תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 20 לדצמבר 2020

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

אז הנה, השינוי הקוסמי הגדול שכולם מדברים עליו קורה בשלבים: בחמישי סטורן עבר למזל דלי, בראשון יופיטר עובר ונצמד אליו, וכך נוצר גם מעבר סימולטני בו זמני של שני כוכבים דוריים שכאלה בבת אחת למזל אחר, וזה גם קורה כשהם צמודים… מעניין, ויוצא דופן במידה מסויימת.

בערב המבוא שרינת בור ואני עשינו שלשום לסדנת הסולם שלנו, התייחסנו בדיוק לזה ולשינויים הצפויים בשנה הזו בכלל. כי המעבר הזה הוא רק חלק ממה שהולך להיות השנה הזו… 

..ובדיוק בגללו רינת ואני עושים כבר השבוע את סדנת סטורן ביג שמתחילה במלים: איפה היית לפני שנתיים וחצי?.. ובגדול – כל מה שרצית לדעת על סטורן ומה שעשה בשנתיים וחצי האחרונות במפת הלידה האישית של כל משתתף , ואיך לנצל אותו השנה באופן אופטימלי על פי תנועתו במפה האישית שלך… כן כן, אני מסתכל בכל מפה ומפה של המשתתפים ורינת גם מייעצת להם פרקטית מה לעשות עם האינפו! אין דברים כאלה! ? והסדנה הזו היא כבר ביום רביעי במחיר סמלי. למה? סתם כי בא לי להשקיע.. מפוצץ אותי באנרגיה המעבר הכוכבי של השנים, האמת, אחרי ששנתיים וחצי לא הפסיק לכסח אותי הסטורן הזה.

הנה זה כאן:      https://rinatburg.ravpage.co.il/satbig

 

זהו. ועכשיו, מה בעצם קורה בגדול בשמים?  נמשך התהליך של שינוי עמדות של הכוכבים הדוריים:  יופיטר כוכב השפע רואה את הזנב של סטורן, קופץ לו על הטמבון ועובר ביחד איתו למזל דלי, וכך קובע עובדה בשטח: יודע שאתה לא מת עלי, אבל מה לעשות – אנחנו צמודים, חביבי, ולא יעזור.

הצמידות הזו של סטורן הנוקשה ויופיטר האופטימי במזל דלי, מביאה איתו שנה מרתקת שמתחילה בעצם השבוע, ועל כך עוד ארחיב בהמשך.

אבל.. את הטון הכללי השבוע קובע בכלל אלמנט כוכבי אחר: זו זוית הפעולה בין מרס האסרטיבי לפלוטו האגרסיבי והכוחני, שמלווה בעצם את כל השבוע הזה, ואם לא ניזהר – היא עלולה להפוך את השבוע למקום אלים ולא נחמד, מילולית או אחרת…

עוד יגיע הזמן לחגיגות סטורן ויופיטר בתהלוכה הנוצצת במזל דלי וכל הניתוחים והפרשנויות למיניהן: השבוע חשוב קודם כל להתמקד בניטרולה של פצצת הזמן הקוסמית הזו בין שני האקדוחנים האלה במרכז העיירה, כי שליפה ומטח יריות בין השנים האלה עלולים לאיים על כמה בועות שהתנפחו מאוד לאחרונה, פוליטית חברתית ובריאותית, ורק מחכות שיגיע איזה טריגר שכזה, ויפוצץ הכל..

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@זוית פעולה מדויקת 90 מעלות בין כוכב מרס האסרטיבי לפלוטו הכוחני

@יופיטר כוכב השפע עובר למזל דלי

@צמידות מדויקת בין כוכב סטורן לכוכב יופיטר

@צמידות בין השמש למרקורי כוכב התקשורת

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית הפעולה בין כוכב מרס ששוהה במזל טלה עליו הוא שולט, לפלוטו הכוחני ששוהה במזל גדי.

זו אחת הזויות המסוכנות באסטרולוגיה. כל אחד מהכוכבים האלה רוצה להתבטא בדרכו במקביל לשני, והשנים עלולים ליצור ציר פעולה ותגובה שמביא איתו תגובות שרשרת לכל ביטוי אלים מילולית או פיזית שרק גדל והולך אחרי שהוא מתחיל, אם לא יעצרו אותו.

לעיתים זוית שכזו גם מביאה איתה באופן מעניין רעידות אדמה, שזו המחלקה של פלוטו שמרס מתחיל להעיר, ולפעמים בגלל המודעות לעוצמה שמסתתרת מתחת לפני השטח הזוית הזו יכולה גם לעבור בשלום כששני הצדדים מודעים לעוצמה שעלולה להתפרץ אם יאפשרו לה.

בכל מקרה, בואו לא נהיה אנחנו אלה שמעוררים את השדים האלה מרבצם, שכן הקטע של הכעס והזעם הזה עלול להגיע באופן פתאומי גם באופן גלובלי, מדיני ופוליטי, אבל הוא עלול לתפוס גם גוון אישי ולהביא איתו עימותים בתוך המשפחה ובמערכות היחסים שלנו, וכשהשנים האלה מתחילים להכנס לעימות, קשה לעצור…

אז.. מה עושים? מחליטים מראש שהשבוע הזה הולך לעבור באופן שקט מאופן ובעיקר – בשליטה, גם כשהמציאות והעולם מאתגרים אותנו לשלוף החוצה תגובות כוחניות וקיצוניות, ולגרום לנו לפעול לפני שהצד המודע שלנו יצליח לעצור את זה.

אפשר לשחרר חלק מהאנרגיה הזו בלעשות קצת ספורט ולתת לגוף להירגע. שווה בגדול.

מי עלול להיות מושפע במיוחד מהזוית הזו? מזלות טלה, גדי, סרטן ומאזניים, אבל בעקיפין – כווולנו.

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של יופיטר כוכב השפע ממזל גדי שבו שהה בערך כשנה, למזל דלי שממנו יצא סופית בדיוק בדצמבר בשנה הבאה. בין לבין הוא גם יערוך גישה קצרה למזל דגים, ויעיר כמה דגיגים מנומנמים שנרדמו להם בתחילת המזל, ואז לפני שיתעוררו סופית – יחזור לדלי…

יופיטר שנקרא גם כוכב השפע מביא איתו אווירה אופטימית, וכמה אפשרויות מעניינות לצמיחה והתפתחות אישית לאורך השנה.

בשנה הקודמת במזל גדי הביא איתו יופיטר בעיקר הזדמנויות עסקיות אבל במזל גדי נראה שכאילו כנפיו מקוצצות, והאווירה הגדיית שהשנה כללה גם סגר וקורונה סמלה בדיוק את מה שכולנו וגם הוא עברנו: קושי לצמוח ולממש פוטנציאל בתנאי הסגר כובד ומחנק.

אבל… כעת יופיטר מתחיל להמריא לחופשי, וזה קורה בדיוק בזמן שמגיעים אלינו החיסונים, עם הבטחה שבחודשים הקרובים האופטימיות תחזור ברגע שאיום הקורונה יקטן ולבסוף יוסר.

רק חשוב לזכור: יופיטר אכן מביא איתו גישה אופטימיות ואווירת צמיחה נפלאה אבל… הדברים לא יקרו אם לא ניקח יזמה ונלחץ על ידית הדלת כדי שתפתח לנו את האפשרויות שהוא מציע…

ההבטחות של יופיטר לא מתממשות מעצמן: הן זקוקות לדרייב ולהחלטה כדי לדחוף את הדברים קדימה, ולאפשר להם לקרות.

במזל דלי מביא איתו יופיטר לא מעט אפשרויות חדשות בנושאי חברתיים, נושאי המדיה, טכנולוגיות חדשות ושימוש בהן, וועוד בונוסים למי שמוכן לפתוח את ראש – ולצמוח אל תוך העתיד תוך שהוא משאיר מאחור את מה שהיה…

יופיטר רץ מהר מאוד קדימה במזל דלי, מסיים את המזל ביוני, עובר לדגים וחוזר לדלי ביולי בהילוך אחורי עד המעלה ה 22 בדלי ואז – שוב קדימה עד סוף המזל בסוף דצמבר 2021.

לכן דליים שוורים עקרבים ואריות – אתם חייבים למהר, כדי לנצל כל יום של יופיטר במזל שלכם, ולא לחכות שהוא ידפוק בדלת עם שק מתנות כמו הדוד מאמריקה : זה לא יקרה, אלא אם תחליטו כבר עכשיו שאתם מעבירים הילוך ותקפצו עליו כשהוא עובר בפינה הסמוכה… הבנתוש!

מי בעיקר יושפע ממעברו של יופיטר? מזלות קשת, דגים, בתולה, תאומים, באופן משמעותי יותר דלי אריה שור ועקרב, אך באופן כזה או אחר, בגלל היותו כוכב דורי שמשפיע על דור שלם במשך שנה – כולנו.

 

הצמידות המעניינת של השבוע – זו הצמידות שתלווה אותנו עד אמצע חודש ינואר, בין סטורן הנוקשה לבין יופיטר האופטימי כוכב הצמיחה והמרחבים.

הצמידות הזו מעניינת במיוחד כי השנים האלה נמצאים על אותה תת מחלקה קוסמית שעיקרה מימוש פוטנציאל, אבל בעוד סטורן עושה זאת דרך יצירת מצבי מצוקה ולחץ כדי ללמד אותנו איך להתמודד איתם ועם החיים בכלל, יופיטר יוצר מצבים הפוכים של התרחבות צמיחה ואפשרויות חדשות של התפתחות אישית, שיחסית באים בקלות… אם נאפשר להם להתממש.

השנים לא מנטרלים זה את זה, כמו שרבים טוענים, למרות שכביכול האנרגיה שלהם הפוכה, אלא לדעתי משלימים זה את זה: כעת כשאתה מזהה רעיון יזמה או פוטנציאל אתה יכול לא רק לרוץ איתו קדימה, אלא גם להיעזר בחשיבה הסטורנית כדי לממש אותו באופן מודע ובחכמה.

ועוד משהו: עם כל הכתרים שכולם קושרים ליופיטר, הוא לא רק כוכב מיטיב שמגיע עם מזוודת כסף וכרטיס בלוטו. יופיטר הוא כוכב עוצמתי מאוד שעובד קודם כל על התרחבות (כשסטורן עובד על צמצום) והמגע שלו יכול גם לפוצץ בועות שהתנפחו יותר מדי – כמו בבורסה למשל – בגלל אופטימיות יתר שהוא מביא, או דחף חזק לפעולה מרחיבת יזמה שעלולה להתגלות כהימור גרוע בהמשך, או בכלל גישה ריסקית במיוחד של הימורים מסוגים שונים רק בגלל תחושות בטן מתעתעות.

אז אולי כדאי להפסיק קצת מספיק עם האידיאליזציה שעושים ליופיטר, בדיוק כמו שמספיק עם הדמוניזציה שעושים לסטורן: שניהם עוסקים במימוש מבחינה סימבולית, אבל הם קודם כל וראשית דבר סמלים של כוחות טבע שלא נועדו לשרת אותנו או נבנו בשבילנו כמו שלפעמים ניתן לחשוב כשקוראים את הטורים האסטרולוגים – כמו כל כוח טבע אפשר לנצל אותו מתוך מודעות לטובתנו, אבל לראות אותו כסוג של עוצמה חד מימדית או חד כיוונית זה מראש להתאכזב (יופיטר היה אצלי שנה במזל ולא קרה לי כלום… מוכר לכם המשפט הזה?) ולהפסיק כבר עם הנרטיב הזה שהופך את יופיטר לסנטה קלאוס עם שק מתנות.

יופיטר גרם כבר בעבר לאסונות שהתרחשו דווקא כשהוא עצמו היה הטריגר. הוא לא הפיה הטובה שנועדה לשרת את האדם, ובתמונות של הכוכבים המוכרות שבהם משווים את גודלו של יופיטר לגודלו של כדור הארץ למשל שנראה לידו כמו קלמנטינה משומשת, אפשר אולי להבין חלק מהפרופורציות…:-)

אם היו שם אנשים על יופיטר, והיו רואים בלוח האפמריס שלהם שכדור הארץ משנה איזה זוית מול הכוכב שלהם, מעניין מה היו אומרים ואיך מנתחים את השפעת הננס המרוחק הזה, ואת השפעתו על יופיטר הענקי שלהם…:-)

ואחרי כל זה – למה הצמידות בין סטורן ליופיטר חיובית בעיני? ומה יכול עכשיו להצליח עם בשילוב של השנים? הנה דוגמא: שילוב של יזמה מקורית וגישה מעניינת, בשילוב עם ביצוע חכם גבולות מוגדרים ונושאים מטופלים כמו מימון וביצוע מול סמכויות, עשויים להצליח דווקא עכשיו, תחת השילוב הזה.

אם נוכל לשלב את האופטימיות והעוצמה המרחיבה של יופיטר ואת החכמה המעשית של סטורן, נוכל להגיע רחוק, וכדאי בהחלט שננסה ומהר כי כבר בינואר הם נפרדים  ויפגשו שוב רק עוד כ 800 שנה… לא חראם?

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות גדי, קשת, סרטן מאזניים טלה תאומים דגים ובתולה.

@

 

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

מוזמנים למפגש! 

 0524215559  או  [email protected]   

 

שבועמקסים – מיאיר 🙂

 

 

ולמזלות עצמם

טלה

על פניו שבוע מתוח במיוחד לפנינו, טלאים.זוית הפעולה עם פלוטו הכוחני עלולה לגרום לכם להתפרץ לכעוס ולשבור את הכלים,וחבל. אתם חייבים לפעול באיפוק ולגלות שליטה גם כשאתם כועסים… בי קול!

שור

ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת במזל טלה וקצת מוציאה אתכם השבוע מאיפוס, ועלולה לגרום לכם לפעול באופן לא מחושב, לבזבז כספים, ולנהוג באופן פזיז בדרכים. חכו עם ההחלטות החשובות לשבוע הבא.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם נצמד באופן הדוק לשמש השבוע, אלמנט שמביא איתו עוצמה וכוח לפעולה כמו גם יכולת לקדם באופן מסיבי דברים שחשובים לכם. זהו זמן טוב להגדיר מטרות באופן מדויק ו…לצאת לדרך.

סרטן

גם השמש וגם מרקורי כוכב התקשורת עוברים השבוע למזל גדי הקשוח שנמצא מול המזל שלכם. זהו זמן מצוין להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי וביחסים בכלל. אם הלב הסרטני העדין פנוי עכשיו – זה שבוע מצוין להיכרויות חדשות.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עוברת השבוע ממזל קשת האופטימי למזל גדי הקשוח, וגם דרי העדיפויות שלכם משתנים כעת בהדרגה. הגיע הזמן לקחת את החיים ברצינות רבה יותר, מה גם שסטורן עובר למזל דלי שממול ומבקש למסד מערכות יחסים..דברו על הכל.

בתולה

מעברם של השמש ומרקורי למזל גדי המאכלס את בית הביטוי האישי שלכם הופך אתכם לאסרטיביים יותר, וזקוקים יותר לבטא את הצד הייחודי שלכם. נסו לא להכנס עכשיו למאבקי כוח ואגו ובעיקר – פנו מקום לאהבה…

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה כעת במזל קשת ההרפתקני, והתקשורת שלכם כעת פתוחה אופטימית ובמיטבה. הגיע הזמן לתת ביטוי כן ואותנטי למה שאתם אוהבים באמת, ולדבר אהבה… עם המלים הנכונות.

עקרב

פלוטו שליט המזל שלכם נמצא השבוע בזוית פעולה לא קלה למרס האגרסיבי, אלמנט שעלול להביא איתו כמה וכמה מאבקי כוח ואפילו התפרצויות כעס. נו לגלות איפוק, לא לחפש להיות צודקים אלא חכמים, ולחכות בסבלנות…

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם עובר השבוע למזל דלי, ונראה שהגיע הזמן להתעורר קשתים: השנה האחרונה הכריחה אתכם לקחת ברצינות את כל נושאי החומר והכספים, וביחד עם סטורן לימדה אתכם פרק כלכלי חכם. כעת הזמן לתרגם אותו בשטח…

גדי

סטורן שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל דלי המאכלס את בית הכספים שלכם, והגיע הזמן לחשוב קצת אחרת לא רק בנושא הכלכלי, אלא גם איך להרחיב את אפשרויות החיבור שלכם עם העולם, ולהפתח אליו. יהיה מרתק…

דלי

משהו מעניין קורה לכם השבוע, דליים: גם סטורן הנוקשה וגם יופיטר האופטימי עוברים למזל שלכם ומאפשרים לכם שנה מעניינת במיוחד בה תגלו אפיקי צמיחה חדשים אך גם אפשרויות חדשות ומעניינות של מימוש אישי וחברתי.. מוכנים?

דגים

מעברם של השמש ומרקורי למזל גדי, מביא איתו את היכולת להתחבר מחדש לצד החברתי שלכם. כעת הזמן לנער את המעגלים החברתיים שלכם, להעביר חברים וידידים שנכנסו לשמיכת הפוך, ולהחזירם לחייכם. זמן מצוין גם להכיר אנשים חדשים ומעניינים.

ובינתיים – שבועטוף ומעבר נעים!

מיאיר  🙂

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן