תחזית יומית – שלישי 17/5 22

אז… מה קורה היום בכוכבים?

שלישי   17/5

ירח בקשת 120 ונוס 150 אורנוס

שמש במזל שור 60 מרס ונפטון 90 סטורן (יציאה)

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 60 יופיטר 

ונוס במזל טלה צמידות כירון

מרס במזל דגים 60 שמש ופלוטו צמידות נפטון (מדויק!)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל טלה 60 פלוטו

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים

פלוטו בגדי

הצמידות בין מרס האסרטיבי לבין נפטון המטשטש ומערפל מגיעה היום לדיוקה, ואיתה מגיעה לשיאה גם המעורבות הרגשית שלנו והופכת את היום הזה כולו לרגשני במיוחד.

אולם אלה לא הרגשות היחידים שמפעילים אותנו היום: השמש עדיין בזוית פעולה לסטורן המכביד והמעשי, והירח בזוית של מתח לאורנוס התזזיתי שעלולה להעלות כמה פחדי נטישה אל השולחן…

כל זאת ובנוסף להילוכו האחורי של מרקורי, הופכים את היום הזה לסוג של צומת רגשית אמיתית שמכריחה אותנו לחשוב פעמיים ואפילו שלוש לפני שאנחנו מקבלים החלטה כזו או אחרת, בודאי לא לפני שנראה ונבין לעומק את כל התמונה.

@

וכך נראית מפת השמים של היום הזה

@

והנה כאן שוב התחזית השבועית 

מה קורה השבוע בכוכבים? 15 למאי 22

@

מרקורי-שמרקורי הולך אחורה..

מרקורי בהילוך אחורי – סדנה חד פעמית ייחודית שלא קיימת בשומקום!

https://rinatburg.ravpage.co.il/mercury

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

Astrozoom ומשנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

ומה קורה היום למזלות?

שלישי 17/5

טלה

זה היום המעורפל והרגשני של השבוע: צמידות בין מרס שליט המזל שלכם לבין נפטון גורמת למעורבות רגשית גבוהה. שמרו על פרופורציות.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם במזל טלה וירח קשתי הרפתקנימ מביאים הרבה אש לשור החביב. הזהרו מדרמות פתאומיות וגלו איפוק ושליטה

תאומים

מיקומו של הירח בבית הזוגיות והיחסים שלכם ממול בזמן שמרקורי שליט המזל שלכם בהילוך אחורי עלול לגרום להחלטות גרועות. דחו אותן למחר

סרטן

ירח קשתי עשוי לגרום לסרטן להתלהב ולהתרגש אולם גם לפעול באופן אגרסיבי במקום בו נחוצה התבוננות שכלתנית מריעה. המנעו מריבים.

אריה

הירח שוהה בבית הרומנטיקה שלכם וזהו יום מצוין לפתיחת הלב ולמתן אפשרות לאהבה להכנס ברגל ימין לחייכם.. בערב – בילוי רומנטי

בתולה

בית ומשפחה – אלה הנושאים המשמעותיים של היום הזה בתולות. הילוכו האחורי של מרקורי מאפשר סגירת מעגלים דווקא בקריירה.

מאזניים

בית התקשורת שלכם פעיל היום במיוחד, מאזנאים, כשהירח שוהה במזל קשת. זהו זמן נפלא לתקשורת יוזמת חמה ומתלהבת, ולמלים שמניעות לפעולה.

עקרב

נושאי חומר וכספים עשויים להעסיק אתכם היום יותר מהרגיל. זמן טוב להחזיר חובות לסגור אוברדראפט ולחזור לתחושה יציבה של קרקע מתחת לרגלים

קשת

נראה שזה היום הטוב שלכם, קשתים: הירח שוהה לו במזל שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו, וזה בדיוק הזמן ליזמות חדשות ולפגישות חשובות.

גדי

יש כמה דברים שרציתם לעשות היום אולם כנראה תצטרכו לדחות אותם: אתם לא ממש במיטבכם, וזהו זמן לפעול בעיקר מאחורי הקלעים, ולא לפניהם.

דלי

הצד החברתי שלכם פעיל היום במיוחד, דליים: הירח שוהה במזל קשת ויכול לעזור לכם לקדם תכניות ויזמות מול מוסדות וארגונים בחייכם: אל תדחו.

דגים

צמידות מדויקת בין כוכב מרס האסרטיבי לבין נפטון שליט המזל שלכם עלולה לגרום לסערות ודרמות ומצבי רוח משתנים: החלטות חשובות – דחו לשבוע הבא.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן