תחזית יומית: ראשון – 21 לנובמבר 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

ראשון  21/11

ירח בתאומים 90 נפטון 120 יופיטר 150 ונוס ומרס

שמש במזל עקרב  60 פלוטו

מרקורי במזל עקרב 120 נפטון 60 פלוטו 90 יופיטר (מדויק!)

ונוס בגדי 60  מרס 120 אורנוס

מרס במזל עקרב 180 אורנוס (יציאה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

הירח הופך היום להיות מוקד של אקשן בפני עצמו: לא רק שהוא נמצא במזל תאומים הפטפטני, גם גם יוצר זויות של מתח עם ונוס ומרס שמראות על  מצבי רוח מתחלפים במהירות, וגם עם זוית פעולה עם נפטון שתגיע היום מאוחר יותר ובה עגמומיות חורפית מצויה שאפילו מקצינה אם מזרזף לו גשם ברקע… כן כן.

אבל זוית הפעולה המשמעותית של היום הזה היא זוית הפעולה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין יופיטר כוכב השפע.

הזוית הזו מביאה איתה סוג של דרייב ראשוני שכזה שגורם לנו לזוז ולפעול ואפילו עם חיוך, אבל את הדרייב הזה כדאי למיין לכוון ולתרגם אותו באופן מדויק לפעולות שתכננו ליום הזה כדאי לנצל אותו עד תומו וכדי שלא יתבזבז לו בהמשך על ויכוחים מיותרים ואובר דואינג חורפי מוכר.

על זה כתבתי ופירטתי כאן, בסרטון הזה

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ומה קורה למזלות?

ראשון  21/11

טלה

תקשורת – זו מלת המפתח של היום הזה, טלאים. הירח שוהה לו בבית התקשורת שלכם ואחרי שבוע טעון כל כך יכול הטלה שלנו לפתוח בצורה תקשורתית ושמחה שבוע חדש.

שור

נושאי חומר וכספים מעסיקים אתכם כעת בפתיחתו של השבוע. הירח שוהה בבית הכספים שלכם וזה בדיוק הזמן למבט מעמיק על הנעשה בחשבון הבנק, וחזרה לקרקע.

תאומים

הירח פותח את השבוע כשהוא שוהה במזל שלכם, וזו בהחלט בשורה טובה לתאומימים: זמן איכות מצוין לפגישות חשובות מכל הסוגים, וליזמות חדשות שכדאי לפחות לדבר עליהן.

סרטן

יש לא מעט תכניות לפתיחת השבוע הזה אבל חלק מהן – בעיקר האקטיביות – יצטרכו לחכות: הירח התאומי מוצא אתכם לא במיטבכם. זמן להוריד הילוך, ולהתבונן בדברים מבחוץ. סבלנות.

אריה

הצד החברתי שלכם מודגש כעת כשהירח שוהה בבית החברתי שלכם. זמן מצוין ליזמות חדשות בכל מה שקשור למוסדות וארגונים בחייכם, לתשלומי חשבונות, עיריה או מוסך. לעשות ולהתקדם.

בתולה

נראה שאתם הם אלה שנמצאים במרכז האקשן היום, בתולות: הירח שוהה לו בבית הקריירה שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו, וזוית הפעולה בין מרקורי ליופיטר דוחפת קדימה.. גו גו גו.

מאזנים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לזחול באיטיות במזל גדי, כשהיא מפנה את תשומת לבכם כעת בעיקר לארגון מחדש של הבית, ולסדר וארגון בנושאי חומר וכספים. הקשיבו לה.

עקרב

מקבץ הכוכבים הגדול במזל שלכם הכולל את השמש מרקורי ומרס עדיין כאן, אבל לא לאורך זמן. אולי משום כך כדאי לנצל את המומנטום הנוכחי, לרוץ קדימה עם יזמות חדשות, וליהנות משפע של אנרגיה.

קשת

זוית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת ליופיטר שליט המזל שלכם מביאה איתה דחף הרפתקני לקום לנסוע לטייל ולשוחח אם אנשים חדשים ומעניינים. קחו יזמה.

גדי

מקבץ הכוכבים הגדול במזל עקרב מאוד שימושי כעת לגדיים שרוצים ויכולים לפעול בשתוף פעולה עם אחרים: זמן טוב להגדיר מטרות, ולהגדיר מי יעזור באופן הטוב ביותר.

דלי

פתיחות לרעיונות חדשים מביא איתו הירח הזה במזל תאומים, והוא גם מביא איתו פתיחות לדיאלוג רומנטי מחודש.. זמן טוב לאפשר לאהבה להיות נוכחת יותר בחייכם.

דגים

נושאי בית ומשפחה פותחים את השבוע והם דורשים כעת תשומת לב רבה יותר ובעיקר לדיאלוג המשפחתי. זמן לשתף ברגשות, גם שליליים, לדבר על הכל, ולפתוח דף תקשורתי אמיץ וישיר.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן