מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 3 לספטמבר 23

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

בזמן האחרון לא מעט אירועים היו קשורים להילוכם האחורי של ונוס ומרקורי. הצורך הזה לסגור מעגלים רגשיים מצד אחד ומצד שני להפיל אסימונים כדי שבקרוב אפשר יהיה ללקק את הפצעים ולחזור לצמיחה, הפך עוצמתי ככל שמה שקרה בחיינו היה מתסכל ומאכזב.

גם שני האירועים המשמעותיים השבוע נוגעים להם בצורך הזה. הראשון, יש לומר, משמח: ונוס הרגשית חוזרת להילוך רגיל, ולמרות שיקח זמן עד שנראה אותה נעה ומקדמת מחדש בהילוך רגיל ועד שההשפעה תורגש באמת, הרי שכיוון הפעולה הזה הוא בהחלט חיובי.

גם האלמנט השני הוא יותר מסמלי: השמש שנעה קדימה פוגשת במעלה ה 13 במזל בתולה את מרקורי כוכב התקשורת שלנו שנע בהילוך אחורי במעין מפגש מעיין של עבר והווה סטייל איפה היינו ומה עשינו בדיוק הזמן הזה בשנה שעברה למשל, והופכת את כל נושא הזמן הטריוויאליות שלו והתפקיד שלו בחיינו למשמעותי במיוחד.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@צמידות בין שמש שהולכת קדימה לבין מרקורי שהולך אחורנית במזל בתולה

@ ונוס חוזרת להילוך רגיל במזל אריה

 

האירוע המשמעותי בשמים השבוע – זהו חזרתה של ונוס הרגשית האהובה שלנו מהילוך אחורי להילוך רגיל במזל אריה.

זה היה פרק זמן לא קל עבור רבים מאתנו, ומערכות היחסים שלנו היו אלה שלפעמים שילמו את המחיר. הצורך לשדרג יחסים, לשדרג תקשורת רגשית, לדבר בכנות ובאומץ ולפעול מהלב באופן אותנטי החזיר רבים לתחושת הבסיס שבה הרגשות הראשוניים שהרגשנו פעם קמו לתחיה. לעיתים זה החזיר זכרונות ממערכות יחסים של פעם ואפילו אנשים מפעם. כעת כשנפלו כל האסימונים אפשר לחזור לבסיס הרגשי עם כמה תובנות חדשות וליישם במערכות היחסים, או…להמשיך הלאה.

מי בעיקר מושפע מהמעבר הזה? מזלות שור עקרב דלי ואריה מאזניים סרטן גדי וטלה אבל בעצם… כולנו.

 

 

הצמידות המעניינת של השבוע – זו הצמידות שבין השמש לבין מרקורי שנמצא בהילוך אחורי.

אפשר לומר שזו צמידות שמחברת לנו זכרונות עבר – מרקורי – עם המקום העכשוי שאנחנו נמצאים בו שאותו מייצגת השמש. המיקום הזה מחבר עבר והווה, מביא אותנו למסקנות למה מה היינו ומה רצינו שיהיה, ואולי גם יגרום לנו ליום אחד לפחות לפעול אחרת.

מי בעיקר יושפע מהצמידות? מזלות בתולה תאומים קשת ודגים, אריה דלי עקרב ושור.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום (כמעט..) סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

 

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 

@יש לכם שאלות לאסטרולוג מקצועי אבל לא בא לכם להוציא כסף על מפגש עם אסטרולוג?..

@ למדתם בעבר אסטרולוגיה – או שלמדתם לבד – אבל לא עד כדי פענוח מושלם של מפה אסטרולוגית ואתם רוצים להשלים את הידע שלכם בקורס האינטרנטי הטוב ביותר ברשת?..

@ אתם יודעים אסטרולוגיה אבל אין לכם פרטנרים לעניין. ומתחשק לכם לנתח מפות עם אחרים בקהילה אסטרולוגית בניהול אסטרולוג מקצועי?..

 

בשביל  כווולכם הקמתי את מיזם הדגל שלי – מועדון הכוכבים של יאיר!

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

 

@

אסטרו טיפ – הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

 

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

זוית של מתח בין מרס שליט המזל שלכם לסטורן הנוקשה מלווה חלק מהשבוע ולא עושה לכם חיים קלים. המנעו מביקורתיות יתר, שמרו על הבריאות, וצאו לעשות ספורט ולהפעיל את הגוף

שור

ונוס שליטת המזל שלכם מסיימת סוף סוף את הילוכה האחורי וזה ישפיע לטובה בעיקר על נושאים הקשורים לבית, ועל היחסים במשפחה. זמן טוב להוריד הילוך  להתפייס לנקות משקעים ולחזור לביחד

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי במזל בתולה המאכלס את בית המשפחה שלכם, ואתם עלולים לפגוש אי הבנות וקצרים בתקשורת דווקא עם אנשים קרובים. זמן טוב לסגירת מעגלים, תאומימים.

סרטן

הילוכה האחורי של ונוס שעשה לכם קצת בלגן בכל מה שקשור לכספים וחומר נעצר, וכעת אפשר לראות ולהבין בדיוק היכן אתם עומדים. זמן טוב לטיפול שורש בכל מה שקשור לחשבון הבנק שלכם, ולבניית תכנית כלכלית חדשה.

אריה

ונוס הרגשית חוזרת להילוך רגיל במזל שלכם, מה שכנראה יוריד כמה דרמות מיותרות מסדר היום, ויתחיל להכניס רגיעה לכל מה שקשור לעולמכם הרגשי. הגיע הזמן לייצב את השורות, ולחזור לעצמכם, אריות.

בתולה

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ולשאוף קדימה אולם מרקורי שנמצא במזל שלכם שואף אחורה. הקונפליקט הזה ילווה אתכם בתקופה הקרובה, ולכן כדאי כעת לחכות עם החלטות משמעותיות – הן עלולות להשתנות כשמרקורי יחזור להילוך רגיל

מאזניים

כוכב מרס שוהה במזל שלכם ומביא איתו הרבה מאוד אנרגיה ועוצמה, אולם מרס מביא איתו גם גישה עצבנית וחסרת שקט, קיטורים וריבים ועימותים, וכל מה שמנוגד לאופיו השקט והסבלן של המאזנאי. אין ברירה – מלת המפתח שלכם היא סבלנות, והרבה.

עקרב

חזרתה של ונוס להילוך רגיל בבית הקריירה שלכם מסמלת גם את היכולת שלכם להמנע מעימותים מסוגים שונים עם סמכויות או הורים, לחזור לרוח הטובה, וליהנות מים של עוצמה וקסם אישי. תנו לזה שבוע, וזה יעבוד.

קשת

הילוכו האחורי של מרקורי במזל בתולה המאכלס את בית הקריירה שלכם עלול לפגוע בשיקול הדעת שלכם. כעת זה אינו זמן טוב ליזמות חדשות אלא בעיקר זמן לסגירת מעגלים הקשורים ליזמות והתחלות ישנות.

גדי

כוכב מרס נמצא כעת בבית הקריירה שלכם וזה עשוי להביא איתו דרייב רציני לעשייה מזורזת, אולם חשוב להזהר עכשיו מהחלטות אימפולסיביות ללא שיקול דעת אמיתי, שעלולות לפגוע בכם. גישה חסרת שקט עלולה לקלקל כעת יזמות יפות, וחבל.

דלי

ונוס חוזרת לעצמה ולהילוך רגיל במזל אריה שמול המזל שלכם השבוע, וזה אומר שתהליכים הקשורים למערכות היחסים ולזוגיות שלכם מחזירים לאט לאט את האמון למערכת. זהו זמן לדבר על הכל, ולגלות אחריות רבה יותר בדיאלוג הזוגי.

דגים

הילוכו האחורי של מרקורי בבית היחסים והזוגיות שלכם מביא איתו בעיקרון פרק זמן שבו אפשר לשדרג את התקשורת הזוגית, לשנות את הטון, לדבר על הדברים החשובים באמת, ולנקות משקעים רגשיים שהצטברו. שווה נסיון.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן