כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 27 ליוני 21

ולפני הכל אני שוב מבקש מכם לעשות מנוי לסרטונים שלי כדי שיו טיוב יקח אותי ברצינות ויפיץ את הפוסטים האלה לכל מי שעדין לא קרה אותם… תודה!

אז.. מה קורה השבוע באהבה? 

אין ספק – השינוי המשמעותי מבחינת האהבה והרומנטיקה של השבוע הוא מעברה של ונוס הרגשית הקשורה קשר ישיר לרגשות מערכות יחסים וכמובן אהבה, ממזל סרטן הרגיש הביתי והמופנם, למזל אריה המוחצן העוצמתי והדרמטי.

ואכן, ונוס הרגשית שלנו מורידה השבוע את הסינר הביתי, עוזבת מאחור את הכלים בכיור ואת הגרביים באמצע הסלון, נכנסת לחליפת העור שלה עם הנצנצנים, והולכת להוציא את העינים – ופה ושם גם את הלב – לכל מי שנדלק עליה ומתאהב בה..

והשבוע – זה לא יהיה קשה.

במזל סרטן המלה 'בטחון' היתה המשמעותית מבחינת ונוס ומערכות היחסים סביבה. זה היה בטחון רגשי משפחתי ואפילו כלכלי – ונוס במזל סרטן מרגישה צורך להיות קודם כל מוגנת לפני שתפתח את הלב ותחשוף אותו לאהבה.

אבל במזל אריה ונוס מתנהגת אחרת. ונוס במזל אריה מוציאה את האהבה מהמטבח ומחזירה אותה לבילויים שמחים, וחיזור מהסוג הגורלי. כעת התשוקה חוזרת להיות האישו עם אהבות גדולות מהחיים.

תשוקה ודרמה – אלה המלים של ונוס במזל אריה. בואו ניהנה מהן כולנו, ובכיף.

אבל מבחינת האהבה – ונוס ומרס ששוהים עכשיו במזל אריה, מעודדים את האריות הדליים השוורים והעקרבים  נטולי הזוגיות – לקחת כעת יזמה, ולצאת לדייטים: הסיכוי שלכם למצוא עכשיו פרטנרים גדול יותר.

השמש במזל סרטן מעודדת דווקא את הגדיים הסרטנים הטלאים והמאזנאים לקחת פחות יזמה, ולהיות קצת יותר נעימים וביתיים כעת באהבה, אבל.. בהחלט להיענות להצעות של אחרים: יזמה כעת – זה לא אתם.

ואחרונים אחרונים המזלות המשתנים: חזרתו של מרקורי להילוך רגיל מבשרת חזרה גם לעמכם, ולמה שמוכר ואהוב עליכם.

זה בדיוק הזמן לאסוף את כל התובנות שקיבלתם בשלושת השבועות האחרונים, לשדרג את התקשורת שלכם, ולראות איך זה עובד על הקשרים הקיימים שלכם, או על אלה שהיו בעבר…

התחלות ויזמות חדשות – רק מהשבוע הבא.

והשאר ובאופן מפורט על הנעשה במפת האהבה של הכוכבים בשמים – כאן

 

@

התחזית השבועית של השבוע  27/6:

 

@

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן