תחזית יומית – 29 למרץ 22

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי  29/3

ירח בדגים ללא

שמש במזל טלה  

מרקורי במזל טלה

ונוס במזל דלי צמידות סטורן (יציאה)

מרס  במזל דלי צמידות סטורן (כניסה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דגים 60 אורנוס

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים

פלוטו במזל גדי

 

הירח שוהה היום במזל דגים השייך ליסוד המים שם נמצאים גם יופיטר ונפטון, בעוד השמש ומרקורי ממשיכים לנוע במזל טלה השייך ליסוד האש.

המיקומים האלה עלולים ליצור קונפליקט בין הצורך שלנו לפעול ולעשות בהתלהבות אנרגטית, לבין המימוש בשטח שעלול לסבול ממצבי רוח משתנים במהירות, ועשייה ממוקדת חשק, סטייל בא לי – לא בא לי:

הצד המעשי עצמו קצת מפוספס במצב כזה, ואחת התוצאות של המצב הזה עשויה להיות כמה דרמות קטנות שמפעילות אותנו, כשהצורך לפעול ולעשות מתנגש בצור לממש ולקבוע עובדות בשטח.

מרקורי עדיין במעלות קריטיות ראשונות במזל טלה – חשוב להזהר עדיין. רק עוד יומיים יצא מהמיקום הזה.

ובמקביל – ונוס מתחילה לזוז מסטורן וחלק מהכובד יורד, ומרס נכנס בעצמו לצמידות עם סטורן והצורך שלנו לפעול חייב להיות מעשי  וממוקד..

ומה עוד קורה היום במפת השמים? כאן, בסרטון הזה

 

 

@

 

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

ומה קורה למזלות?

 

שלישי  29/3

טלה

הירח שוהה במזל דגים, ואתם לא ממש במיטבכם. זמן לעשות קצת פחות, לנוח יותר,  ולהתמקד בצד המעשי שלכם, כשמרס מתקרב לסטורן.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם יוצאת לאיטה מתוך הצמידות עם סטורן הנוקשה, ולאט לאט אתם חוזרים לעצמכם. הצד החברתי שלכם פעיל: זמן להיכרויות חדשות.

תאומים

קריירה ודרייב – אלה מלות המפתח של היום הזה מבחינתכם, תאומימים. זמן להתארגן על תכנית פעולה מדויקת, וליזום מהלך שיחזיר אכם לאקשן.

סרטן

הירח שליט המזל שלכם נמצא אמנם במזל דגים השייך ליסוד המים, אולם ללא זויות פעולה עם כוכבים אחרים. יום לפעילות סוליסטית, ולהחלטות אישיות.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל טלה אולם ללא ללא זויות עם כוכבים אחרים. זמן להתחבר מחדש לאנרגיית האש, ולהתמקד באתגר חדש.

בתולה

זוגיות ויחסים – נראה שזה האישו של היום הזה, בתולות. זמן מצוין להשקיע בדיאלוג הזוגי ובפרטנרים שלכם. אם הלב פנוי, זה בדיוק הזמן לדייט.

מאזניים

הצמידות בין ונוס שליטת המזל שלכם לבין סטורן הנוקשה מתפוגגת בהדרגה, וזה בדיוק הזמן לנשום עמוק, להוריד את הכובד מהחזה, ולהחזיר את החיוך.

עקרב

העקרב המופנם זוכה ביום רגשני ואפילו רומנטי למדי, ובו אפשר ורצוי להתחבר מחדש אל הלב. זמן טוב להתמקד באהבה, ולתת לה עדיפות ראשונה ביום שכזה.

קשת

נושאי בית ומשפחה על הפרק, והקשת ההרפתקן שלנו זקוק עכשיו לטאץ' ביתי עדין, לשניצל טוב, ולחיבוק גדול. יש ימים שמתאימים למילוי מצברים.

גדי

זה היום התקשורתי של השבוע. סטורן שליט המזל שלכם עדיין קרוב לונוס הרגשית, אבל הירח בבית התקשורת שלכם נותן למלים שלכם ערך מיוחד.

דלי

נושאי חומר וכספים על הפרק, והדלי שלנו זקוק לנחיתה רכה על הקרקע ולמימוש מעשי של רעיונות ויזמות. זהו זמן להתמקד בעובדות, ולא בחלומות.

דגים

גם השמש וגם מרקורי שוהים בבית הכספים שלכם, והדגיג הרגשני זקוק יותר מתמיד לקרקע יציבה מתחת לרגלים: זמן לסגור אוברדראפט, ולחזור לתלם.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן