מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 3 למרץ 24

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

אחרי שבוע כבד ומכביד, מגיע שבוע שבו אורנוס התזזיתי נותן את הטון בזויות לונוס ומרס, קצב הדברים הופך אינטנסיבי ואפילו אלים, ומעל לכל זה – מעורבות רגשית של מרקורי כוכב התקשורת שלנו מביאה איתה ערפול בלבול והחלטות רגשניות…

כן, שבוע לא קל מגיע אלינו, ונזדקק לכל טיפת סבלנות שיש לנו כדי להתמודד איתו בהצלחה.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ ונוס הרגשית בזוית פעולה לאורנוס התזזיתי

@ מרקורי  בזוית פעולה לנפטון הרגשני

@ מרס בזוית  פעולה לאורנוס התזזיתי

 

 

הזויות הקשות של השבוע

כל שלוש הזויות שמייצרים הכוכבים השבוע הן זויות פעולה קשות, שתים מהן קשורות לאורנוס התזזיתי, ולוונוס ומרס הקשורים הן למערכות היחסים שלנו והן לעולם האקשן ולרובד המלחמתי שנוגע כמעט בכל רובד בחיינו כעת. חשוב מאוד להזהר מהפתעות, מאלמנטים לא צפויים, ממטענים חבויים או ממלכודות כאלה ואחרות בשדה הקרב, אך גם בפוליטיקה שלנו חשוב להזהר השבוע ממהלכים לא צפויים ואפילו הרסניים, ולשמור על קור רוח. הזוית השלישית – זו קשורה למרקורי כוכב התקשורת שלנו ולערפל ולבלבול שזוית פעולה בינו לבין נפטון הרגשני מביאה איתה לחיינו.

שורה תחתונה – סבלנות מכסימלית, אורך רוח, מיקוד במה שקורה באמת לפנינו ומתחת לפני השטח, ופוקוס על העובדות, אלה הנראות לעין ואלה המנסות להתקבע מאחורי הקלעים או מתחת לפני השטח ללא ידיעתנו.

 

הזוית הלוחמנית של השבוע – זו הזוית המסוכנת בין מרס כוכב האקשן והיזמה לבין אורנוס התזזיתי כוכב הניתוקים והשינויים.

הזוית הזו מביאה איתה פתיל קצר ויד קלה על ההדק גם בנושאי לחימה וגם ביחסים שבין אדם לחברו. חשוב בזמן שכזה להזהר מאוד שלא להגיב מהבטן או לנתק קשרים גם אם מאוד מתחזק, ובעיקר להזהר מתגובות מתלהמות מכל סוג שעלולות לגרום לריבים שבקלות יסלימו.

האגו עובד עכשיו שעות נוספות ואיתו גם פרשנויות קיצוניות למלים של אחרים או למלים שלנו. כל אלמנט קטן מעורר כעסים והתלהמות, ואנחנו חייבים ללמוד לשלוט בדחפים האלה ולזכור שיש כאלה שמתקשים לעשות זאת ומהם חשוב כעת להזהר, ובעיקר להזהר מהתגובות שלנו.

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית? מזלות טלה, סרטן גדי מאוזניים דלי אריה עקרב שור ובעצם.. כולנו.

 

הרגשות השבוע – זוית פעולה בין ונוס הרגשית המייצגת את יכולת הנתינה ומערכות היחסים שלנו לבין אורנוס התזזיתי, עלולה לפגוע בעיקר במרקמים עדינים של מערכות יחסים ולהקצין עמדות במהירות עד כדי אפילו ניתוק הקשרים.

חשוב מאוד משום להזהר מאוד שלא לעבור סף רגשי מסוים בדיאלוג ביחסים שלנו, ולעצור בזמן לפני שהדברים מגיעים לנקודת אל חזור שבו נלקח לו פסק זמן או נטרקת דלת.

מה שמפתיע השבוע זו המהירות שבה הדברים עלולים לקרות ולתפוס תאוצה בכלל סיבות שעלולות להראות פעוטות יחסית בגלל המתח שיש באוויר, וכדאי שלא לסמוך על אחרים שהם יעצרו בזמן, אלא לדעת איך לעצור ולפעול מתוך מודעות ואחריות, לפני שמגיעים לשלב הניתוק.

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית הזו? מזלות שור מאזניים סרטן גדי עקרב אריה ודלי, ובעקיפין שוב.. כולנו.

 

התקשורת השבוע – מרקורי כוכב התקשורת שלנו שנמצא במזל דגים בצמידות לכוכב נפטון, מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה מהרגיל הן בחשיבה והן בתקשורת שלנו. זה עלול להיות שבוע לא קל מבחינת תקשורת אישית ובינאישית, ותקשורת בכלל.

המעורבות הרגשית הזו עלולה להביא איתו רגשנות יותר וקושי לראות את המציאות כפי שהן, כששיקול הדעת הופך יותר רגשני ופחות פרקטי.

לכן כדאי בעיקר השבוע להצמד לעובדות לפני שאנחנו מקבלים החלטות, והחלטות חשובות באמת כדאי לדחות אם אפשר לשבוע הבא, זמן בו השפעתו של מרקורי תהיה קטנה יותר.

מצד שני אנחנו הופכים רומנטיים ויצירתיים יותר. חווים רגעים נוסטלגיים עם חברים והיכולת שלנו לשתף ברגשות גבוהה יותר.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו בין נפטון למרקורי? מזלות תאומים בתולה קשת ודגים.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

@ מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמיד – ביבי הטוב מול ביבי הרע

 

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

 

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

@

 

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

דוגמא לניתוח מפת לידה במפגשים השבועיים שלנו שדרכם אנחנו לומדים ניתוח מפות לידה. והפעם –  מפת הלידה של אביגיל שחזרה מהשבי

 

@

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

@

 

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

שבוע קשוח לפניכם טלאים, שדורש הרבה סבלנות ואורך רוח: זוית פעולה בין מרס שליט המזל שלכם לכוכב אורנוס עלולה להיות עצבנית מתוחה ואגרסיבית במיוחד. חשוב לא לאבד את הראש השבוע, ולגלות שליטה מכסימלית. אל תנתקו קשרים.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת השבוע זוית פעולה עם אורנוס התזזיתי, והמתחים עלולים להשפיע עליכם רגשית, כמו גם על מערכות היחסים שלכם. הזוית הזו עלולה להוציא את השור משלוותו, ושור עצבני הוא מסוכן… גם לעצמו. גלו איפוק מכסימלי.

תאומים

זוית הפעולה של מרקורי שליט המזל שלכם עם כוכב נפטון המטשטש ומערפל, עלולה להיות בעייתית במקצת השבוע: מצבי רוח קיצוניים ומשתנים במהירות, איבוד כיוון, תחושות של אי ודאות ועוד. מעורבות רגשית גבוהה עלולה לפגוע בראייה המעשית שלכם.

סרטן

זהו שבוע של מעורבות רגשית גבוהה, והרבה חוסר שקט. הצורך בבטחון רגשי או כלכלי מתחזק ואיתם גם הצורך לפעול, אבל חשוב לראות את העובדות כפי שהן ולא לאבד פרופרציות. חשוב כעת להתמקד בעיקר בלשמור על הקיים.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל דגים השייך ליסוד המים, ונראה שהאריה שלנו רגשני ורך מתמיד. הצמידות עם סטורן עדיין בסביבה, והיא דורשת מכם איפוק בגרות וחשיבה לטווח ארוך. זה הזמן לבנות תכנית פעולה לחודשים הקרובים.

בתולה

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים שממול הכולל את השמש סטורן ומרקורי שליט המזל שלכם ממקד אתכם במערכת היחסים הזוגית אך גם בשותפויות למיניהם. זהו זמן טוב ללקיחת שותף או בן ברית שיעזור להתמודד עם אתגרים גדולים.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם חוטפת השבוע סנוקרת מאורנוס התזזיתי בדמות זוית פעולה עצבנית וחסרת מנוח, והמאזנאים צמאי ההרמוניה עלולים לפגוש שבוע חסר שקט רצף דרמות קטנות ומרגיזות. חשוב לא להשאב אליהן פנימה, מאזנאים. בי קול!

עקרב

יש הרבה התרחשויות בבית ובמשפחה בימים אלה וכדאי להמנע ממאבקי כוח ואגו, אלא לנצל את האנרגיה הזו כדי להשקיע בבית ובסביבתו, לשנות אווירה, ולרכך גם את התקשורת עם בני הבית.

קשת

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים הכולל את השמש מרקורי וסטורן מביא הופך את הקשת ההרפתקני שלנו לרגשני במיוחד. מצבי הרוח משתנים במהירות, ותחושה של חוסר יציבות באוויר. זמן איכות יצירתי לפניכם, וחשיבה מחוץ לקופסה.

גדי

השמש עדיין קרובה לסטורן שליט המזל שלכם שנמצא במזל דגים, והקרבה הזו מביאה איתה לא מעט עוצמה ובטחון. נצלו את המומטנום הזה כדי להתמקד ביזמות חדשות שחשובות לכם עכשיו במיוחד.

דלי

גם מרס וגם ונוס  עכשיו במזל שלכם, ואורנוס שליט המזל שלכם יוצר איתם זויות פעולה והופך את השבוע הזה לסוג של רכבת הרים מבחינת ההתרחשויות. חשוב במיוחד השבוע לא לנתק קשרים, אבל כן לקחת לעצמכם יותר ספייס וחופש אישי.

דגים

מקבץ הכוכבים שנמצא במזל שלכם שכולל את השמש מרקורי וסטורן מביא איתו שפע של אקשן. זוית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת לנפטון שליט המזל שלכם עלולה לגרום לאי הבנות ולתחושת אי ודאות. הזהרו מהחלטות פזיזות, ומדרמות רגשניות במערכות היחסים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן