תחזית שבועית

תחזית שבועית – 19 לינואר 2020

השבוע הקודם היה לא קל, אבל נראה שהשבוע הזה הולך להיות קל יותר מבחינת כוכבים: אחרי חודש כבד ומכביד עוברים גם מרקורי כוכב התקשורת שלנו למזל דלי, ואנחנו מגיחים החוצה מתוך הערפל המכביד שאפף אותנו בשבועות האחרונים.

במקביל, יופיטר כוכב השפע ממשיך לנוע במזל גדי ולעזור לנו להתחיל לארגן את עצמנו מחדש, וזה כולל גם יזמות מקצועיות עסקיות ואפילו הצד הכספי והכלכלי: הגיע הזמן לקצת יותר סדר בבלגן, חברים, ונראה שדווקא הפעם המשימה הזו עוברת ביתר קלות מאשר בשנה האחרונה, תודו…

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@ מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל דלי

@השמש עוברת למזל דלי

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברה של השמש, מיקוד הדברים, ממזל גדי למזל דלי.

פגשנו לא מעט כובד בחודש האחרון, ואפשר לומר שכמעט בכל הגזרות. וכל זה על רקע הגשמים והשטפונות וכל הבלגן…

כן, חודש לא קל עבר על כוחותינו, והמצאותו של מרקורי במזל גדי לא ממש הוסיפה לנו בריאות. מה שכן, זה החזיר אותנו לעצמנו, למדורת השבט האישית כשבחוץ דפק הגשם על החלונות, והתכנסנו סביב הרדיאטור כמו בימי קדם, כשהיינו במערה סביב המדורה, ובחוץ נהמו הנמרים.

לכל זה נוסף גם הבלגן הפוליטי, המכוניות שטבעו בבוץ, וראשי ערים שזעקו לעזרה כשהגשם הציף את מרכזי הערים… כן, ישראל חזרה קצת אחורנית, הביטה במראה בשיער רטוב ולח, ולא ממש אהבה את מה שראתה שם. היה קר.

אבל כעת, כשהשמש עוברת סופסוף למזל דלי, היא מסמנת את הכיוון: תמה תקופת האינדיבידואליזם וההשרדות הקצרה: כעת – חוזרים לעולם, ובעיקר לצד החברתי שלנו. חברים מכרים ידידים והמדיה עצמה – הגיע הזמן שוב להתחבר לקהילה, ולהתיידד מחדש עם העולם הבוצי שבחוץ.

השמש במזל דלי מחזירה אותנו אל כוחה של החבורה, מול כוחו של היחיד. כעת אנחנו יכולים להגיח מהמשבצת הסוליסטית שלנו ולשתף פעולה עם אחרים, וליהנות גם מהתוצאות – וגם מהביחד שחוזר בהדרגה.

זה הזמן להרים טלפונים לחברים וידידים, להזכיר להם שאנחנו עדיין בסביבה, ולנסות ולקבוע לקפה בבית קפה קרוב שיש בו גם מזגן חזק, וגם חנייה.

מי בעיקר יושפע ממעברה זה של השמש? מזלות דלי, אריה, שור, עקרב, ובגדול כמובן כולנו…

 

התקשורת שלנו – מרקורי כוכב התקשורת עובר סוף סוף למזל דלי, אחרי חודש קצת מדכא מופנם אך בעיקר ענייני ומעשי.

כן, התקשורת שלנו בחודש האחרון היתה בעיקר פרקטית, כיון שהחיים דרשו מאתנו ים של תיאומים אפילו ברבדים הכי בסיסיים של החיים: איזה כביש פנוי בדרך לעבודה? מה עושים שצריך להחזיר את הילדים ונתקעים בפקק? ואיך לעזאזל מסתדרים כשכל הילדים מצוננים וגם ההורים מושכים באף ומנסים להחזיק מעמד כי אחרת..

לא, לא קל החורף הזה, ללא ספק. אבל כעת כשמרקורי עובר למזל דלי, נוכל קצת פחות לרחם על עצמנו, לצאת מהקונכיה הבודדת של מרקורי במזל גדי שמגיבה בעיקר לעובדות ולא לרגשות, ולשתף עם אחרים את מה שעברנו, את מה שאנחנו רוצים, ובעיקר את מי שאנחנו, במפגשים קטנים או גדולים, בשיחות ארוכות בסלולרי או במסנג'ר או בוואטסאפ, ועם הרבה יותר מלים מאשר בכל החודש האחרון…

מרקורי עובר למזל דלי השייך ליסוד האוויר, והתקשורת שלנו הופכת קלילה וחברתית יותר, קצת ידידותית יותר וקצת אינטימית פחות.

זה אינו זמן לכפיות, אלא לישיבה עם חברים בפאב או בקפה המקומי, לצפייה בכל הסדרות שהקלטנו לאחרונה ולא היה לנו מצב רוח לצפות בהן, ולשתופם של אחרים במה שעובר עלינו אחרי שחודש שלם הסתגרנו בתוך עצמנו, ולא היה לנו אפילו חשק לשתף.

בקיצ – זה הזמן לדבר לשתף ולחלוק, להחליף אינפורמציה מכל סוג ולהתעדכן באינפורמציה שמתחילה לשנות כיוון וגם לזרום לכיווננו, ובגדול – לצאת מהאי הבודד שהיינו בו, ולהרגיש חלק. סוף סוף חלק. עדיין רטוב בפוטנציה, עדיין מתעטף בלילות גם מול המזגן, עדיין לא לגמרי מאורגן עם עצמו – אבל חלק. דפנטלי. כן כן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן