תחזית יומית – רביעי 5 למאי 21: חושבים מחוץ לקופסה.

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

רביעי 5/4

ירח בדגים 90 למרקורי

שמש במזל שור 90 סטורן (יציאה)

מרקורי במזל תאומים 120 פלוטו 90  יופיטר

ונוס  מזל שור 60 נפטון

מרס  במזל סרטן 60 אורנוס

סטורן במזל דלי 90 אורנוס 

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

הירח שוהה היום במזל דגים הרגשני בזוית פעולה פטפטנית למרקורי כוכב התקשורת, ואם נוסיף לכך את מיקומו של מרקורי כוכב התקשורת במזל תאומים, נבין שעל פניו זהו אכן יום של הרבה מלים, אולם.. הן לא ממש ממוקדות מטרה.

ואני בחרתי דווקא את האלמנט הזה כדי שיהיה הטיפ היומי שלי.

מצד אחד, זה לא הכי הגיוני, כי הרי הדבר הזה עלול לגרום לנו לבעיה: אנחנו פשוט עלולים להיות לא מובנים… אנחנו מתייחסים לעניין, אבל המעורבות הרגשית הגבוהה מביאה איתה גישה רגשנית ולא עניינית, מפוזרת ולא ממוקדת, ובעיקר לא אפקטיבית..

אבל.. למה שלא נהפוך את כל זה ליתרון?

הזוית הזו מקשה עלינו להיות רציניים וממוקדי מטרה, אבל מי אמר שדווקא זה חייב להיות האישו? ובמלים אחרות – למה שדווקא הצבעוניות העניין הגישה היצירתית וההומור – הם שיגרמו לנו לשכנע אחרים בעיקר כי הם רואים שאנחנו חושבים מחוץ לקופסה ולא פועלים באופן צפוי ומעשי?

וזה בדיוק האישו: להפתיע, לראות ולהראות דברים אחרת, להשתמש בצדדים הצבעוניים שלנו שהירח הדגי ומרקורי במזל תאומים יכולים להראות, ובעיקר – לחשוב מחוץ לקופסה..

וכשזה קורה, לאן שזה לא ילך – הילד הפנימי היצירתי שלנו יכול בהחלט להקסים את מי שמנגד, לשנות את התדמית שלנו, ולגרום לו לראות אותנו מהצד היצירתי והמעניין, ולא הקונבנציונלי והצפוי.

וזו, אם נרצה או לא נרצה, לא רק מטרה בפני עצמה, אלא מטרה הרבה יותר חשובה מהראשונה, נכון?

אז.. לטס דו איט! 

 

וככה זה נראה במפת השמים

 

 

 

@

 

 

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה 2 למאי 21

 

 

@

התחזית השבועית הכללית –  2 למאי 21

מה קורה בכוכבים? התחזית השבועית – 2 למאי 2021

@

 

 

@ 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

ומה קורה היום למזלות?

רביעי 5/5

טלה

ירח דגי מוצא אתכם היום לא ממש במיטבכם,  טלאים. אחרי יומיים של אקשן מגיע הזמן לנוח, להחליף כוח, ובעיקר לטעון מצברים. פגישות חשובות במיוחד – דחו לשבוע הבא.

שור

השמש שבמזל שלכם ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת, ונוס שבמזל שלכם ממשיכה לעזור לכם לפתוח את הלב ומרקורי שזה עתה עבר למזל תאומים עוזר לעשות סדר בחשבון הבנק.  יום שכזה.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, ונראה שהקסם האישי שלכם חוזר בהדרגה. מיקומם של הירח ונפטון בבית הקריירה שלכם מביא איתו יום  

סרטן

הירח שוהה היום במזל דגים השייך גם הוא ליסוד המים, אלמנט שמדגיש את היכולת שלכם לזרום עםריה מה שקורה בנינוחות יחסית. השמש וונוס במזל שור עוזרים לחזק את המעגלים החברתיים שלכם.

אריה

אמביציה ודרייב – את המלים האלה מביאות איתן גם השמש וגם ונוס ששוהות בבית הקריירה שלכם, אולם מיקומו של הירח במזל דגים מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה מדי: התמקדו בעובדות, אריות.

בתולה

ירח דגי מאפשר לכם להתבונן היום לעומק במערכות היחסים שלכם, לשדרג את הטעון שיפור ושדרוג, ובעיקר לדבר על מה שחשוב באמת. היו קשובים יותר לפרטנרים שלכם, בלי ביקורתיות ושיפוט.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע באיטיות במזל שור, אבל יש גם בונוס לתהליך: זוית מעשית שיוצרת ונוס עם נפטון הרגשי, שהופכת אתכם ליצירתיים ומעשיים בו זמנית. שלבו את הרגש ביומיום שלכם.

עקרב

גם השמש וגם ונוס שוהות עדיין בבית הזוגיות והיחסים שלכם, עוזרות לכם להעמיק קשרים הן בנושאי זוגיות והן בנושאי שותפויות, אך מרקורי במזל תאומים עלול להביא איתו החלטות פזיזות: זהירות.

קשת

נושאי בית ומשפחה על הפרק היום, וכדאי להשקיע קצת יותר לא רק בבית ובסביבתו אלא גם בבני הבית: להקשיב, להכיל, לנחם אם צריך, ולפתוח דף רך ורגיש יותר של תקשורת רגשית ומשפחתית.

גדי

תקשורת – זו מלת המפתח שלכם, גדיים: הירח שוהה לו היום בבית התקשורת שלכם ומדגיש את היכולת שלכם לדבר לשתף ולחלוק את שעובר עליכם, למרות הקושי הרגיל של הגדי להפתח: תנו למלים לעבוד עבורכם.

דלי

נושאי חומר וכספים על הפרק כשהירח שוהה בבית הכספים שלכם, דליים. זהו זמן טוב להשקיע קצת יותר מחשבה בנעשה בחשבון הבנק שלכם, ובמקביל – לצאת אחר הצהריים למסע קצר וחכם של קניות לבית ולעצמכם.

דגים

אחרי יומיים שבהם לא ממש הייתם במיטבכם עובר לו הירח למזל שלכם, דגיגים. זהו זמן מצוין לפגישות חשובות מכל הסוגים, לשיחות משמעותיות, ולכל מה שקשור ליזמות והתחלות חדשות. אל תשאירו דבר ליד המקרה.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן