את הצונמי הזמני הזה שבזויות הפעולה בתוך הכוכבים שנמצאים בהם, ואנחנו אלה שיופעלו על ידי הזויות האלה, ועל ידי הצורך להגיב להם ולתגובות של אחרים השבוע, מעין פינג פונג פלנטרי שכזה..

הרבה פחדים יעלו ממקבץ הכוכבים במזל עקרב, ויכריחו את כולנו להתחיל לשנות סדרי עדיפויות בתחומים שונים בתקופה שבה מרס ינוע בהילוך אחורי.

יהיה טעון – ומעניין…

 

הזויות האימפולסיביות של השבוע – אלה שלוש זויות של עימות, המתרחשות בין מקבץ כוכבים גדול במזל עקרב, לבין אורנוס התזזיתי שנמצא ממול במזל שור.

השמש ונוס ומרקורי בזויות עימות לכוכב אורנוס – אורנוס כוכב השינויים הוא כוכב מהיר ואינטנסיבי, ושלושת הכוכבים האלה – השמש המיקוד האנרגטי שלנו, מרקורי כוכב התקשורת וונוס הרגשית – עלולים לגרום לנו לפעול באופן פזיז בכל אחד מהתחומים האלה, ובכל מקרה להתחיל לשנות מסלולים שהכיוון שלהם היה ברור עד השבוע הקודם, כשהצורך לשנות כיוון ומסלול או להתנתק מופיע כעת.

מכיון ששיקול הדעת שלנו אינו במיטבו תחת הזוית הזו הפחד הזה משינוי או מניתוק הוא לא בהכרח אמיתי אלא יותר בגדר של איום – פנימי או חיצונית – אנו עלולים לקבל החלטות אימפולסיביות ופזיזות, לגלות מרדנות מול סמכויות, ולרצות לשנות כיוון מקצועי או רגשי, ולעיתים גם לנתק קשרים עם צורך גבוה מהרגיל בספייס, וחופש אישי.

מכיון שהשבוע הזה כולנו 'מבורכים' בפתיל קצר, בעיקר תחת זויות העימות האלה שכל גרוי קטן או מלה שלא במקום עלולה להפעיל אותן, הרי שסבלנות ואורך רוח הן שתי התכונות שחייבים להתמקד בהן השבוע תחת הזוית הזו, שעלולה לגרום לנו לקבל החלטות מהירות מדי, בעיקר כאלה שאנחנו עלולים להצטער עליהן בהמשך.

מה כדאי לא לעשות השבוע? לנתק קשרים למשל, אם כי הצורך הזה בהחלט עלול לעלות פה ושם, להתפטר בגלל קריזה של רגע, להחליט על עזיבה אימפולסיבית, או להכנס לריב מיותר בשיא הלהט.

פשוט לא!

מי בעיקר יושפע מהזויות האלה? מזלות דלי אריה עקרב שור תאומים בתולה קשת דגים ובעקיפין כולנו.

 

הזויות המכבידות של השבוע – אלה שלוש זויות הפעולה בין השמש מרקורי וונוס שבמזל עקרב, לבין כוכב סטורן הנוקשה שבמזל דלי.

בניגוד לשלוש זויות העימות הקודמות, שלוש זויות הפעולה האלה לא מכריחות אותנו לבחור בין שתי פעולות (כמו למשל להשאר או להתנתק) אלא יוצרות בעיקר תחושות של כובד ואפילו בדידות מסוימת במערכה בגלל הצורך להתמודד עם הפחדים שלנו באופן מעשי, ולקבוע עובדות בשטח, או.. לקטר.

סטורן בויות הפעולה שהוא יוצר לכוכבים ולמזלות מכריח אותנו לפעול דרך תחושה – אמיתית או מדומה – של איום רגשי או מעשי כזה או אחר.

כך למשל אנחנו עלולים לפגוש עכשיו פחד ממצוקה כלכלית שלא ממש יש לו סיבה אמיתית בשטח, מועקה כתוצאה מבדידות במערכת יחסים לא טובה או חיים לבד, ואולי גם פחד ממחסור עתידי בגלל אי ודאות כזו או אחרת, עם או בלי סיבה.

אם נוסיף לפחדים האלה גם אירועים חיצוניים כמו האירועים הפוליטיים האחרונים או הגשם שיתחיל לרדת ברצינות השבוע כולל מלות מפתח כמו 'גשמים ירדו בכל חלקי הארץ' או מלים כמו 'סופות רעמים', תחושות הכובד האלה בהחלט עלולות להתחזק בהדרגה גם אם אין להן בסיס אמיתי.

מצד שני, הרווח שבזויות הפעולה האלה הוא שהן מכריחות אותנו לעסוק ברצינות בכל מה שקשור לחומר וכספים, ובנעשה בחשבון הבנק שלנו, וזה אומר לעשות סדר בבלגן אם צריך, לסגור אוברדראפט או להחזיר חובות, וזה כשלעצמו הוא חיובי מספיק כדי לא לראות בזוית הזו משהו שלילי…

שתי הזויות האלה על השפעותיהן הסותרות שמגיעות זו אחר זו השבוע בהפרש של יומיים שלושה יוצרות תחושות של אי ודאות וחוסר בטחון, ומכריחות אותנו להיות כאן ועכשיו מתוך מודעות גבוהה במיוחד.

אולם כניסתו של כוכב מרס לזוית פעולה עם נפטון שתורגש בעיקר מהשבוע הבא עלולה להביא איתו מעורבות רגשית ורגישות אישית גבוהות מדי, ולכן גם קושי לזהות את הפעולות הנחוצות באמת כדי להרגיע את הלב, מעבר לצעדים הפרקטיים שאנו נוקטים בהם השבוע.

זה לא יהיה קל, אבל זה בהחלט אפשרי, עם הצמדות לעובדות כפי שהן באמת ולא לפרשנויות שלהן, או של מלים של אחרים או כתבות בעתון או במדיה.

עובדות, הגיון בריא, ופה ושם גם חיבוק מהסוג המבין – אלה יעזרו לנו לעבור את השבוע הזה ואת כל התהליך של הילוכו האחורי של כוכב מרס במזל תאומים בחודשים הקרובים.

בקיצור: להשען על הקרקע ברגלים איתנות, ולא לאבד את הראש..

וכך נראית מפת השמים של השבוע

 

@

 

@

 בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום (כמעט..) סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

להתחתן עם האיש הזה או לא? בלוג של אסטרולוג – הבלוג החדש שלי. מוזמנים.

 

@

אסטרו-זום צומת דרכים, מערכות יחסים, משברים, מימוש פוטנציאל, מפת דרכים עתידית

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

חודש הרצאות בריאות והעצמה
נובמבר 2022
מתחילים ביום שישי הקרוב🤠

גם אני אשתתף באחת ההרצאות😃
ואשמח לראותכם שם.
🌸
כל הפרטים והעידכונים
יינתנו בקבוצות וואטסאפ השקטות
של מרכז חווייה מתקנת לגוף ולנשמה
שמארחת את ההרצאות

לפרטים על ההרצאות והמרצים,
ולקבלת גישה להקלטות
לחצו כאן:👇🏾

https://havaya-metakenet.ravpage.co.il/November-2022

ושיהיה המשך שבוע מעולה 🌈

 

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

הילוכו האחורי של מרס במזל תאומים שימשך עד ה 13 לינואר ואז בחזרה עד מרץ מפגיש אתכם עם הצורך לשנות גישה בנושאי תקשורת, ומכריח אתם לשדרג את התקשורת שלכם עם העולם. השבוע מתחילה זוית פעולה שלו עם נפטון, והמעורבות הרגשית גדלה.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה בבית היחסים שלכם. זוית העימות עם אורנוס התזזיתי מזהירה מפני ניתוקים פתאומיים וזעזועים לא צפויים, מצדכם או מצד העולם. זוית פעולה עם סטורן בהמשך מכריחה אתכם לשים את הרגש בצד, ולפעול באופן מעשי ובצמוד לעובדות.

תאומים

כוכב מרס נמצא במזל שלכם ובהילוך אחורי לחודשיים וחצי הקרובים, וזה אומר שאתם חייבים להתאים את עצמכם לתהליך. זמן לשלוט ברגשות, לא לכעוס או להתפרץ ללא צורך, לגלות איפוק מכסימלי ולא לאבד שליטה רגשית. זמן לשדרג תקשורת עם העולם.

סרטן

מקבץ הכוכבים הגדול במזל עקרב מביא איתו מינון גבוה של יצירתיות בכל התחומים, וגם טאץ' רומנטי עוצמתי. זהו זמן לפתוח את הלב, ולאפשר לאהבה להכנס לחייכם ולהעצים את חיי הרגש הזוגיות והמשפחה. הילוכו האחורי של מרס דורש ניקוי כעסים.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ביחד עם ונוס ומרקורי בבית המשפחה, והתקשורת הביתית כמו תחושת הביחד משמעותיים כעת במיוחד. זמן טוב להשקיע בבית ובסביבתו, לשנות אווירה בבית, ולצאת למסע קניות גדול לבית ולמשפחה.

בתולה

הילוכו האחורי של כוכב מרס בבית הקריירה שלכם, עלול לגרום לכם לקבל החלטות פזיזות הקשורות לקריירה וליחסים עם סמכויות. חשוב עכשיו לראות את כל התמונה ולהמנע מניתוקים והחלטות אימפולסיביות מכל סוג: זמן לראות את כל התמונה, ולקבל החלטות בהתאם.

מאזניים

שבוע טעון רגשית עובר על המאזנאים כשונוס שליטת המזל שלכם בזוית של עימות עם אורנוס התזזיתי וזוית של כובד עם סטורן המעשי. בגלל חוסר הפרופורציות והמעורבות הרגשית הגבוהה חשוב לא לנתק יחסים או קשרים השבוע, אלא להמתין בסבלנות לשבוע הבא..

עקרב

מעבר לשמש שחוגגת לכם עכשיו ימי הולדת נמצאים כעת במזל שלכם גם מרקורי כוכב התקשורת וונוס הרגשית, ונראה שיש לכם לא מעט כוח כעת לשנות דברים שמכבידים עליכם, ולהתנתק מיחסים שמיצו את עצמם. כעת הזמן להתמקד בתהליכי עומק של שינויים.

קשת

מקבץ הכוכבים הגדול במזל עקרב יוצר תחושה של כובד וחוסר שליטה מאחורי הקלעים. זהו זמן מצוין לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולהתחיל לפנות מקום לגישה אחרת, פתוחה יותר, ולכווני חשיבה חדשים. זמן להתחיל, למרות הקושי, לחשוב אחרת.

גדי

צורך לשנות דברים וחוסר שביעות רצון ממה שקיים כעת, הוא הגורם לזויות פעולה שיוצר השבוע סטורן שליט המזל שלכם עם השמש מרקורי וונוס. זהו זמן לא להתמקד רק במה שדורש שינוי, אלא גם להגדיר לעצמכם חזון חדש לעצמכם, אישית ומקצועית.

דלי

אורנוס שליט המזל שלכם יוצר השבוע זויות של עימות עם השמש מרקורי וונוס,  ומצביע על חוסר שביעות רצון ממה שיש ורצון לשנות את הקיים, אך כדאי להתחיל קודם כל בשינוי הגישה כלפי מה שיש, והגדרות מדויקות של מה שתרצו שיהיה.. מוכנים?

דגים

הילוכו האחורי של כוכב מרס בבית המשפחה שלכם עלול להביא איתו תחושות של חוסר שקט, ורצון להפתח לגירויי צמיחה חדשים, להרחיב אופקים, ולהתפתח למקומות אחרים, שלא הכרתם. זה אולי הזמן לאפשר ללב להצביע על כוון צמיחה חדש…

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן