מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 30/6/24

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

המעורבות הרגשית של כולנו גבוהה מאוד גם השבוע, בעיקר בגלל מקבץ הכוכבים הגדול במזל סרטן הביתי השייך ליסוד המים הרגשי. אולם בהמשך השבוע עובר מרקורי כוכב התקשורת שלנו למזל אריה השייך ליסוד האש, והוא מכניס תקשורת דרמטית ואסרטיבית לתמונה. וביחד עם זוית העימות עם פלוטו עלול להביא תפנית לא קלה יתכן אפילו אלימה.

בכלל התקשורת השבוע תגיע לטונים גבוהים, ועם הזוית הזו בין מרקורי לפלוטו כדאי ורצוי לא להסחף. אלה בדיוק הזויות שגורמות לנו לאבד פרופורציות ולהגיב, ואחר כך קשה לחזור ולהחזיר את מה שהיה.

 

הפעילות המשמעותית בשמים השבוע

@ מרקורי כוכב התקשורת שלנו עובר למזל אריה

@ מרקורי כוכב התקשורת יוצר זוית של עימות לפלוטו היצרי

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זה מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל סרטן המופנם והרגשני למזל אריה המוחצן והדרמטי.

המעבר הזה משנה לגמרי את התקשורת שלנו ונראה את זה גם בפוליטיקה וגם בין אדם לחברו. כעת הדרמות תופסות מקום, והצורך באקשן ולא בתקשורת פסיבית רגשנית הולך ומתחזק. במזל אריה הצורך שלנו הוא לא רק לדבר אלא אם לעשות, והשימוש של מרקורי עכשיו מצוין כהנעה לפעולה. מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות תאומים, בתולה, קשת ודגים וכמובן גם אריה ודלי.

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית העימות בין מרקורי כוכב התקשורת לפלוטו היצרי והכוחני.

זו אחת הזויות התקשורתיות הדרמטיות, כיון שפלוטו מטעין את מרקורי בהרבה עוצמה רגשית היכולה להתפרץ ככעס תסכול ואפילו אלימות. הזוית הזו משפיעה על כולנו, ולכן גם התגובות שלנו אפילו לגרויים רגילים עלולות להיות תוקפניות וקיצוניות. אם נוסיף לכך גם את מעברו קודם של מרקורי למזל אריה נבין גם שלכל זה יש עטיפה דרמטית, שלפעמים גם מוגזמת הן בהשפעה שלה והן באפקט שהיא יוצרת.

במלים אחרות – השבוע הזה מועד לפורענות שכזו שיכולה להתחיל במלים שמפרשים אותן לחומרה, המשך במעשים שבאים בהמשך וכלה בסצינה לוחמנית על אמת שבה הולכים עד הסוף וגם שוברים את הכלים.

לכן מומלץ קודם כל להזהר השבוע ולא להגזים בדרמות או בתגובות שלנו, ומצד שני – אפילו לנסות לנצל את המומנטום הזה שבו אנחנו נחשפים לרגשות עוצמתיים ולנסות אפילו לנצל זאת כדי סוף סוף לדבר על הדברים שעומדים בבסיס הכעס, או דברים שמזמן לא נגענו בהם וכעת כשאנחנו נחשפים על ידי המקום הדרמטי הזה, זה אולי באמת הזמן לנצל את הדרמה ולדבר לשתף ולחלוק גם – ואולי גם בעיקר – את מה שקשה לנו לחלוק, אך אם לא נעשה זאת נגיע שוב ושוב לצומת שכזו שוב ושוב..

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות עקרב שור אריה ודלי, תאומים בתולה קשת ודגים.

 

וכך נראית  מפת השמים של השבוע

@

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

@ הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך – הקבוצה החינמית שלי בוואטסאפ

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי  מירית יוצרת מתנות מקוריות וצבעוניות במיוחד (סרטנית עם ירח בדלי..)

https://market.marmelada.co.il/lindos/

 

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

כוכב מרס שליט המזל שלכם שוהה במזל שור השייך ליסוד האדמה, מה שעלול לתסכל את הטלה שלנו שזקוק לאש ולתנועה בעוד מזל שור מאט ומגביל אותו לפסים פרקטיים, וזה עלול לתסכל.. נסו להמנע מגישה לוחמנית גם שהכל קורה אחרת ממה שרציתם.

שור

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולעצבן את השור שלנו, ואתם עצבניים וחסרי שקט אלא גם תצליחו דווקא עכשיו לפרק מתחים ולחצים של הגוף: ריצה הליכה שחייה וכו. חשוב לא לריב עכשיו כי כל ריב קטן עלול לעורר מלחמה גדולה. איפוק – והרבה…

תאומים

נראה שהשבוע הזה האנרגיה משתנה באופן קיצוני: מרקורי שליט המזל שלכם עובר ממזל סרטן הרגשני למזל אריה הדרמטי ויוצר זוית עם פלוטו הכוחני. חשוב להזהר במלים שלכם, ולפעול בזהירות כשהדגש הוא על עשייה –  ולא על תקשורת כועסת.

סרטן

השבוע נפתח עם מקבץ כוכבים גדול במזל שלכם שכולל את השמש ונוס הרגשית ומרקורי כוכב התקשורת, מה שאומר שיש הרבה אקשן בסביבה. אולם בהמשך עובר מרקורי לבית הכספים שלכם, וזה בדיוק הזמן להתמקד בצד הכלכלי, ולהגדיר מטרות, סרטנונים.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל סרטן הרגשני וכמעט ללא זויות עם כוכבים אחרים, אולם מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל שלכם הופך את האריה שלנו לתקשורתי במיוחד. כעת הזמן להפסיק לשאוג – ולהתחיל לדבר… אפשרו למלים לפעול עבורכם.

בתולה

מקבץ הכוכבים הגדול במזל סרטן מאפשר לכם להשקיע בשדרוג היחסים עם מוסדות וארגונים בחייכם. במקביל זהו זמן טוב למציאות שתופי פעולה פורים לתקופה הקרובה. מעבר מרקורי למזל אריה מאפשר שיחות עומק על פחדים חששות ותכניות פעולה.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עדיין במזל סרטן המאכלס את בית הקריירה שלכם, מאזנאים. המיקום הזה מאפשר לכם להתמקד באמביציה שלכם, ובשדרוג היכולת שלכם לפעול בנושאי קריירה ודרייב. מרקורי באריה מאפשר הרחבת המעגלים החברתיים שלכם.

עקרב

זוית של עימות בין פלוטו שליט המזל שלכם לבין מרקורי כוכב התקשורת עלולה לגרום לעימותים ומאבקים מילוליים וחשוב לדעת לוותר בעיקר כי עימותים כאלה יפגעו בעיקר בכם. זהו גם זמן  טוב לשיחות עומק שמזמן רציתם לערוך אך אל התאפשר.. זמן לדבר.

קשת

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת ממזל סרטן למזל אריה מדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם להפתח לאזורי פעולה חדשים, ולאנשים חדשים ומעניינים. זמן טוב גם לבדוק אפשרויות של נסיעה בתקופה הקרובה, שתעזור לרענן את מצב הרוח שלכם.

גדי

השמש וונוס שוהות במזל סרטן מול המזל שלכם ומאפשרות לגדיים שלנו להמשיך ולהשקיע בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג בכלל. מעברו של מרקורי למזל אריה עלול להביא איתו מאבקי כוח ואגו מיותרים. זהו זמן לראות את כל התמונה, ולא להתמקד בכיבוי שריפות דווקא.

דלי

זוית מעשית שיוצר מרקורי כוכב התקשורת עם אורנוס שליט המזל שלכם בתחילת השבוע מאפשרת חידוש קשרים עם חברים מהעבר, ויצירת קשרים חדשים ומעניינים. זמן טוב לרעיונות הקשורות ליזמות חדשות, גישה אחרת,  ושינויים אחרים בחייכם.

דגים

מקבץ הכוכבים הגדול במזל סרטן עדיין מאפשר לכם לתת לרגשות ביטוי ולהתחבר לקשרים חדשים ומעניינים. מעברו של מרקורי למזל אריה מדגיש את הצורך גם לפעול ולשנות, ולא רק לדבר ולדבר על הדברים. כעת הזמן להגדיר מטרות לפעולה, ו..קדימה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן