תחזית שבועית

תחזית שבועית – מה קורה בכוכבים? 19 לאפריל 2020 + תחזית מיינדפולנס

אז.. מה קורה בכוכבים השבוע? בתוספת תחזית המיינדפולנס השבועית של אורית רודיגר-לביא

סטורן הנוקשה לוחץ ואכן הלחץ והכובד מתחזקים, אבל אין רע בלי טוב: עם סטורן הרגלים שלנו נאחזות היטב בקרקע לשם שינוי , ועם השמש שעוברת למזל שור השייך ליסוד האדמה, ואפשר להפסיק עם חלק מהדרמות לפחות, ולהסתכל למציאות בעינים.

ובמקביל – מרס וונוס במזלות האויר מפלרטטים ביניהם, כאילו אין מחר (כלומר יש, אבל בלי ההקלות עדיין..). זה אומר ש… רק אהבה, חברים – ומסתבר שזו לא רק סיסמה, אלא גם מסר מהכוכבים: היא ישנה, ואם גם סוף סוף גם יגיעו ביצים לכלבו, היא גם תנצח..

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@השמש עוברת למזל שור

@השמש יוצרת זוית פעולה מדויקת לסטורן הנוקשה

@מרס במזל דלי וונוס במזל תאומים בזוית הרמונית ביניהם

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברה של השמש ממזל טלה הלוהט והאנרגטי למזל שור המופנם השקט והיציב.

על פניו המהלך הזה אמור להתחיל לייצב את השורות, אחרי חודש לוחמני רגשני ולא קל שבו עברנו כולנו טלטלה מאוד משמעותית עם לא מעט דרמות סביבנו, כשגם השמש וגם מרקורי כוכב התקשורת במזל טלה מזרימים עוד ועוד אדרנלין לתוך המערכת, אבל זויות הפעולה של אורנוס ומרס או של השמש ופלוטו לא ממש עזרו לפרק את המתחים והלחצים האלה, אלא גם הוסיפו אחרים…

אבל כעת, הצירוף של מעבר השמש למזל שור ביחד עם הזוית שהיא יוצרת עם סטורן הנוקשה והמכביד, עשוי לגרום לנו לעזוב לרגע את הקיטורים ולהתמקד בעובדות, גם אם זה יקרה בגישה הפסימית והנוקשה שסטורן מביא איתו. פשוט אין ברירה.

השור שייך גם ליסוד האדמה וגם לקבוצת המזלות הקבועים, והחיים אמורים להוריד הילוך כרגע ולהתמקד בכאן ובעכשיו. הבעייה שבתחילת מזל שור אנו מוצאים עכשיו את כוכב אורנוס התזזיתי, והצמידות של השמש איתו שתקרה אמנם רק בשבוע הבא לא מבטיחה יציבות רבה מדי, בלשון המעטה…

ובכל זאת, מהלך איטי ובוטח של השמש במזל הזה, לפחות בתחילת ואמצע השבוע, עשוי לסמל את הרצון של כולנו לא רק לחזור לשפיות אלא גם להרגלים שלנו שהעניקו לחיינו יציבות, ובשאיפה שאכן ההבטחה הזו תתממש, אם לא השבוע לפחות מאמצע השבוע הבא, בהחלט מביאה איתה אופטימיות.

מי בעיקר יושפע ממעברה של השמש? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור אך בגדול – כולנו…

 

הזוית הקשה של השבוע – בגדול, זו זוית הפעולה בין השמש בתחילת מזל שור, לבין כוכב סטורן הנוקשה בתחילת מזל דלי.

זו אחת הזויות הפסימיות שיש באסטרולוגיה. היא מביאה איתה כובד ואפילו בדידות, שיפוט מחמיר וביקורתיות לא קטנה. בגדול זו זוית שאמורה ללמד אותנו איך להתחבר לסיסטם ולמערכות הרשמיות של העולם תוך שימת גבולות ברורים והקשבה לחוקים ולסמכויות, אבל המהלך הזה מגיע פעמים רבות מתוך מקום של אירועים שגורמים לנו אכזבה, ותחושות לא קלות.

התחום הכלכלי והכספי בעיקר מודגש כעת: זהו זמן שבו כל אחד מאתנו יעשה ועושה חשבון נפש אמיתי בכל מה שקשור לנושאים כלכליים ונושאי חומר וכספים בכלל, וגם בודק במקביל את המלה בטחון: אישי רגשי או כלכלי.

כעת הזמן לרשימת מלאי של מה יש ומה אין, ומה צריך לעשות כדי להגדיל את הראשון ולהקטין את השני, ובעיקר לנסות ולחזור לשגרה – או לחלקים הטובים שבה – שהיתה קודם שהתחיל כל המהלך הזה.

הפסימיות הזו עשויה להתברר בהמשך כתהליך חיובי, כיון שהיא מכריחה אותנו לעשות בדק בית אמיתי ולקבל החלטות אופרטיביות לתקופה הקרובה בכל מה שקשור לנושא הכלכלי, כאמור. אם באמת נקפיד להקשיב לסטורן עצמו ולמה שהוא מנסה ללמד אותנו ולא למצבי הרוח ולכובד שהוא מביא איתו, נוכל באמת ליישם את כל זה ולהתמקד בבניית קרקע יציבה או בחיזוקה של זו הקיימת השבוע, ובשבוע הבא.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות אריה, שור, דלי, עקרב מאזניים טלה גדי וסרטן.

 

הזוית ההרמונית והחיובית של השבוע – זוהי הזוית הרמונית שבין מרס ששוהה במזל דלי לבין ונוס ששוהה במזל תאומים, כששני המזלות האלה שייכים ליסוד האויר השכלתני והחברתי.

גם מרס וגם ונוס הם בעצם שני קטבים של אותה אנרגיה: הלקיחה – והנתינה. מרס רץ קדימה וכובש שטחים וטריטוריה, בעוד ונוס מצמיחה על אלה דור חדש ומפרה את מה שיש.

לא בכדי גם שני הכוכבים האלה קשורים לזוגיות ויחסים: מרס הוא הצד הגברי שבהם, וונוס הצד הנשי. כשיש הרמוניה ביניהם, נהנים גם זוגות רבים עכשיו, בעיקר כאלה שיש להם דגש מיוחד על יסוד האוויר, מהרמוניה וזרימה שקטה וצלולה בקשר, על כל המשתמע.

כשיש הרמוניה שכזו הזוגיות ואפילו האהבה פורחות, ולמרות שיסוד האויר הוא לא רגשי הוא יכול להביא לשולחן סוג אחר של איכות: חברתית ותקשורתית.

כעת אפשר לדבר על הכל, לפתוח דברים, לתרגם רגשות למלים לנקות משקעים רגשיים ולפתוח דף תקשורתי חדש בין זוגות קיימים או מתחילים, כשהמלים מהוות קשר מעניין – בעיקר עכשיו כשקשה להפגש אבל קל לדבר…

זהו זמן חברתי מצוין גם לשדרג קשרים זוגיים קיימים וגם לפתוח דף תקשורתי חדש בינינו לבין כל המעגלים החברתיים סביבנו, לחזק חברויות ולהכיר אנשים חדשים ומעניינים לא רק לצורך זוגיות אלא גם לצורך חברויות אמיתיות, ולטווח ארוך.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות טלה מאזניים סרטן גדי מאזניים שור אריה ועקרב.

@

תחזית המיינדפולנס השבועית – אורית רודיגר-לביא

הכוכבים מביאים איתם השבוע תזזיתיות. פסימיות ואופטימיות, תחושת כובד וגם הרמוניה. נשמע כמו טלטלה בין קטבים ושמביאה איתה הרבה בלבול. 

איך עובדים עם זה מיינדפולי? שלב ראשון, עוצרים ברגע שמבחינים שיש בלבול או גל רגשי שעומד להשתלט עלינו.

עצירה היא תמיד לצורך התבוננות במצב העכשווי, ולכן, בשלב השני, לוקחים נשימה עמוקה ובודקים: איפה מרגיש לי המצב בגוף, איזה מחשבות מייצר המיינד כרגע ואילו רגשות מופיעות להן במודעות, כאן ועכשיו?  דוגמא לתוצאה של התבוננות במודעות ערה: תחושת חוסר שקט כללית בגוף, כאבי בטן, מחשבות של: "אני לא רוצה ש…" ורגשות של כעס, עצב ופחד. זו רק דוגמא! 

תתבוננו באופן פתוח, סקרני, לא שיפוטי ומלאאאא חמלה, מפני שהדברים כרגע הם כפי שהם. נקודה. לטוב ולרע, ברגע ההווה, זה מה שיש. 

חשוב מאוד לא להיכנס לסיפורים וצידוקים ושיחות עם עצמי לגבי המצב, אלא בשלב הזה, רק להביא מודעות לגוף, לדפוס המחשבות והרגשות ברגע ההווה.

בשלב השלישי, תשאלו את עצמכם מה בעצם אני רוצה בא-מ-ת? האם זה בשליטתי או שלא? מה ניתן לעשות עכשיו כדי להחזיר את שיווי המשקל? מה עושה לי טוב, עכשיו?

אני גם מאוד אוהבת לשאול את עצמי: "האם המחשבות הן האמת האבסולוטית או שיכול להיות שיש דברים שאני לא יודעת על המצב?"

כשתראו ברור את חוויות רגע ההווה, ממקום של צלילות ונפש מאוזנת, יקל עליכם לקבל החלטות או אפילו להחליט שלא להחליט ולתת קודם כל לדברים להתפתח בדרכם הטבעית, לפני שתכנסו לפעולה.

וכעת, קחו שאיפה עמוקה ושחררו בנשיפה איטיייייית כמה שאפשר. אולי תבחינו, איך שחרור האויר מהגוף תורם לשחרור המשא שאתם נושאים אתכם כרגע. 

זכרו! הכל משתנה כל הזמן, שום דבר אינו קבוע. 

ועד לנשימה הבאה… שבוע מיינדפולי נפלא!

אורית רודיגר-לביא (C)

 

©

האם לנקוט ביזמה חדשה מבחינה עסקית? לקחת צ'אנס ולשנות או להצמד למה שעבד לי עד כה?  ומה קורה ביחסים הקרובים? והנה גם החג השני חלף עבר לו, והצורך לראות כמה צעדים קדימה הולך ומתחזק.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומולדת: מפת יומולדת אישית: מגמות בשנת היומולדת הנוכחית עם מיקומי הכוכבים החדשים, ממה להזהר והיכן לתת גז 

מפת זומזום: מפת קומפוזיט זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

 

 0524215559  או  [email protected]             

אסטרו-זום – העתיד הוא כאן ועכשיו!

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דלי החברתי, והוא עוזר לכם להתמקד ביזמות חברתיות מעניינות, לפתוח מעגלים חברתיים לא מוכרים, ולהכיר אנשים מעניינים שאיתם שווה לשתף פעולה באופן אקטיבי. שתופי פעולה – זה צו השעה עכשיו, טלאים

 שור

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים בבית הכספים שלכם, ומדגישה את הצורך לבנות ציר כלכלי מעט יציב יותר. במזל תאומים ונוס מילולית יותר והשור שלנו לומד לדבר הרבה, ואפילו מהר… זמן מצוין לעשות עבודת עומק על הנעשה בחשבון הבנק שלכם.

תאומים

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם, לעזור לכם לפתוח את הלב, ולהכניס קצת יותר רגש לעולמכם השכלתני והאינטליגנטי. מרקורי שליט המזל שלכם במזל טלה מביא איתו ריגושים והתלהבות, וזהו זמן מצוין להתחלות חדשות מסוגים שונים, ואפילו בעשייה מעניינת ושונה מכל מה שעשיתם עד כה. תנו לזה צאנס.

סרטן

השמש עוברת השבוע למזל שור המאכלס את הבית החברתי שלכם, והסרטנון שלנו יכול לפרוץ מד' האמות שלו החוצה, להכיר אנשים חדשים מסוג שלא יצא לו להכיר עד כה, ולהרחיב באופן משמעותי את המעגלים החברתיים שלכם, ולהרגיש קצת יותר בטחון בעולם הוירטואלי למרות הצורך הסרטני המוכר בעטיפת חום ובטחון פיזית או רגשית מוכרת וקרובה. מהפך מעניין.

אריה

השמש שליטות המזל שלכם עוברת השבוע למזל שור השייך ליסוד האדמה, והמאכלס את בית הקריירה שלכם. האריה שהוא מזל אמביציוזי ממילא, מוצא את עצמו בדרייב חזק יותר לביטוי אישי ואפילו עסקי, וצורך חזק יותר לא רק בשליטה במה שקורה אלא גם ביזמה חדשה – לפחות אחת – שתאפשר לו להטביע חותם  וגם לפרוץ לאזור פעולה חדש. מעניין.

בתולה

השמש עוברת השבוע למזל שור השייך גם הוא ליסוד האדמה כמו הבתולה, אלמנט שאמור על פניו להעניק לכם קצת יותר בטחון ונינוחות במגעים שלכם עם העולם. אולם מרקורי שליט המזל שלכם שבמזל טלה פועל באופן אימפולסיבי וקצת פזיז, ועלול לגרום להחלטות ללא שיקול דעת אמיתי. חשבו פעמיים לפני כל החלטה, ונסו גם להתייעץ עם אדם שמבין עניין.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים, והתקשורת הקלילה שלכם ממשיכה גם השבוע, גם בגלל הזוית ההרמונית בין ונוס למרס שבמזל דלי בבית היצירתיות שלכם. זהו זמן מצוין לחשוב מחוץ לקופסה עד כמה שאפשר, ולהתמקד ביזמות חדשות ומדליקות. וזה אפשרי…

עקרב

הזוית שבין השמש לפלוטו שליט המזל שלכם התפוגגה לה והלחצים מתחילים להיעלם סוף סוף. מרס וסטורן מביאים איתם מסכת של לחצים ומתחים דווקא לבית ולמשפחה, אבל כדאי לתרגם את כל האנרגיה הזו להשקעה בבית ובסביבתו, ולא בויכוחים מיותרים. מקבץ הכוכבים במזל טלה מבקש שתשקיעו קצת יותר בכושר גופני,ובבריאות שלכם.

קשת

גם סטורן הנוקשה וגם כוכב מרס נמצאים בבית התקשורת שלכם השבוע, וזה אומר נדנדה רגשית שנעה בין פסימיות לאופטימיות ודרייב חזק. מעברה שלה שמש למזל שור מדגישה את הצורך שלכם להתמקד במה שחשוב באמת כעת, ולא לפזר אנרגיה לריק. השמש מתחילה להתקרב לכוכב אורנוס שליט המזל שלכם ולקראת סוף השבוע יתגברו המתחים. בי קול!

גדי

השמש עוברת למזל שור ויוצרת זוית פעולה מדויקת עם סטורן הנוקשה, זוית שעלולה לגרום למתחים עם הורים בוסים ואחראים, ומתחים בנושאים כלכליים. חשוב במיוחד עכשיו להתמקד בלשמור על הקיים, ולא ללכת מהר מדי על משהו חדש ולא בטוח. זמן לתכנונים לטווח ארוך, ולא רק לכיבוי שריפות.

דלי

קונפליקט בין שני כוכבים מאוד שונים זה מזה שנמצאים במזל שלכם, סטורן הנוקשה והמכביד ומרס האסרטיבי והיוזם, לא ממש פועל לטובת השקט הנפשי שלכם. מרס מביא איתו את הצורך לפעול והרבה אנרגיה זמינה, אבל קשה לממש אותה בשטח כעת. השמש במזל שור מבקשת קרקע יציבה יותר מתחת לרגלים, אם אפשר. אל תקחו סיכונים.

דגים

כוכב מרקורי שוהה עכשיו בבית החומר והכספים שלכם, דגיגים, ומדגיש את הצורך להתארגן מחדש מבחינה כלכלית ולבנות סדרי עדיפויות קצת שונים לגבי הוצאת כספים. השמש עוברת לבית התקשורת שלכם והדגיג שלנו נאלץ להגדיר תכניות רצונות ובקשות במלים, ולא להשאיר אותם בבטן. זמן לשתף ברגשות, בעיקר רגשות עדינים…

ובינתיים… שבועטוף!

מיאיר  🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן