תמונה, מחשב, או טלסקופ?.. על מזלות – ומתנות

 

טלה

גבר – הגבר הטלאי הינו אנרגטי, פעלתן, ספורטיבי, צריך להוציא אגרסיות מידי פעם, חסר סבלנות. כל מה שקשור לספורט אתגרי ילהיב ויתן לו אפשרות לפרוק אנרגיה עודפת. בגלל הצורך בריגושים אפשרי הפתעות כמו צניחה חופשית, בנג"י וטיולי סקי.

הטלה הוא גם מיני מאוד לכן כל מה שקשור יתן לו להרגיש גברי ומחוזר.

אישה – אנרגטית, עצמאית, אימפולסיבית, זקוקה לחיזורים בלתי פוסקים בחייה ובריגושים, האישה הטלאית תאהב כמתנה כל מה שיראה לה ויתן לה להרגיש מחוזרת, ויעלה את סף הריגוש גבוה- יום שכולו רק בשבילה יום פינוק שבסופו בילוי עם בן זוגה שילהיט את יצריה.

ילד – דינמי, אנרגטי, אימפולסיבי, יוכל להוציא אגרסיות עם כדור, סקייטבורד, גלגיליות, כל מה שיתן לו לפרק את האנרגיה שלו, ילד שיהיה קשה לשלוט בו ולכן צריך למצוא לו ריגושים ושעשועים.

 

שור

גבר – אוהבי הנאות החיים, כל מה שקשור לתענוגות פיזיות אוכל, מגע, וכו"

ארוחה בשרית במסעדה מפוארת ויקרה לאור נרות בתוספת מתנה כמו תכשיט יקר או מסאג" טוב ירגיע את גבר במזל שור.

אישה – יום פינוק בספא מפואר, ארוחת גורמה במסעדה נחשבת אפשר גם להוסיף תכשיט או חפץ אומנותי. אוהבת את החיים הטובים, לא לקמץ במתנה עבורה – המחיר "עושה לה את זה" חשוב לה כי מרגישה כמה אוהבים אותה דרך שווי המתנה. מעריכה מאוד מתנות יקרות.

ילד – צעצועים כמו פלסטלינה, עבודה עם חומרים, ערכת ציור/פיסול, קורס בעבודת חימר כל מה שיתן להם אפשרות לעבוד עם הידיים, ילדים מאוד יצירתיים, מחוברים גם למוסיקה – טיפ קטן עם מוסיקה אהובה לשוורים הקטנים יש את הקצב שלהם, לתת להם ליצור, לעשות ולבנות.

 

תאומים

גבר – דינמיים, סקרנים, אוהבי חברה, מסיבת חברים עם אנשים חדשים תלהיב אותם, ספרים בנושאים שונים שיגרו את סקרנותו, בדר"כ חסרי סבלנות מטבעם לכן צריכים מתנות שיגרו אותם.

אישה – גם היא תאהב חברים שיבואו ויחגגו איתה את היום החשוב, תאהב מתנות כמו: ספר קריאה טוב ומסקרן, קורס מרתק בנושא חדש אותו עוד לא בדקה.

ילד – חסר שקט, פטפטן, סקרן, אוהב אנשים, מתנות – ספרים, משחקי חשיבה, משחקי מחשב, טלויזיה, צריך לגרות את מוחם באופן קבוע זקוקים לגירויים באופן מתמיד.

 

סרטן

גבר – אוהבי בית, קשורים לאימא לכן כל מה שיגיע מאימא יהיה חשוב עבורם, ארוחה ביתית חמה עם כל המשפחה מאוד חשובה לסרטנים, תכשיטי כסף, חפצים עתיקים עם ערך נוסטלגי עבורם.

אישה – גם כאן, כינוס משפחתי עם ארוחה חמה וטובה, תכשיטי כסף, חפצים עם ערך נוסטלגי, ספר בישול.

ילד – קשורים מאוד לבית ולמשפחה במיוחד לאימא, משחקים כמו בובות, משחק שיפתח את הצד הטיפולי שבהם, גם החיבור לאוכל חזק לכן אפשר לקנות משחק מטבחון ובו ישתמשו בקישורי הנטיה לבישול ואפיה, קופת חסכון קטנה בה יחסכו כסף – חשוב להם בטחון כלכלי וחסכון.

 

אריה

גבר – הכל בגדול, אוהב חיים, אוהב גילויי חיבה כלפיו, יעשה הכל כדי לקבל זאת, אוהב מתנות כמו תכשיטי זהב, מתנות גדולות ונדיבות, האריה אינו קמצן ונותן בנדיבות ומצפה למתנות בהתאם, בעיקר ירצה להרגיש במרכז הבמה ביום זה.

מסיבת חברים גם תעלה לו את האגו והוא ישמח להיות עם אנשים שאוהבים אותו וחוגגים איתו את היום החשוב הזה.

אישה – צריכה התייחסות של מלכה, מתנות יקרות בעיקר תכשיטים ודברי אומנות שיטפחו את נשיותה ויגרמו לה שמחה ואושר, מסיבה ראויה תלהיב אותה, יום כיף בספא עם כל הנלווים יעשה לה טוב, אוהבת את החיים, לכן כל מה שיתן לה להרגיש את היום הזה ויתן לה התייחסות הולמת נכון עבורה.

ילד – אנרגטי, קסם אישי, מסיבת חברים שבה הוא מרכז הבמה, מתנות גדולות ומרשימות, כל תשומת לב טובה עבורם, שיעורי משחק וריקוד, דמי כיס שמנים.

 

בתולה

גבר – צנוע,פרפקציוניסט, יאהב מתנות שימושיות ופרקטיות כמו: ספרים, משחקי חשיבה, מוצרי ניקיון וטיפוח הגוף למיניהם, מוצרים טבעיים. יסתפק במתנות צנועות העיקר שיהיו שימושיות.

אישה – מוצרי בריאות, טיפוח וניקיון הגוף, אביזרים קטנים ושימושיים למטבח ומשק הבית, חשוב לא להגזים העיקר שיהיה שימושי ופרקטי.

ילד – מאוד אנליטיים, אוהבי סדר ושיטתיות לכן משחקי חשיבה, משחקי הרכבה, פזלים יאהבו כי יעסיקו את מוחם חסר המנוחה.

 

מאזניים

גבר – טיפוס מאוד ג"נטלמני, יאהב ביום הולדתו ערב תרבות כמו: קונצרט, הצגה טובה אפשרי בליווי חברים קרובים, ארוחה נעימה עם בת זוגו/חברים.

אישה – חשוב לה תשומת הלב של בן זוגה, אם אין – חברים טובים, זקוקה לחיזורים. אוהבת דברים יפים: בגדים, אביזרי ביגוד מיוחדים, חפצי נוי ואומנות, המראה החיצוני חשוב לכן כל מה שיתן לה להרגיש אישה יפה ישמח אותה ויחזק את תחושתה.

ילד – זיקה אומנותית, אהבת יופי ומוסיקה. ערכת עבודות יצירה, כלי נגינה, מסיבת חברים קרובים.

 

עקרב

גבר – לא קל לקלוע לטעמו של גבר עקרבי בגלל הסגירות הרגשית והמסתוריות שלו, גבר יצרי, מיני, מלא אנרגיות, עמוק, מתנות מתאימות – מסאג" טוב, תחתונים מתאימים, אביזרי מין למיניהם, ערב עם בת זוג מפנקת, ארוחה טובה.

אישה – כמו הגבר יצרית, מינית, עמוקה רגשית, גם לה יתאים מסאג" טוב, בגדים תחתוניים כמו: תחתונים סקסיים, חזיות, ביריות, וכל הקשור למין. מתנות שיחזקו את נשיותה המתפרצת.

ילד – מאוד מסתוריים, שומרי סוד, זקוקים לפרטיות, אולי יומן בו ירשמו את חויותיהם, או ספר זכרונות, גם אתגרים ספורטיביים בשל האנרגיה העודפת שלהם, משחקים בהם ילמדו גם להפסיד ולוותר על שליטה ומאבקי כוח.

 

קשת

גבר – אוהבי מסעות, טיולים, חברים, מידע חדש על העולם, תרבויות שונות, גם ספורטאים, כרטיס טיסה ליעד חדש ישמח את ליבם מאוד, טיול חברים קצר/ארוך,

טיולי קמפינג, מקומות נידחים בעולם.

אישה – כנ"ל טיולים, מסעות, ערב חברים, ספרים על מה חדש בעולם.

מאוד יצירתית, זקוקה לחופש לכן תשמח לקבל יום חופשי מהעבודה ולצאת לטיול במקום.

ילד – מאוד אנרגטי, אוהב אנשים, מסיבות חברים, טיולים, שמחת חיים.

יש לאפשר להם לתת מוצא לשפע האנרגיה ע"י פעילות ספורטיבית כלשהיא – כדור, גלגיליות. אוהבי בעלי חיים – כלב או חתול ישמחו אותם מאוד, טיול בחוות סוסים, רכיבה על סוסים ועוד.

 

גדי

גבר – מזל פרקטי, מציאותי, שמרן, מתנות שידברו אליו חייבות להיות פרקטיות, שימושיות, בעלות ערך כספי, יעריך מתנות יקרות כמו: בגדי מותגים, מוצרים יקרים מחברות יקרות, שעון יקר ועוד.

אישה – פרקטיות ומותגים – שם המשחק – בגדים ממעצבים או חברות ידועות, תכשיטים יקרים, מוצרים בשווי גבוה מהממוצע.

ילד – מציאותיים מאוד לכן צריכים דברים פרקטיים אמיתיים כמו: כלי מטבח, כלי עבודה, צעצועים- כלים שיעשו איתם תכלס עבודה מסוימת, לא סתם צעצועים בנאליים., כסף כמתנה גם ישמח אותם כי חסכנים כבר מגיל 0 , דואגים לעתיד, קופת חסכון.

 

דלי

גבר – מזל לא צפוי, נמשך לחפצים, אביזרים מיוחדים, יצירות אומנות מיוחדות, אביזרי לבוש מיוחדים, כל דלי הוא בעל שגעונות משלו לכן צריך לחשוב מה יאהב , מה יפתיע אותו באמת. אוהבי אדם לכן ערב חברים מ"האוסף" שלהם.

אישה – בגדים שונים עם משהו אחר, צבעים לא רגילים , חפצי נוי חדישים, יצירות אומנות מיוחדות, חדשניות.

ילד – משחק לגו בו ירכיבו מבנים שונים ומסובכים, ולהמציא המצאות חדשות מחלקי גרוטאות, צעצועים שידרשו מחשבה מקורית, משחקי וידאו, חלל, רובוטים ויצורים מתוחכמים, מחשבים, סינטסייזר למנגנים מביניהם – יעודד את הייחודיות וכושר ההמצאה.

 

דגים

גבר – רומנטי, רגיש, פגיע, חולמני – ערב ארוחה, יין ונרות, אם נוטה לרוחניות – שיעורי מדיטציה וכל הקשור לחוויות מיסטיות, ספר רומנטי, ספר שירים.

אישה – כנ"ל ערב יין ונרות, רומנטית מאוד לכן תשמח להיות בערב אינטימי עם בן זוגה.

ילד – יצירתי, פנטזיונר, רצוי לפתח זאת במשחק, בציור, כלי נגינה, כתיבה, שירה, מחול ועוד. דיסק שירים שאוהבים.

זקוקים למשחקים מתוחכמים, סיפורים ואגדות יעוררו את הדימיון המפותח.

 

סיגל אליהו (C)

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן