תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 18 לאפריל 21

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 18 לאפריל 21

זהו, הגיע זמן האקשן. רשמית נגמרו החגים הגדולים (שבועות היה כבר או עוד בדרך? אני כבר מבולבל..),  ועכשיו הגיע הזמן להסתער עלינו במטר של אקשן, כמו בקניונים הגדולים ובמבצעי הכל כלול, כך חושבים הכוכבים, ומעמיסים על השבוע המתקרב עגלת קניות הסטרית שלא נמצא בשום כלבו כמוה..

אקשן כבר אמרתי? אז שויין, הנה הוא כבר בדלת. ביקשתם – קיבלתם.

 

 

המהלכים המשמעותיים במפת השמים השבוע

@כוכב מרס בזוית של מתח מדויקת לכוכב פלוטו

@השמש עוברת למזל שור

@מרקורי עובר למזל שור

@צמידות מדויקת בין ונוס הרגשית לאורנוס התזזיתי

@ צמידות מדויקת בין מרקורי כוכב התקשורת לאורנוס התזזיתי

@ מרס כוכב האקשן עובר למזל סרטן

 

 

המעברים המשמעותיים בשמים השבוע – והשבוע יש לנו שלושה כאלה. ובשבוע אחד!

השמש עוברת ממזל טלה למזל שור – ובעצם עוקבת אחרי ונוס, חברתה לטירונות ולנסיעות, שכבר חצתה את השביל למזל שור כבר בשבוע שעבר: כיף פה, היא אותתה לשמש, וזו מזדרזת ובאה למסע קניות מחודש במזל שור המעשי והפרקטי, וזונחת את כל הבלגן והטררם שהיה פה בשבוע הקודם במזל טלה.

נכון, זה קורה באמצע השבוע שמתחיל עם הרבה מתחים בגלל הזוית שבין השמש לפלוטו, מה שאומר שעדיין צריך להזהר מאוד בפעולות ובמלים שלנו, אבל המעבר הזה בהמשך השבוע מאותת חד משמעית: הגיע הזמן להתחבר מחדש לחיים האמיתיים נטולי המסיכה בקניון בכלבו ובחוף הים, ושיקפצו כולם.

נושאי חומר וכספים עולים עכשיו על הפרק אצל כולנו, ואיתם גם הצורך להתארגן מחדש, להבין מי נגד מי, ולרדת לקרקע. השמש היא זו ששמה את הדגש על כל אלה כעת ותיכף יגיע בעקבותיה גם מרקורי.

מי בעיקר יושפע ממעבר השמש? מזלות אריה דלי עקרב ושור. ובעצם כולנו..

 

 

מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שור – זה המעבר השני המשמעותי של השבוע.

ואכן, אחרי חודש נלהב במזל טלה האגרסיבי מחליט גם מרקורי לצנן את ההתלהבות, לרדת לקרקע, ולהביא איתו תקשורת מעשית של כאן ועכשיו ולא מתלהמת אישית רגשית ופוליטית כמו בחודש שעבר.

מרקורי במזל שור עוזר לנו להבין היכן אנחנו עומדים מבחינה כלכלית, ואיך לפענח את האותיות הקטנות האלה בחשבון הבנק שלנו. הוא זה שיתחיל להרים טלפונים ויבקש הלוואה או הגדלת האשראי, והוא זה שיתעניין במבצעי הקניות החדשים שהפעם לשם שינוי גם יגרמו לנו להגיע אליהם בפועל, כי ממשרד הבריאות מודיעים בראשון על הסרת הגבלת המסיכה.

מרקורי במזל שור משלים את מעברה של השמש למזל הזה, וכעת לא רק המעשים אלא גם המלים השיחות והכוונות שבלב ממוקדות מטרה והיא בעיקר מעשית: להיות כאן ועכשיו, ולקבוע עובדות בשטח.

מרקורי בשור הוא גם רומנטי למדי, כמו שכולנו יודעים, אבל המלים הרכות שלו הן יותר המחלקה של ונוס שגם היא במזל שור, אלא שהיא נפגשת עם אורנוס ופה גם המלים האלה משתנות..

מי בעיקר יושפע ממעברו של מרקורי? מזלות בתולה תאומים קשת דגים אריה שור עקרב ודלי.

 

 

כוכב מרס עובר ממזל תאומים למזל סרטן – זה אולי המעבר המשמעותי יותר מבחינת התחושה שנרגיש כולנו: כוכב מרס מקצין את תכונות המזל שבו הוא נמצא, ובמזל סרטן הוא מביא איתו רגישות גבוהה מאוד – ודרמות לא קטנות, כמו שקורה ששליט מזל ביסוד האש עובר למזל ביסוד המים.

מרס עצמו לא חש בטוב במזל סרטן,  ועודף הרגישות הזו עלול לגרום לכולנו מעורבות רגשית גבוהה מדי ואיתה דרמות כעסים ותסכולים כשהצורך בבטחון של מזל סרטן מתנגש בצורך בהעזה ובפריצות דרך חסרות גבולות של כוכב מרס.

כעת כעסים ותסכולים שהיו מתחת לפני השטח בין בני המשפחה יקבלו אפשרות לצאת החוצה, ולאפשר לנו להתמודד איתם באופן ישיר יותר.

 מצד שני – הפעילות בבית עצמו תהיה רבה יותר,  ואולי חלק לא קטן מאתנו יחליט עכשיו לעבוד בבית או להעביר עבודה הביתה, עם כל תחושת האנרגיה והאקשן שנחווה בבית ובסביבתו.

בכל מקרה, יהיה לא ממש קל – אבל מעניין…

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות טלה, סרטן, גדי ומאזניים, בעיקר.

 

 

הזויות הקשות של השבוע – כאן יש שלוש כאלה, לא פחות ולא יותר.

מרס בזוית של מתח 135 מעלות לכוכב פלוטו – הזוית הזו עלולה להיות אלימה למדי: המתח בין השנים האלה גבוה, וכל מלה שלא במקום עלולה להפעיל טריגר עוצמתי מלים קשות ואפילו יותר מזה.

חשוב לנסות ולספור עד עשר לפני שכועסים, כי כשאנחנו מוצפים השבוע אנחנו לא רואים אף אחד ממטר,  ובלוטת האדרנלין עובדת שעות נוספות.

איפוק ושליטה – מלות המפתח של השבוע הזה, חברים.

 

 

צמידות בין ונוס הרגשית לאורנוס התזזיתי – זו אחת הצמידות המעניינות מבחינת מערכות היחסים שלנו.

ונוס הרגשית היא מאוד רומנטית במזל שור, אבל שלושת הימים שבהם היא צמודה לכוכב אורנוס עלולים לגרום לה להתקפל פנימה, לרצות הרבה יותר ספייס וחופש אישי, ואפילו להיות קצת לבד מה שאומר פסק זמן זעיר כדי להבין היכן היא עומדת בדיוק במערכת היחסים הנוכחית.

במצב כזה עלול להווצר קונפליקט בין הצורך של הסביבה בנו ובין הצורך שלנו בחופש וספייס. חשוב לדעת לגשר על שני הצרכים האלה, כי הצורך הזה בספייס הוא חלק מהתהליך שנקרא טעינת מצברים, וכולנו זקוקים לזה פה ושם

מה שחשוב כעת הוא לא לאפשר לכך או לריבים קטנים לגרום לניתוקים ביחסים, למרות שגם זה עלול להופיע עכשיו: זו צמידות של ההיפך מקרבה, והצורך בהמנעות מקרבת יתר עלול לגרום לריחוק ומכאן למרמור וכעסים.

מי בעיקר יושפע מכך? מזלות מאזניים שור גדי סרטן טלה דלי עקרב ואריה

 

 

צמידות בין מרקורי כוכב התקשורת ואורנוס כוכב השינויים  – זו צמידות מעניינת. תחת צמידות שכזו יתכנו כמה וכמה פריצות דרך רעיוניות, גישות ישתנו, ומשהו אחר עשוי לצמוח בכל מקום שבו נדרשת חשיבה ודברים התקבעו או עלו על שרטון.

הצמידות הזו מביאה איתה הארות תובנות חדשות וניצוצות של גאונות לפעמים, ואפשר להשתמש בצמידות הזו כל אחד עם עצמו כדי לפתוח חסימות בחשיבה או בתקשורת אישית או בינאישית, ולפתיחת דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים בתולה קשת דגים דלי אריה עקרב ושור.

 

ואיך כל זה נראה במפת השמים? הנה כאן..

 

והנה גם הכוכבים לאוהבים – תחזית האהבה לשבוע הזה:

כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 18 לאפריל 21: דווקא כשמגיע הרומנטיקה סופסוף. אורנוס מקלקל..

 

@

 

חדש!   שתי הסדנאות המרתקות שאני עושה בשיתוף רינת בורג, מאמנת אישית ויועצת עסקית.

לייף אסטרו-קואוצ'ינג – סדנה משנת חיים סדנה שמבוססת על מפות הלידה של המשתתפות וטכניקות חדשניות ועוצמתיות שעוזרות להן לממש את הפוטנציאל האישי, רגשית מקצועית וחברתית, ובגדול. אין סדנה כזו כיום בשום מקום. קראו את מה שמשתתפות הסדנה כותבות.

https://rinatburg.ravpage.co.il/astrocoaching

 

 

איך ממנפים את האנרגיה המדהימה של הטלאים לפריצת דרכים חדשות?

על כך – בסדנת הטלאים שלנו – סדנה שבה נפגוש לעומק את מפת הלידה של כל אחת מהמשתתפות, נבין את שפת המפה, ננתח אותה ונסיק מסקנות לגבי התקופה הקרובה, ונסביר איך אפשר לתרגם אותה לעשייה מדויקת וחכמה בשנה הקרובה.

https://rinatburg.ravpage.co.il/tale

 

@  בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי יאיר  טריבלסקי – אסטרולוגיה חכמה. 

כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! (עם היופיטר הזה בדלי בא לי להשקיע..🙂 )

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם עובר ממזל תאומים התקשורתי למזל סרטן הביתי והרגשני. המיקום הזה אינו קל: מרס מביא איתו בלגן במקום בטחון לחיי הרגש שלנו, וכמה דרמות לתיאבון. נסו לא להתפרץ בכעסים ולקלקל את ההרמוניה.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה אמנם במזל שלכם שהוא מזל הרמוני ושקט יחסית, אבל הצמידות שלה עם כוכב אורנוס מביאה איתה בדיוק ההיפך מהמלה בטחון: את הצורך בשינוי, בספייס, והרבה חופש אישי. נסו לעשות זאת מבלי לקלקל את הקשר, אלא לשתף ולהסביר, שוורים.

תאומים

כוכב מרס עוזב סוף סוף את המזל שלכם, תאומימים, אחרי חודשים מבולגנים לגמרי וחסרי שינה. כעת עובר מרס לבית החומר והכספים שלכם: נסו לא לבזבז כספים עכשיו שלא לצורך, ושמרו את כרטיס האשראי בשבוע הקרוב מחוץ להישג יד…

סרטן

נראה שמשהו משתנה אצלכם באופן מהותי השבוע: מרס כוכב האקשן עובר למזל שלכם, מקיץ נרדמים, ומביא איתו בטריה ענקית של עוצמה ואנרגיה. הגיע הזמן לרוקן מגירות להוציא תכניות פעולה ולעבור למוד של אקשן, סרטנונים: עם כוכב מרס פשוט לא תהיה לכם ברירה…

 

מאאריה                   

חודש שלם שהתה השמש שליטת המזל שלכם במזל טלה השייך ליסוד האש והביאה איתה אכן לא מעט אש  ופלפל למערכת. השבוע היא עדיין בזוית הפעולה לפלוטו וכדאי להזהר, אבל בהמשך היא עוברת למזל שור הקשור בחייכם לבית ולמשפחה. זמן לקרקע איתנה וביתית מתחת לרגלים.

בתולה

אל ונוס שנמצאת במזל שור מצטרפים השבוע השמש ומרקורי, ויוצרים מקבץ גדול במזלות ביסוד האדמה, אלמנט שיגרום לכם להרגיש נוח יחסית בהמשך השבוע. הצורך בהרחבת אופקים ובצמיחה אישית מחודשת הולך ומתגבר. מצאו לכם את הנישה שמתאימה לכך.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת שוהה במזל שור שהשבוע עוברים אליו גם השמש ומרקורי, והמאזנאים שלנו הופכים פרקטיים יותר, נוחתים על הקרקע סופסוף אחרי שמקבץ הכוכבים הגדול במזל טלה מסתיים לו, ולומדים מחדש ללכת מבחינה כלכלית, ולקבוע עובדות בשטח. קדימה, מאזנאיים. עקרב

אל ונוס הרגשית שנמצאת במזל שור ממול המאכלס את בית החומר והזוגיות שלכם, מצטרפים השבוע גם השמש ומרקורי: כעת הזמן לדיאלוג משודרג ומחודש בקשרים הקרובים בזוגיות ובשותפויות שלכם, עקרבים. הגיע הזמן לדבר בכנות ולפתוח דברים.

קשת

כוכב מרס עוזב את בית הזוגיות והיחסים שלכם לשם הביא כמה רגעים לא פשוטים בזמן האחרון, ועובר למזל סרטן. הגיע הזמן לטפל ברצינות בנושא הכספים, לשלם חשבונות, לפעול בחכמה, והפעם לשם שינוי לא לחכות לרגע האחרון כדי שזה יקרה…

גדי

מקבץ הכוכבים הגדול שנוצר השבוע במזל שור המאכלס את בית הביטוי האישי שלכם מדגיש את התהליך שעובר הגדי שלנו: כעת מתחזק לו הצורך בביטוי אישי ייחודי, ברצון להשאיר חותם, ואולי גם בצורך האמביציוזי שקיים בכל גדי לרוץ קדימה עם יזמה חדשה ומעניינת: אם זה המקרה – תנו לזה לזרום, אל תעצרו

דלי

שתי צמידויות זו של ונוס הרגשית וזו של מרקורי כוכב התקשורת עם אורנוס התזזיתי שליט המזל שלכם מביאות איתן שלל רגשות מעניינים, והצורך בקשר חדש ומרענן אם אין לכם כזה לבין הצורך בפסק זמן בקשר קיים או שינוי בדיאלוג הזוגי, חזק השבוע. זמן טוב לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולדבר על הכל

דגים

מקבץ כוכבים גדול בבית התקשורת שלכם מהשבוע הכולל את ונוס הרגשית את השמש ואפילו את מרקורי כוכב התקשורת הופך א התקשורת שלכם השבוע ליעילה ומועילה. זה בדיוק הזמן לדבר לשתף ולחלוק, ובמקביל להפוך את המלים שלכם אלמנט שעובד אתכם ולמענכם: זמן לדבר, דגיגים, ועל הכל.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן