תחזית יומית – ראשון – 2 לינואר 22

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

ראשון   2/1/22

ירח בגדי צמידות שמש 120 אורנוס

שמש במזל גדי  120 אורנוס

מרקורי עובר למזל דלי (!)

ונוס בגדי  בהילוך אחורי 60 נפטון

מרס במזל קשת  60 סטורן 

סטורן במזל דלי 90 אורנוס (יציאה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים

פלוטו במזל גדי

 

מקבץ כוכבים גדול במיוחד שוהה היום במזל גדי הנוקשה, ומכריח אותנו להיות כאן ועכשיו כשהוא בעצם מבטא את כל החששות שלנו מהשנה החדשה…

אבל..

דווקא היום עובר מרקורי כוכב התקשורת שלנו למזל דלי, ומאפשר לנו לא רק לראות את כל התמונה ולצאת קצת מהבלוק המנטלי הזה, אלא גם להגיב באופן פתוח חם חברתי ומשתף, ולראות שבעצם.. בעצם השד לא נורא כל כך, מה גם שפתאום יש גם שמש בחוץ, ואפילו די נעים…

מה נשאר? האומיקרון. אבל לאט לאט נתחיל להתרגל אליו, מה גם שמחקר הראה שרק שלושים אחוז מנפגעי האומיקרון הולכים לאשפוז (לא יודע כמה זה מבוסס…)

אז..

ניתן לשבוע הזה לעבור ולמקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי להתפוגג לאיטו, ומחר מחרתיים כשהוא יעבור למזל דלי הדברים יראו אחרת…

וכך נראית היום מפת השמים

 

@

 

ומי שעדיין לא ראה – התחזית השנתית

תחזית שנתית – 2022 יאיר טריבלסקי (C)

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

 

@

ומה קורה היום למזלות?

ראשון  2/1/22

טלה

הירח שוהה בבית הקריירה שלכם,  טלאים, ואפשר לומר שאתם הם אלה שפותחים את השנה הזו ברגל ימין. מעברו של מרקורי למזל דלי מסמל את היכולת שלכם ליהנות מתמיכת מוסדות וארגונים בחייכם. קחו יזמה.

שור

פתיחות לרעיונות חדשים עשויה להיות סמלית בפתיחת השנה הזו ולהראות על מגמה מעניינת, שקצת סותרת את הילוכה האחורי של ונוס שליטת המזל שלכם. הירח הגדיי ביחד עם השמש ופלוטו מגבירים את הצורך להרחיב אופקים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עובר היום למזל דלי השייך גם הוא ליסוד האויר, ואין ספק שהתקופה הקרובה תהיה נעימה ונינוחה יותר. זהו זמן טוב לראות את כל התמונה, ולחשוב כמה צעדים קדימה, תאומימים.

סרטן

מקבץ כוכבים גדול במיוחד בבית היחסים והזוגיות שלכם מביא איתו צורך להשקיע קצת יותר מחשבה בקשר קיים, לשדרג בו תקשורת בעזרת הילוכה האחורי של ונוס במזל גדי,ולדבר על הכל. קדימה, סרטנונים.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל גדי וזהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם לשנה הקרובה, בעיקר כשהמדובר במטרות כלכליות. מרקורי כוכב התקשורת עובר לבית הזוגיות שלכם: הגיע הזמן לשיחת עומק זוגית.

 

בתולה

הירח שוהה היום במזל גדי השייך גם הוא ליסוד האדמה ביחד עם השמש הדגש כעת הוא דווקא על הביטוי האישי שלכם. זהו זמן טוב להגדיר מחדש אל מה נמשך הלב.. יום מצוין לטאץ' רומנטי בשעות הערב, וגם לאהבה.

מאזניים

בית ומשפחה – נראה שאלה הנושאים המשמעותיים לא רק שפותחים את היום הזה אלא גם את השבוע כולו. כעת הזמן להשקיע קצת יותר מחשבה בדיאלוג הורים ילדים, להקשיב, לדבר בכנות, ולפתוח דף תקשורתי חדש.

עקרב

מקבץ כוכבים גדול במיוחד בבית התקשורת שלכם הופך את היום הזה למשמעותי מבחינת היכולת שלכם לדבר לשתף  ולחלוק, ולהתגבר על הצורך העקרבי המוכר להשאיר דברים בבטן: שנה חדשה לפנינו – הגיע הזמן לשתף, חברים.

קשת

נושאי חומר וכספים מקבלים משנה תוקף כעת בתחילת השנה כשמקבץ כוכבים גדול במיוחד בבית הכספים שלכם מכריח אתכם לעשות חשבון נפש זמני בין מטרות להישגים, לעשות רשימת מלאי זמנית, ו…להתארגן בהתאם.

גדי

הירח ביחד עם השמש ונוס בהילוך אחורי ואפילו כוכב פלוטו – כולם שוהים היום במזל שלכם,  ומאפשרים לכם לא רק לאסוף אנרגיה כדי להתחיל את השנה הזו ברגל ימין, אלא גם להצליח לשדרג את הצד הכלכלי שלכם ולמצוא שתופי פעולה הולמים.

דלי

מרקורי כוכב התקשורת עובר היום למזל שלכם, והתקופה הקרובה תהיה הרבה יותר תקשורתית, וגם תעזור לנקות משקעים רגשיים שקשה לכם לנקות בזמן האחרון. לפני שתחילים לנוע קדימה, כדי שהדרך תהיה סלולה ופתוחה.

דגים

חברים מכרים ידידים וקרובים – הדגש בסופ'ש וגם היום הוא על חיבור מחודש לאותם קשרים שחשובים לכם שקצת התאדו לאחרונה: זה הזמן לאותת להם שאתם עדיין כאן, חמים ואוהבים, ולחזור ולעבות את המעגל החברתי המוכר.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן