תחזית יומית – יום שלישי 22 ליוני 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי  22/6

ירח  בעקרב 120 ונוס  ומרס 90  יופיטר

שמש במזל סרטן 120 יופיטר

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 120 סטורן

ונוס במזל סרטן 120 נפטון

מרס במזל אריה

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס (יציאה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

כל סוף הוא גם סוג של התחלה, נכון? אז זהו, שהיום – זה היום האחרון להילוכו האחורי של מרקורי במזל תאומים: ממחר הוא מתחיל שוב ללכת קדימה, למרות שיקח לו זמן עד שיחזור לקצב הרגיל שלו – שבוע עד עשרה ימים שגם במהלכים אנחנו עלולים להרגיש שלא מעט דברים תקועים או זוחלים – אפשר בהחלט לברך על שינוי המגמה.

ירח עקרבי מביא איתו יום חשדני וכוחני נוסף, אבל זויות הרמוניות שלו לוונוס ומרס וזוית אקטיבית ליופיטר שבכל זאת מצליחה לסחוט מאיתנו איזה בדל אופטימיות, וגם לתת לנו מוטיבציה לפעולה.

אבל האישו האמיתי הוא העצירה לקראת מחר. אולי משום כך הרבה יזמות והתחלות עוצרות היום או עולות על שרטון, ודברים שמאוד חשובים לנו לא זזים.

למרות הכל, כדאי לחכות למחר, ואם זה באמת חשוב לכם אפילו לשבוע הבא, שכן רק בסוף השבוע הבא יתחיל מרקורי לחזור לקצב התנועה הרגיל שלו, ונחזור לזרום כפי שזרמנו קודם לכן, לפני שעבר להילוך אחורי.

אבל.. גם לימים שכאלה, כמו היום מחר ואפילו מחרתיים, יש בונוסים משלהם ודברים שאפשר וכדאי לעשות.

ועל כך – בסרטון של התחזית היומית של היום.. הנה כאן

 

 

 

@

 

@

תחזית האהבה של השבוע

 

 

@

ואיך התחזית השבועית נראית במפת הכוכבים בשמים?

 

 

@ ושוב אני מבקש חברים: עשו מנוי לערוץ היו טיוב שלי  כדי שהסרטונים שלי יגוע לכמה שיותר אנשים… פלייזזזז!  🙂

 

 

@

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

 

ומה קורה היום למזלות?

שלישי 22/6

טלה

זהו יום שבו כדאי ורצוי שלא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא, טלאים. הירח שוהה עדיין במזל עקרב, ולכן חשוב לפעול היום בזהירות מירבית, ובעיקר בכבישים ובדרכים

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עדיין במזל סרטן המאכלס את בית התקשורת שלכם ויוצרת שם זוית הרמונית עם יופיטר כוכב השפע כשגם השמש עושה שם צעד ראשון. זמן לקחת יזמה, לדבר לשתף ו..ליזום.

תאומים

זהו יומו האחרון של כוכב מרקורי בהילוך אחורי, והיום הוא ממש נכנס לשלב עצירה כך שאל תתפלאו אם תכניות שעשיתם מזדחלות לאט או פשוט עוצרות… ממחר ישנה מרקורי כוון, ולאט לאט תחזרו לעצמכם. סבלנות.

סרטן

השמש עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, וונוס – תיכף נכנסת למסע פרידה. מסיבת יום ההולדת של הסרטנים היא בדרך כלל בשושו כי הם ביישנים, אבל מרגע שהם מופתעים – הם בהחלט יודעים לשמוח… אפשרו לונוס לפתוח לכם את הלב.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל סרטן השייך ליסוד המים וכשהשמש השולטת על האריה השייך ליסוד האש נכנסת אליו באופן טבעי עולות כמה דרמות…זוית הרמונית עם יופיטר מאפשרת שיתופי פעולה נאים.

בתולה

על פניו זה נראה כמו אחד הימים היותר תקשורתיים של השבוע: הירח ממשיך לנוע בבית התקשורת שלכם, מרקורי תיכף משנה כוון, והגיע הזמן להתחיל לארגן מחדש את השורות ו..להגדיר מטרות. קדימה.

מאזניים

ונוס שבמזל סרטן הרגשני הופכת גם אתכם לרגשניים, אבל לא פחות מכך – גם אמביציוזיים עקב שהותה בבית הקריירה שלכם. זמן מצוין להגדיר מטרות עבור האמביציה שלכם לחודש הקרוב, ולצאת לדרך.

עקרב

זהו עוד יום שבו הירח שוהה לו במזל שלכם ומאפשר לכם לא רק להשלים תהליכים שהחלו אתמול אלא גם לצאת לסדרת מפגשים – בלייב או בזום – ולסדרת שיחות פרקטיות לגבי העתיד הקרוב. אל תדחו.

קשת

זוית הרמונית שיוצרת השמש עם יופיטר שליט המזל שלכם ששוהה במזל דגים מאפשרת לכם לקדם עשייה עם אחרים גם לקשת שאוהב להיות סוליסט. זהו זמן טוב לטפל בנושאי בית ומשפחה, ובעיקר בקשרים המשפחתיים.

 

גדי

הצד החברתי שלכם מודגש היום, וזהו זמן טוב להרחיב לא רק את המעגלים החברתיים האישיים אלא גם את המעגלים המקצועיים שלכם. יום מצוין לנקות את המטלות שנשארו על שולחן העבודה, באופן יסודי ובסיסי. אל תדחו.

דלי

על פניו זה נראה כמו היום האמביציוזי של השבוע מבחינתכם, דליים: הירח שוהה לו בבית הקריירה שלכם ומאפשר לכם להגדיר כעת באופן מדויק את המטרות המקצועיות לתקופה הקרובה. בערב – בילוי סולידי.

דגים

השמש וונוס במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים מחזקות את הצד הרומנטי הקיים ממילא בשפע בדגיג המצוי, והמלה 'אהבה' הופכת דומיננטית היום ובימים הקרובים: פתחו את הלב, ואפשרו לה להכנס.

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן