תחזית שבועית

תחזית שבועית – מה קורה בכוכבים? 5 לאפריל 2020

 

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? ובסוף הפוסט – תחזית המיינדפולנס השבועית מאת אורית רודיגר לביא

נראה שמינון האקשן עובר מדרגה השבוע: מרקורי ומרס נכנסים למוד אגרסיבי, והכוכבים מעבירים הילוך.

המצב שהיה מעורפל ולא ברור בשבוע הקודם, הופך להיות ברור ומדויק הרבה יותר. מעברו של מרקורי למזל טלה החלטות חדות וחד משמעיות, לשם שינוי, והתקשורת שלנו הופכת להיות ישירה יותר אך גם בוטה יותר.. מרקורי עלול להביא איתו תקשורת אלימה ואלימות בכלל.. זהירות!

 

התהליכים המשמעותיים  של השבוע

@מרס בזוית פעולה לאורנוס התזזיתי

@מרקורי כוכב התקשורת עובר ממזל דגים הרגשי למזל טלה הדינמי.

 

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל דגים הרגשני והמעורפל, אל מזל טלה האסרטיבי והדינמי.

המעבר הזה משפיע על כולנו, והוא בהחלט מעלה את רמת האנרגיה התקשורתית של כולנו והיא מקבל איכות נמרצת וריגושית יותר, אם כי לא תמיד באופן חיובי דווקא.

בגדול, מעברו של מרקורי לכל מזל ביסוד האש כמעט תמיד מביא איתו תקשורת אופטימית יותר, כמו גם יכולת לדבר ולשתף תכניות שהיו בבטן בשבועיים הקודמים, ובמקביל גם יכולת לקבל החלטות חד משמעיות כל כאן ועכשיו, על כל המשתמע.

זהו זמן טוב לגישה אסרטיבית יותר כלפי החיים: אנרגיית האש הזו שמה בצד חלק מהדאגות שליוו אותנו בשבועות האחרונים, והצורך בפעולה מחפה באופן מסויים על תחושת חוסר האונים של כולנו מול הצורך להשאר בסגר ולעצור פעולות שהתרגלנו לבצע.

אולם מיקומו זה של מרקורי משחרר גם פעמים רבות אלימות שהיתה כבושה בשבועות האחרונים, ועתה היא יוצאת ומתפרצת בקלות עם כל גירוי.

לכן עלולה עכשיו להתפרץ בקלות תקשורת אלימה וחסרת סבלנות, וכדאי שניזהר עכשיו כולנו כי הפתיל הקצר הזה שמביא איתו מרקורי במזל טלה עלול להיות בכל מקום.

מי בעיקר יושפע ממעברו זה של מרקורי? מזלות תאומים, בתולה, דגים, קשת, טלה מאזניים גדי וסרטן.

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית  הפעולה בין מרס כוכב האקשן, לבין כוכב אורנוס התזזיתי.

בגדול, זו נחשבת כאחת הזויות הקשות שיש לנו באסטרולוגיה, מכיון שגם מרס וגם אורנוס הם כוכבים מהירים ואינטנסיביים המפעילים זה את זה במהירות בפתאומיות וללא כל אזהרה מוקדמת.

פעולת הזוית הזו יכולה להיות תגובה מהירה ואלימה על גירוי אמיתי או פרשנות שגויה לדבריהם של אחרים, צורך בניתוק בסיטואציות שבהם אני מגלים חוסר שליטה מסויים, או מול תהליכים איטיים אנשים שלא מבינים עניין, שגורמים לנו לאבד את הסבלנות.

התגובות שלנו תחת הזוית הזו עלולות להיות קיצוניות, בעיקר כשאנו חשים חוסר שליטה בסיטואציה, או שמישהו מקפיץ אצלנו את הפיוז באיזו הערה שלא במקום, ומבלי לחשוב בכלל אנחנו מגיבים מהבטן, ולא מהראש.

זוית פעולה בין מרס לאורנוס גורמת לכולנו להיות עצבניים חסרי סבלנות לכל מה שדורש מאתנו להיות סבלניים יותר מחמש דקות רצופות, אבל לפעמים יש בזה גם משהו טוב: זה מאפשר לנו לפעול במהירות במצבים שבהם עד עכשיו היינו איטיים ומחושבים, ולפעמים הפעילות האימפולסיבית הזו גם מוכיחה את עצמה ומביאה איתה הארות מעניינות ואסימונים שנופלים למקום.. אבל לפעמים הם נופלים מהר מדי, הסבלנות שלנו נגמרת עוד לפני שהתחילה, ואני מגיבים באגרסיביות – והתוצאה ידועה. מצד שני, אולי זה הזמן לבטל הסכמים מהשבועיים האחרונים שלא הוכיחו את עצמם, ולצאת לדרך אחרת? (גנץ, לעיונך..:-) )

למרות הכל, גישה איטית וסבלנית עשויה להביא איתה תוצאות מעולות השבוע, אבל עם מעברו של מרקורי למזל טלה והזוית הזו שבין מרס לאורנוס, נראה שזו יותר משאלת לב מאשר מציאות אמיתית שניפגוש בשטח.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות טלה, סרטן מאזניים וגדי, דלי אריה שור ועקרב.

 

@

כוכב סטורן עובר למזל דלי – ואני עובר לאסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!

עכשיו, כשכולנו יושבים בבית ומהרהרים במהות החיים, זה הזמן לראות את כל התמונה, ולהחליט לאן הולכים ואיך, כשהכל יגמר.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומולדת: מפת יומולדת אישית: מגמות בשנת היומולדת הנוכחית עם מיקומי הכוכבים החדשים, ממה להזהר והיכן לתת גז . 

מפת זומזום: מפת קומפוזיט זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

 

 0524215559  או  [email protected]

יאיר 🙂

@

ומה קורה למזלות?

טלה

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם, ומעבר לחגיגות יום ההולדת גם מעניקה לכם חום ועוצמה. מרס שליט המזל שלכם בזוית לאורנוס עלול לגרום לניתוקים וריבים פתאומיים. הבעייה עדיין חוסר זויות של השמש לכוכבים אחרים, אבל לשמחתכם עובר השבוע מרקורי כוכב התקשורת למזל שלכם, והיכולת שלכם לדבר ולשתף גבוהה במיוחד. אם תנצלו אותה..

שור

נראה ששבוע מאוד אסרטיבי לפנינו, שוורים: ונוס שליטת המזל שלכם צועדת במזל תאומים, והשור האיטי האופייני שלנו משתנה ממש מול עינינו והופך מהיר ותגובני. זמן מצוין לתקשורת הרבה יותר אקטיבית ודינמית, לגישה קלילה יותר לחיים, ואפילו לרגעים מעניינים של חיזור עדין.. זמן לתת למלים לפעול אתכם, שוורים.

 

תאומים

משהו טוב קורה לכם השבוע: ונוס שעברה במוצאי שבת למזל שלכם נעה כעת בתחילת המזל שלכם ומשפיעה בעיקר על אלה שנולדו בשבוע הראשון של המזל. זמן מצוין לפתוח את הלב, ולחבר אותו לאינטליגנציה הטבעית שלכם: הצירוף הזה של רגש וברק מילולי יעשה עבורכם נפלאות השבוע, אם תשתמשו בו בחכמה…

 

סרטן

השמש ממשיכה לנוע בבית הקריירה שלכם, אולם לא יוצרת שם זויות פעולה, וחוץ מנוכחות עוצמתית קשה לקדם דברים כעת, אבל מעברו לבית הקריירה של מרקורי כוכב תקשורת בהחלט עשוי לזרז תהליכים, ולגרום לסרטנון שלנו לחשוב חכם – ובעיקר מחוץ לקופסה.. שבוע ליזמות חדשות!

 

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל טלה השייך ליסוד האש גם הוא, אולם ללא זויות פעולה עם כוכבים אחרים קצת קשה לתרגם את האנרגיה העוצמתית הזו לעובדות בשטח. ונוס עוברת לבית החברתי שלכם, ומוציאה אתכם מתחושת הלבד שחלק מכם חוו לאחרונה. זמן להתיידד מחדש עם העולם, למרות הכל.

 

בתולה

השמש ומהשבוע גם מרקורי במזל אריה, עלולים להביא איתם שיקול דעת פזיז, והחלטות גרועות. חשוב במיוחד השבוע לא לקחת סיכונים מיותרים, לא בריאותית ולא כלכלית. מצד שני, זהו שבוע מצוין לכמה וכמה שיחות עומק, הערות והארות, תובנות חדשות, וחשיבה מסוג אחר. פעלו בזהירות מכסימלית, ודחו החלטות לשבוע הבא.

 

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל תאומים השייך גם הוא ליסוד האוויר, אלמנט שמביא איתו שבוע נינוח יחסית, עם אנרגיה שכלתנית וחברתית דומה לשלכם. אחרי חודש של ונוס במזל שור עם הקצב האיטי שלו, נראה שאתם עכשיו רצים קדימה בקלילות רבה יותר… זמן מצוין לתקשורתיים שביניכם.

 

עקרב

גם מרס וגם סטורן עושים צעדים ראשונים במזל דלי, והגיע הזמן להתארגן מחדש מבחינה ביתית, ואפילו מבחינת תקשורת משפחתית. סטורן מכביד, מרס זורע חוסר שקט, ואת שני אלה כדאי לנצל כדי להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו, לארגן אותו מחדש באופן ביתי ונוח יותר, ולשנות אווירה בבית, אלמנט שמזמן רציתם ועכשיו אפשר…

 

קשת

נראה שהשבוע הזה הוא נוח יותר מבחינתכם, קשתים: ונוס שוהה בבית הזוגיות והיחסים שלכם ומאפשרת להעמיק קשרים או לצאת להיכרויות חדשות ברחבי הרשת, אל השמש בבית הרומנטיקה מצטרף גם מרקורי כוכב התקשורת שמאפשר יכולת חיזור מקסימה, ונראה שאתם מצוידים היטב לקראת כל מה שקשור לאהבה, על נגזרותיה..מעניין.

 

גדי

הצירוף גם של סטורן הנוקשה שליט המזל שלכם וגם של מרס האסרטיבי בבית החומר והכספים שלכם, מביא איתו שתי אפשרויות שונות להתמודד עכשיו עם עולם החומר: האחת – יעול מכסימלי של מה שקורה עכשיו תוך סגירת אוברדראפט והחזר חובות, והשניה – הסתערות קדימה ויזמה חדשה של עשייה יזמה או שיווק של משהו חדש תוך סיכון מסויים. מכיון ששניהם רלוונטיים כרגע – זה תלוי בכם…

 

דלי

על פניו זה נראה כמו אחד השבועות המתוחים של הזמן האחרון: כוכב מרס האגרסיבי יוצר זוית פעולה לא קלה לאורנוס שליט המזל שלכם, מה שאומר שהתגובות שלכם הופכות קיצוניות והפתיל שלכם קצר במיוחד. חשוב להתנהל בזהירות מכסימלית בשבוע הזה, ולא לנתק קשרים בגלל כעס או תסכול, גם אם מאוד מתחשק…

 

דגים

אחרי פרק זמן לא קצר שבו מרקורי כוכב התקשורת שהה במזל שלכם וגם יצר צמידות עם נפטון שליט המזל שלכם, הוא עובר השבוע לבית החומר והכספים שלכם, ומכריח את הדגיג שלנו לשנות גישה, ואת היצירתיות והדמיון שלכם להעביר לכל מה שקשור לצד הפרקטי של החיים. הגיע הזמן לחזור לקרקע מעשית מוצקה יותר, דגיגים: זה לא יהיה קל, אבל בהחלט אפשרי.

@

 

 

מצב הכוכבים והמיינדפולנס – השבוע הזה
נשים לב לתקשורת שלנו השבוע, ונבחן את התהליכים שמביאים איתם הכוכבים בתחום הזה.
תקשורת זה לא רק מה שמקובל עלינו להגדיר ככזו: מעבר למלים – תקשורת זו גם הנוכחות הפיסית שלנו בזמן שמישהו מנסה להעביר לנו מסר, וגם מידת ההקשבה שלנו למסר האחר.
כולנו מכירים את המצב הזה שמישהו מדבר איתנו, אבל בראש אנחנו מטיילים במחשבות אחרות ולא באמת שמים לב למה שהאחר משדר לנו, ובעצם אנחנו לא באמת נוכחים בשיחה, לא פיסית ולא נפשית: העיניים שלנו במקום אחר, וכל המסר הבלתי מילולי שלנו משדר היעדרות, משדר "אני לא איתך כרגע".
בשלב מסוים מגיע הרגע שבן הזוג לתקשורת מצפה לתגובה ואז נשלף לנו באוטומט משהו מהמותן שאולי בכלל לא התכוונו אליו, או שאולי אפילו בכלל לא מתאים למצב – אבל מכיון שלא ב-א-מ-ת הקשבנו אז עכשיו, תוך שנייה, נוצרה מלחמה מיותרת.
נסו השבוע יותר להקשיב, להיות נוכחים למסרים שמגיעים מהסביבה, ולהבחין בתגובות הגוף והמיינד שלכם למתרחש סביבכם. פרגנו לעצמכם רגע של נשימה עמוקה לפני שאתם מוציאים מילה מהפה. עצרו באופן מודע, מתוך החלטה מודעת, ולא בשלוף מהשרוול.
לכולנו קשה עכשיו, וקצת חמלה אחד כלפי השני תוריד את רמות המתח הבין אישי ותגרום לאווירה רגועה יותר, למרות התזזיתיות שהמפגש בין מרס ואורנוס מביא לנו השבוע.
לסיכום – שאיפה עמוקה דרך האף עד הבטן ונשיפה איטיייייית מהאף עד שהבטן מתרוקנת לגמרי, אבל רק במרחק שני מטר מאחרים…:-)
שבוע טוב – ונשימה מודעת ובריאה לכולנו!
אורית רודיגר לביא (@)

 

ובינתיים – שבועטוף!

מיאיר ?

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן