תחזית יומית – סו'פשבוע 10-11/9

אז.. מה קורה בכוכבים בסופ'ש?

שישי 10/9

ירח בעקרב 90 סטורן 

שמש במזל בתולה 180 נפטון (כניסה)

מרקורי במזל מאזניים 120 סטורן

ונוס במזל מאזניים  120 יופיטר 90 פלוטו (יציאה)

מרס במזל בתולה 120 פלוטו 150 יופיטר (יציאה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

שבת 11/9

ירח בעקרב 180 אורנוס 60 שמש 

שמש במזל בתולה 180 נפטון (כניסה)

מרקורי במזל מאזניים

ונוס עוברת למזל עקרב (!)  

מרס במזל בתולה 120 פלוטו

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

נראה שהפתיל שהוצת בערב ראש השנה כשונוס היתה בזוית פעולה מדויקת לפלוטו ומרס בזוית של מתח ליופיטר כשששת האסירים ברחו, ממשיך לבעור ואף מתחזק, האמת? כמו שפחדתי שיקרה…

לא רק זאת: בתחזית השנתית ציינתי שמצב הכוכבים ערב ראש השנה עשוי להיות אינדיקציה מדויקת לתהליכים שילוו את השנה כולה.. באסה.

אבל.. זה מה יש. ברגע שקלטתי את תחילת התהליך היה לי ברור שאם לא יגיעו שם לשליטה במה שקורה תוך יומיים שלושה זה יצית תבערה גדולה בגדה ובעזה שרק תלך ותגדל: הם עלולים לנצל את הסיטואציה המקומית של הבריחה ולהפוך אותה לאקט הרואי של עצמאות ואז יקח זמן לכבות את הלהבות…

כמובן שמי שיפסיד מזה זה בעיקר הם, אבל ההגיון עם הזויות האלה הוא לא החלק החזק.

מצד שני, כמו בכל תהליך שפלוטו מעורב בו – זה בהחלט עשוי להוביל לשינוי במדינות ובביצוע של כמה מערכות שהתרגלנו כבר לתפקודם הגרוע בעשר השנים שחלפו, כשהמטרה היתה לא לתקוף את הבעייה או לפתור אותה אלא לכסות אותה בכל דרך אפשרית כדי לא להכנס לעימותים, וליצור סוג של שקט מלאכותי, עד שיום אחד תגיע ההתפוצצות.

נקווה שזה הגיע עכשיו, כיון מה שווה תהליך אם אין בסופו למידה הסקת מסקנות ושינוי?

אבל.. זה יהיה ארוך, ובשאיפה גם חושפני ופה ושם גם מכאיב אם לא יהיה שם טיוח כזה או אחר, כמו בכל מערכת שמתברר שאינה עונה על הצרכים, והסתאבה עם השנים.

בימים רביעי וחמישי מקבץ הכוכבים במזל מאזניים – ירח ונוס ומרקורי – עזר לנו לשמור על איפוק וריחוק יחסי. בסוף השבוע, כשגם הירח וגם ונוס עובריםלמזל עקרב אני מאמין שהתמונה תשתנה. אבל התנופה של פלוטו ונוס מרס ויופיטר נבלמת בסו'פש. עצירה תהיה.

לכן מה שחשוב בסוף השבוע הזה – לשמור על איפוק, סבלנות וסובלנות. מצב הכוכבים בשבוע הבא נראה מעט רגוע יותר כשנפטון מתחיל לתת את הטון ולא פלוטו, אבל.. לפעמים פלוטו או מרס פותחים דלת, ולכוכבים אחרים קשה עד בלתי אפשרי לסגור אותה… כן כן.העניין הוא שאין באמת כוכבים אחרים שימשיכו את האקשן.

בסופו של דבר – זה מה יש. אישית לפי מצב הכוכבים אני מאמין שלא לגמרי יאבדו כאן שליטה והיא תחזור בהדרגה – יתכן כבר בתחילת השבוע כשהשמש תכנס לזוית עם נפטון. חשוב במיוחד המעבר של הירח וונוס למזל עקרב יתקבל בסוף השבוע הזה אבל אלה כוכבים פסיביים.

ואני, כמו תמיד, אופטימי…

ואיך כל זה נראה במפת השמים?

 @

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ומה קורה למזלות?

הורוסקופים שישבת

טלה

הירח שוהה במזל עקרב בסוף השבוע, והופך את היומיים האלה לטעונים במיוחד עבורכם. חשוב כעת לפעול בזהירות מכסימלית, לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ולא לקחת סיכונים בכביש.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל עקרב שממול אליו עובר גם הירח, וסוף השבוע הזה מצריך מכם דיאלוג ישיר בגובה העינים, בעיקר בנושאי יחסים. זמן להשקיע בזוגיות שלכם, ואם הלב פנוי – זה הזמן לדייט, שוורים.

תאומים

זה נראה כמו סופשבוע שבו כדאי להשקיע בעיקר במחוייבויות שלכם, תאומימים. מחוייבות משפחתית, חברית או חברתית – זה הזמן להיום שם גם עבור אנשים אחרים שחשובים לכם, ולחזק את הקשרים.

סרטן

סוף השבוע הזה מחזק את הצד הרומנטי אצל הסרטנים: הירח שוהה במזל עקרב בבית הרומנטיקה והיצירתיות, וזהו זמן לתת ללב להוביל מהלך, סרטנונים. גם אם האהבה כבר נמצאת בסביבה – אל תקחו אותה כמובנת מאליה.

אריה

אחרי כמה ימים של אקשן הגיע הזמן להתארגן מחדש על הבית וסביבתו, אריות. ארגון סידור נקיון שינוי אווירה ואירוח חברים או קרובי משפח לארוחה כיפית של ביחד – זה בדיוק הזמן לחזור הביתה בסופ'ש הזה.

בתולה

השמש ומרס ממשיכים לנוע במזל שלכם ולספק לכם את כל האנרגיה שאתם זקוקים לה ויותר מזה: השאלה היא רק מה עושים איתה כעת, בסופ'ש הזה. אם לא טיילתם מספיק או פגשתם את החברים שגרים רחוק – זה הזמן

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל עקרב לשם עובר בסופ'ש גם הירח. האנרגיה שלכם משתנה והופכת מתוחה וטעונה. חשוב להמנע מריבים קטנים שעלולים בקלות להסלים. הזהרו במיוחד בדרכים, וסעו בזהירות, מאזנאים.

עקרב

הירח שוהה בסופש במזל שלכם, וגם ונוס עוברת למזל עקרב:  מה עוד יכול לבקש עקרב מצוי שרוצה קצת שקט? שהזוית של ונוס עם פלוטו תגמר..אז זהו, שיש הרבה בלגן עדיין בגלל הזוית הזו. אתם עוצמתיים במיוחד, אבל השארו באיפוק ובשליטה עד כמה שאפשר.

קשת

כוכב מרס ממשיך לצאת מזוית המתח שיצר עם יופיטר שליט המזל שלכם וכמעט מצליח, אבל עדיין הוא עלול להביא איתו כמה סערות בלתי צפויות, וכדאי מאוד לשמור על הפה כי הקשת כידוע לא שותק כשצריך… הזהרו מהרפתקנות יתר בסופש, קשתים.

גדי

הצד החברתי שלכם פעיל במיוחד כעת, גדיים, וזה אומר שדווקא בסופ'ש הזה כדאי ורצוי לפגוש חברים שמזמן לא ראיתם, או אפילו להרחיב את המעגל החברתי שלכם וליצור לכם חברויות חדשות. זמן מצוין לשיחות עומק עד השעות הקטנות.

דלי

גם ונוס וגם הירח העקרבי שמים אתכם באור הזרקורים בסוף השבוע הזה. זהו זמן טוב להחזיר לחייכם אנשים שהתרחקו לאחרונה, לצאת למסיבה טובה או מפגש חברתי רב משתתפים,

דגים

שהותם של הירח וונוס במזל עקרב השייך גם הוא ליסוד המים מביא איתו נינוחות מסוימת: כשהכל רגשי ורגשני מסביב, הדגיג שלנו פורח. אולם מצבי הרוח המשתנים והשמש  ומרס ממול בבית היחסים לא ממש עושים לכם חיים קלים. סופ'ש מצוין לפגישות עם אנשים משמעותיים בחייכם.

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן