תחזית יומית – יום שני – 7 ליוני 21

אז..  מה קורה היום בכוכבים?

שני  7/6

ירח  בשור 120 פלוטו 60 מרס

שמש במזל תאומים 120 סטורן צמידות מרקורי (כניסה)

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 90 נפטון (יציאה)

ונוס  במזל סרטן 120 יופיטר 60 אורנוס

מרס במזל סרטן 120 נפטון 180 פלוטו (יציאה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס  (כניסה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

אש אש מדורה… נזכרתי בשיר הזה כשעשיתי את המפה של היום הזה. זוית העימות בין מרס לפלוטו שהגיעה לשיאה בסוף השבוע וגרמה ללא מעט שריפות – פיזית מנטלית וחברתית – עדיין בסביבה, למרות שמרס כבר התקדם מעלה אחת קדימה, וסכנת השריפות עודנה חיה וממשית יותר מתמיד.

אבל לא רק הזוית הזו בסביבה היום: תורמת לה גם הצמידות בין הירח לאורנוס התזזיתי,  ואלה שולחים רק זוית פעולה אחת – לסטורן הנוקשה. המבנה הכוכבי הזה אינו קל: הוא מביא איתו מצד אחד עצבנות וחוסר שקט ובעיקר תחושות של חוסר יציבות, ומצד שני – תחושות של כובד ובדידות, כשאין כוכבים אחרים שחולקים עם הירח את הזוית הזו, אלמנט שאף מגביר את האפקט של מרס מול פלוטו כזוית מבעירת בעירות.

אולי משום כך חשוב היום ומחר לפעול בשיקול דעת בדיוק ובאופן רציונלי עד כמה שאפשר, כדי לא להחריף את אפקט הבעירה הזו שמביא איתו גם פתיל קצר ותגובות קיצוניות לכולנו. גם מרקורי כוכב התקשורת שלנו ששוהה עדיין בהילוך אחורי יוצא לאיטו מהזוית עם כוכב נפטון הרגשי.

אולם המעורבות הרגשית שלנו עדיין גבוהה מאוד גם בגלל שהותה של ונוס הרגשית במזל סרטן, אם כי הצד הביתי והמשפחתי הזה עשוי גם לאזן את הצד הלוחמני כשאנחנו נהנים מעטיפת חמימות ביתית ומשפחתית, ומתחושת שייכות שמקלה על הלחצים. בוטום ליין – היום הזה מצווה על כולנו לנסות ולכבות את האש הזו, לפני שתשרוף כאן עוד חלקות נוספות…

 

ואיך כל זה נראה במפת הכוכבים היומית?

 

@

שואלים אותי רבים לגבי נתניהו: האם יאפשר את ממשלת השינוי? האם יפרוש? ואם כן מתי? הרי לכם משהו שכתבתי כבר מזמן על נתניהו בשם 'ביבי הטוב מול ביבי הרע', ואני חושב שההתייחסות שלי שם דווקא לכוכבי השבת במפה שלו מסכמת את כל מה שיש לי לומר על האיש.

סוד קסמו האפל של נתניהו, או: ביבי הטוב נגד ביבי הרע.

@

 

 

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה לשבוע הזה 6 ליוני 21

 

@

 

 

ואיך נראית התחזית השבועית הרגילה במפת השמים?

 

 

@

 

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן