תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 25 לאוקטובר 2020

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

בעיקרון זה שבוע של שינויים: ארבעה כוכבים נמצאים עכשיו בהילוך אחורי: שנים אישיים, מרקורי שגם משנה מזל השבוע ומרס, שנים כוכבים דוריים (שמסמלים דור): נפטון ואורנוס, ועוד כוכב אחד – ונוס – שגם משנה מזל.

הצירוף הזה מצביע על משבצת זמן מעניינת, שמאפשרת לנו לחשוב יותר דינמי, ואולי אפילו מעודדת אותנו לחשוב בעצמנו על שינוי, בעיקר אם הוא כבר אצלנו בסיסטם ורק מחכה לאישור:  שינוי מזל, שינוי כוון, שינוי תדר, שינוי גישה ואפילו שינוי מצב רוח..

כן, שינוי. זה טוב או רע? מבחינתי שינוי זה תמיד טוב, וגם אם לפעמים הוא מכביד בתקופה הקרובה, לטווח ארוך אנחנו מבינים שהוא מכריח אותנו להשתנות בעצמנו כפי שלא היינו עושים אם זה לא היה נכפתה עלינו, ובדרך כלל זה לטובה גם אם אנחנו רוטנים ומקטרים לאורך התהליך… ואפילו בעיקר 🙂 כי זה מצביע עד כמה הוא הכרחי.

מה שחשוב זה להבין את מהות השינוי כשאנחנו חווים אותו, להתאים את עצמנו, ובעיקר לא לפחד ממנו: כל שינוי גם אם הוא מביא איתו דרך חדשה, במקביל  גם מכריח אותנו לבדוק היכן אנחנו נמצאים כעת מבחינת איזון ורגלים על הקרקע, ולו רק כדי לקבוע את יכולת ההשתנות וההתאמה שלנו למציאות שמשתנה מול עינינו.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ונוס עוברת ממזל בתולה למזל מאזניים

@מרקורי חוזר בהילוך אחורי למזל מאזניים

@ השמש בזוית של עימות לאורנוס התזזיתי

@מרקורי בהילוך אחורי בזוית פעולה לסטורן הנוקשה

 

השינוי המשמעותי במפת השמים השבוע – זהו מעברה של ונוס הרגשית ממזל בתולה המעשי והביקורתי, למזל מאזניים החברתי עליו היא שולטת.

בגדול, זהו שינוי לא רע למאזנאים לטלאים לסרטנים ולגדיים:  ונוס במזל מאזנים מביאה איתה איכות חברתית  עדינה ומודעת לעצמה, והדיאלוג במערכות היחסים שלנו יעבור למקום תקשורתי יותר וביקורתי פחות מאשר מאפשרת ונוס במזל בתולה.

ונוס במזל מאזניים מאפשרת שימת דגש אמיתי על היכולת שלנו לראות את האחר, להקשיב לו, ולנהל שיחות מודעות וחכמות בארבע עינים, ואחד על אחד.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות שור, מאזניים, עקרב אריה דלי סרטן גדי וטלה.

 

התקשורת שלנו – חלק 1: מרקורי כוכב התקשורת בהילוך אחורי חוזר למזל מאזניים,  וגם  פה מגיע שינוי שישפיע בעיקר על המזלות הקרדינליים, טלה מאזניים גדי וסרטן.

כעת תורם של המאזנאים, ליתר דיוק אלה שנולדו בשבוע האחרון של המזל, לסגור מעגלים שמיצו את עצמם ולשדרג תקשורת, לפני שבקרוב יחזור מרקורי להילוך רגיל ותוכלו לפתוח דף תקשורתי חדש.

ממש במקביל כמו שכתבתי קודם, עוברת ונוס הרגשית לשהות במזל מאזניים אצל אלה שנולדו בשבוע הראשון של המזל, כך שבני המאזניים זוכים לשני ביקורים במקביל: האחד עוזר לפתוח את הלב, והשני – לסגור אותו מול יחסים ומעגלים שמיצו את עצמם… מעניין.

 

התקשורת שלנו – חלק 2: תוך כדי הילוכו האחורי החוזר במזל מאזניים, יוצר מרקורי כוכב התקשורת שלנו שוב זוית פעולה לא קלה עם סטורן הנוקשה.

גם הילוכו האחורי של מרקורי וגם הזוית הזו מבטאים בעצם שני סוגים של ביקורת ומבט נוסף שמאפשר שיפור שדרוג וקבלת החלטות מעט נוקשה וביקורתיות אך בסופו של דבר הן בהחלט לטובתנו, למרות תחושות הכובד והבדידות שהן מביאות איתן.

הזוית הזו מכריחה אותנו לחשב מסלול מחדש בכל מה שקשור לגבולות שלנו, ולקרקע שמתחת לרגלים. זה נכון לגבי התחום הכלכלי שיכול להביא איתו כעת צורך בהידוק החגורה ובשינוי סדרי עדיפויות של הוצאת כספים, הגדרה מחודשת לכל מה שקשור לתחום המקצועי ולעבודה בכלל, ואולי גם לדיאלוג רשמי יותר מול סמכויות, וכניסה לשותפויות ועשייה נוספת עם אנשים אחרים שהמצב מצריך כרגע.

ביקורתיות שיפוטיות ותחושה שאנחנו לבד במערכה הן חלק מהתחושות שמופיעות ביחד עם הזוית הזו, ולעיתים גם עם הילוכו האחורי של מרקורי בכלל. אם נשכיל להפוך את התהליך הזה לחיובי עבור המטרה האמיתית שלו שהיא שיפור ושדרוג היכולת שלנו למצות את הצד הכלכלי ואפילו החברתי בחיינו, הרי שבסופו של דבר כולנו נצא מכך נשכרים.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, גדי סרטן טלה ומאזניים.

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית העימות בין השמש ששוהה עכשיו במזל עקרב, לבין אורנוס התזזיתי כוכב השינויים ששוהה במזל שור.

בגדול, זו זוית לא קלה. היא מביאה איתה עצבנות, חוסר סבלנות, גישה תוקפנית מעט כשהסביבה שלנו לא מבינה עניין כולל בני השיח שלנו בסיטואציות של דיאלוג של אחד על אחד, וצורך חזק בספייס וחופש אישי גם כשהמדובר ביחסים קרובים ובדיאלוג שבדרך כלל בנוי על קרבה ואמפטיה.

כעת אנחנו פועלים מהר יותר, אינטנסיבי יותר, ובעזרת יותר קיצורי דרך של תהליכים מוכרים שאין לנו ממש סבלנות לגביהם. המונח 'חשיבה מחוץ לקופסה' נראה שתפור ממש על הזוית הזו, והוא מכריח אותנו לפרוק מתחים ולחצים במהירות, לעבוד בשיא הלחץ ולא באופן נינוח ורגוע, ולהגיב באופן קיצוני כשמנסים לעצור אותנו או לחנך אותנו, הן כלפי סמכויות והן כלפי הסביבה הקרובה.

הזוית הזו שמגיעה לשיאה בסופו של השבוע מלווה אותנו בעצם לאורכו, כשלקראת סופו אנו חשים בה בשיא העוצמה. לכן מאמצע השבוע והלאה נחוש בה באופן מודגש, וההתנהגות שלנו תהיה בהתאם.

מה עושים? נושמים עמוק כשהגל האורני הזה מציף אותנו, וזוכרים שהמחיר של נטישה של סיטואציה כשהיא בשיאה או ניתוק קשר בגלל קריזה פתאומית ותחושה של איבוד שליטה, יכול לפגוע בעיקר בנו, לטווח ארוך, אולי יותר מאשר בכל אחד אחר, וכדאי לגלות איפוק ואורך רוח ולא להגיב באופן תוקפני מדי או לנתק קשרים.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה, שור, עקרב, דלי, מאזניים טלה סרטן וגדי.

 

ואיך הדברים נראים במבט-על בשטח ?

 

והנה המפגש השני שלי ושל רינת בורג היועצת העסקית עבור עסקים קטנים, שת'פ שעדיין לא נעשה כמוהו…

@

 

שירו של מרס בהילוך אחורי: התהליך כעת בעיצומו. 

 

 

 @ הזעקה, זעקת הכאב והאלימות שחשוב לי שתגיע לכמה שיותר אנשים… אנא שתפו, כי לאור הסרטונים האחרונים שבהם המשטרה כבר איבדה שליטה, זה רלוונטי מתמיד.

 

 

@

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, משמעותי במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: מפת קומפוזיט זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

טלפון ומייל:

 0524215559  או  [email protected]   

 

@

 

 

 

ומה קורה למזלות?

טלה

כוכב מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע גם השבוע בהילוך אחורי, תוך שהוא יוצא מתוך הזוית האחרונה איתה יצר קשר לאחרונה, זוית הפעולה עם יופיטר כוכב השפע שהביאה איתה ים של אקשן ופעילות. כעת כשהוא לא יוצר זויות הלחצים יורדים, אבל הצורך לבצע שינויים הן בתפיסה והן בגישה חזק מתמיד, וכמעט בכל התחומים.

שור

השמש עוברת למזל עקרב המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, ומדגישה את הצורך לצאת קצת מעצמכם, ולהשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי, ובמלה דיאלוג בכלל. גם מרקורי כוכב התקשורת נמצא שם כעת, מיקום שמצביע על צורך לשדרג גם את התקשורת והתקשורת שלכם בכלל. מעברה של ונוס למזל מאזניים מביא איתו צורך בתקשורת מילולית רבה יותר.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה כעת בהילוך אחורי, אלמנט שמדגיש את הצורך שלכם בבדק בית אמיתי. השבוע הוא עובר למזל מאזניים, והיכולת לדבר על התהליך הזה מתחזקת, ובעיקר לשתף. זוית פעולה בין מרקורי לסטורן מביאה את חשבון הנפש הזה גם לחשבון נפש כלכלי וכספי. זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם ואת המצב הכלכלי, וכשמרקורי יתחיל לנוע קדימה – גם להתחיל לשפר ולשדרג.

סרטן

מעברה השבוע של השמש למזל עקרב המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, הופך את השבוע הזה לטעון רגשית עם לא מעט ריגושים. מעברה של ונוס למזל מאזניים מביא את האהבה גם אל הבית, ובני הבית. זה הזמן לשדרג את היחסים עם המשפחה, לפתוח את הלב, ולזכור שאהבה גם לאנשים קרובים היא לא מובנת מאליה: השקיעו בהם וביחסים קצת יותר, סרטנונים.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל עקרב, מיקום לא ממש קל לאריות, אבל כזה שמזמין חודש של השקעה משפחתית אמיתית. אולם זוית העימות של השמש השבוע עם כוכב אורנוס התזזיתי עלולה לגרום לעצבנות וחוסר שקט, ומה שגרוע יותר – להחלטות אימפולסיביות ופזיזות. אולי משום כך חשוב להזהר מאוד השבוע מריבים חסרי בסיס, ומניתוקים שעלולים לפגוע בעיקר בכם.

בתולה

חודש שלם שהתה ונוס במזל שלכם, עזרה לכם לפתוח את הלב, ולהחזיר מינון גבוה יותר של רגשות לחייכם. כעת היא עוברת למזל מאזניים המאכלס את בית החומר והכספים שלכם, וזהו זמן מצוין ליזמות חדשות הקשורות למקורות פרנסה חדשים, ליזמות מעניינות, ואפילו לעדנה בנושאי כספים. אולם כשונוס בשטח הזה חשוב לא לבזבז ספים שלא לצורך, כמו על פינוקי יתר ואוכל טוב… זה פשוט מיותר.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע ל..מזל שלכם, אחרי שלא עשתה לכם חיים קלים בשבועות האחרונטם כששהתה במזל בתולה, והביא איתה איכות ביקורתית שיפוטית לא קלה, ותחושה של כובד ובדידות מסויימת. כעת כל זה משתנה כשהיא עוברת למזל מאזניים, הקסם האישי שלכם חוזר ואיתו גם היכול למנף את האנרגיה הזו לשיפור במערכות היחסים שלכם ובדיאלוג הזוגי בכלל, כולל אפשרויות חדשות להתחלות מעניינות בנושאי חומר וכספים. אולם בלי יזמה זה לא יקרה..

עקרב

מזלטוף, עקרבים! השמש זה עתה עברה למזל שלכם, ולמרות שלעקרב לא תמיד קל לחגוג יומי הולדת, נראה שדווקא יום ההולדת הזה מגיע בזמן הנכון שבו אתם זקוקים לקצת יותר חיזוק ואהבה, אם כי כמובן לא בקלות תודו בזה: העקרב מזל קשוח למדי, שטוען תמיד שהוא לא זקוק לאף אחד. מרקורי בהילוך אחורי שבשבוע האחרון עזר לכם לסגור מעגלים עובר למזל מאזניים, וזהו זמן מצוין לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולפנות מקום להתחלות חדשות בקרוב.

קשת

כוכב מרס יוצא מתוך זוית הפעולה שיצר בשבועיים האחרונים ליופיטר שליט המזל שלכם, ולאט לאט הלחצים לעשייה ופעולה מהירים והחלטות אימפולסיביות יורדים בהדרגה. הגיע הזמן לשבת רגע ולעשות סדר בדברים: לתהליך הזה עוזרת גם השמש שנכנסת למזל עקרב, ומכריחה אתכם לשים עין נוספת מאחורי הקלעים כדי להתבונן בנעשה ולחשוב לרגע לפני שפועלים. הגיע הזמן לתכנונים לוגיים ותכניות ארוכות טווח, ולא שוב החלטות אימפולסיביות בלחץ הרגע שעלול לגרום לכם לפעול ללא שיקול דעת.

גדי

ונוס הרגשית עוברת השבוע לבית הקרירה והתדמית שלכם, ועשויה בהחלט לעזור לגדי הקשוח שלנו לשפר ולשדרג תדמית, להראות לעולם לא רק את ההגיון החד אלא גם את החלקים הרכים הדמיון והיצירתיות שלכם, ולא לחשוב מעשייה רגשית יותר המחוברת ללב, ולא רק למחשב או לארנק. הגיע הזמן להתחבר מחדש לאהבה, גדיים, ולעשות את הצעד הזה פנימה.

דלי

השמש עוברת לבית הקריירה שלכם כעת, דליים, ונראה שדרך האמביציה והמטרות שלכם ברורות לכם כעת יותר מאי פעם. אולם הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת בבית הקריירה שלכם שהשבוע גם חוזר למזל מאזניים, מראה שיש לכם עוד כמה מעגלים לסגור בתוך עצמכם ומול העולם, לפני שתחזרו לאיזון ותוכלו להמשיך ולנוע קדימה. זוית העימות בין השמש לאורנוס שליט המזל שלכם מזהירה מפני אי הבנות וקצרים בתקשורת, שעלולים לגרום לניתוקי קשרים.

דגים

מעברה של השמש למזל עקרב השבוע מדגיש כעת תחום אחר בחייכם: את כל נושא ההתפתחות, הצמיחה האישית והרחבת האופקים שאתם כה זקוקים להם עכשיו. זהו זמן טוב לקחת קורס או סדנה או כל דברים שיגרום לכם לראות דברים אחרת ואולי גם לשנות את הגישה כלפי החיים עצמם, לעבור למוד אקטיבי יותר ולקחת שליטה רבה יותר בחייכם, במקום לתת לאחרים או לחיים להוביל אתכם באופן אינטואיטיבי כפי שעשיתם עד כה. מעברה של ונוס למזל מאזניים מכריח אתכם לטפל בכל מה שקשור למשאבים ולכספים קצת אחרת, ובעיקר לא לבזבז כספים שלא לצורך. השבוע הזה חשוב יותר לשמור על מה שיש, דגיגים.

 

ובינתיים – שבועטוף ושונה

מיאיר 🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן