מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 17 לדצמבר 23

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

מתח כובד בדידות – ויכולת לסגור מעגלים שמיצינו, כדי שנוכל בקרוב לחזור לעצמנו, ולפתוח שוב מעגלים חדשים – נראה שבכל אלה עוסקת התחזית השבועית שלנו.

אפשר לומר שהמדובר בעצם בשתי מגמות סותרות, שעם קצת אינטואיציה ויכולת אילתור נוכל גם להשתמש בהן כמנוף גם ליצירתיות וגם להחזרה זמנית של הסדר והארגון לחיינו, אם כי מזויות מעט שונות זו מזו.

מעברה של השמש למזל גדי מכביד עלינו, אבל גם מאפשר לנו להתארגן מחדש,  ובתהליך הזה תומך גם מרקורי שנמצא בהילוך אחורי גם הוא במזל גדי אבל חוזר בהמשך השבוע למזל קשת ההרפתקן..

הצורך הזה ביציבות ובסגירת מעגלים עשוי גם לעזור לנו מול שתי זוית המתח הלא פשוטות של מרס וונוס לאורנוס, שמאיימות לזעזע את מה שבנינו לאחרונה, ולהזרים אי יציבות וקצרים בתקשורת הרגשית והמעשית.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ונוס בזוית של עימות לאורנוס התזזיתי

@ מרס בזוית מדויקת של מתח לאורנוס התזזיתי

@שמש עוברת למזל גדי

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברה של השמש ממזל קשת ההרפתקני השייך ליסוד האש, למזל גדי המאורגן השייך ליסוד האדמה. יותר מאשר עצם האנרגיות השונות שמביאה איתה השמש למהלך הזה, היא מאותתת על שינוי כוון והפנמה של תהליכים תוך עבודה על מסגרות הפעולה שלהם, בניגוד למה שהיה ומה שמביאים איתם ונוס ומרס, גישה עצבנית ומרדנית שמנסה לקעקע תהליכים מובנים דרך סערות ודרמות לא צפויות שמביאות איתן במקום תחושת בנייה וסדר – לחצים ואובדן שליטה זמני על מה שקורה.

מעבר השמש למזל גדי מביא איתו רצון לחזור לבטחון לארגון ולסדר שהיינו בהם עד לא מזמן, ובעיקר לחזור לקרקע מוצקה ומוכרת, ומשום להתחיל לבנות מחדש הן דפוסי פעולה יציבים והן הרגלי חשיבה ועבודה מוכרים שיעבדו כנגד חוסר הוודאות של הזמן האחרון שהתבטא בין היתר בזוית הפעולה של השמש ונפטון, שהחריפה מאוד את תחושת אי הודאות הערפול והתחושה שאנחנו מאבדים שליטה מול כל מה שקורה, וההגיון שנשענו עליו עד כה הופך לאוסף של טלטלות רגשיות ומעורבות רגשית גבוהה במיוחד, ונדנדה רגשית קיצונית במיוחד.

האם תצליח השמש אכן להחזיר בהמשך החודש מעט מן השפיות והבטחון שאנחנו כה זקוקים להם כעת? חזרתו של מרקורי למזל קשת השבוע ממזל גדי, כשהוא מביא איתו אנרגיה הרפתקנית אימפולסיבית וחסרת שליטה מראה שזה לא יקרה בקרוב, בטח לא בחודש הזה, וכנראה שגם לא בתחילתה של השנה הקרובה.

 

הזוית הקשה של השבוע: כאן נוכל למצוא בעצם שתי זויות, כששתיהן יוצרות דיאלוג לא קל עם אורנוס התזזיתי שישפיעו על כולנו.

1.ונוס הרגשית בזוית של עימות לאורנוס התזזיתי – ונוס מסמלת את עולם הרגש העדין והמכיל מצד אחד, ומצד שני – גם את כל מה שקשור לחומר וכספים בחיינו.

כשונוס יוצרת זויות של עימות עם כוכב אורנוס, היא בעצם מראה לנו שהתקופה הקרובה תהיה מאופיינת בשלל זעזועים, ובגישה עצבנית וחסרת יציבות לא רק בדרך קבלת ההחלטות שלנו, אלא גם בנושאים רגישים גם בדיאלוג שבינו לבינה, כעסים ומאבקי כוח בתחום הזוגי, ואפילו בנושאי חומר וכספים למיניהם. גם כאן חשוב מאוד להזהר השבוע בכל מה שקשור להשקעת כספים, בורסה, ועוד ועוד

לכן יותר מאשר בשבועות אחרים, חשוב להתמקד בגישה שקטה ותומכת הן במערכות היחסים שלנו, והן בכל מה שקשור לחומר וכספים בחיינו, לא להמר ולהוציא כספים באופן אימפולסיבי, אלא בעיקר לשמור על הקיים, ולפעול באופן סולידי.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות שור אריה עקרב דלי טלה מאזניים סרטן וגדי.

 

 

2.כוכב מרס בזוית של מתח לאורנוס התזזיתי – גם הזוית הזו מביאה איתה עצבנות וחוסר שקט, ויוצרת גם קצרים בתקשורת, אי הבנות, החלטות פזיזות הקשורות לפעולות שלנו, ואפילו ניתוקים מסוגים שונים, הן בתחום המקצועי והן בקשרים הקרובים שלנו.

המתח הרגשי שמביאה  איתה הזוית הזו עלול לגרום לנו לאבד שליטה במהירות כשדברים קורים אחרת ממה שחשבנו, ואף להגיב באופן קיצוני. הזוית הזו עלולה גם להתבטא באופן קלים, אלמנט שנובע מסך תסכול נמוך מאוד ופתיל קצר,  פרשנות לא נכונה לדברי אחרים, והצפות רגשיות מהירות שמביאות איתן גם תגובות מהירות היישר מהקישקעס, בלי לעבור בכלל דרך ההגיון והרציו.

התוצאה – תגובות מילוליות ואפילו פיזיות מהירות, כאלה שאחר כך אנחנו מצטערים עליהן, ואפילו טריקות דלת או ניתוקי קשרים.

מה עושים? כשאנחנו מוצפים רגשית במהירות קשה לשלוט בתגובות שלנו, אבל דווקא אז כדאי לפחות לנסות ולעצור, לספור עד עשר, ולדחות את התגובה המהירה שרצינו לשלוף לאחר כך, ואף לוותר עליה בכלל.

וזה אפשרי…

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? שור עקרב אריה דלי ומאזניים.

 

וכך נראית מפת השמים של השבוע

 

מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמיד – ביבי הטוב מול ביבי הרע

 

בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

 

@

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

דוגמא לניתוח מפת לידה במפגשים השבועיים שלנו שדרכם אנחנו לומדים ניתוח מפות לידה. והפעם –  מפת הלידה של אביגיל שחזרה מהשבי

 

@

אסטרו טיפ – הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

 

@

 

 

ולמזלות עצמם

טלה

שבוע מתוח אימפולסיבי ולא קל עובר עליכם. חשוב להפעיל את הגוף כדי לשחרר לחצים וקצת ספורט לא יזיק. חישבו פעמיים לפני שאתם מחליטים לנתק קשרים לטרוק דלתות או להגיב באופן קיצוני, טלאים.

שור

זוית העימות של ונוס עם אורנוס עלולה לגרום לתגובות קיצוניות, מעורבות רגשית מוגזמת, כעס ותסכול, ולפעמים גם צורך לקחת פסק זמן כדי להתרחק, ולהיות קצת לבד. מיצאו לכם זמן איכות עם עצמכם, שוורים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי והשבוע עובר ממזל גדי המאורגן למזל קשת ההרפתקן. זהו מעבר מעניין שמחזיר כמה הזדמנויות ליזמה  ופעולה שאתם מרגישים שהחמצתם בחודשיים האחרונים, אולם חשוב השבוע שלא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא.

סרטן

השמש עוברת למזל גדי המאכלס את בית היחסים והזוגיות שלכם מקום בו נמצא גם מרקורי. זהו זמן להשקיע יותר בדיאלוג הזוגי כשמרקורי מאפשר לכם גם לשדרג את התקשורת הזוגיות, ולפתוח ולדבר על כל מה שלא דיברתם בחודשים האחרונים.

אריה
השמש שליטת המזל שלכם עוברת ממזל קשת האנרגטי השייך גם הוא ליסוד האש למזל גדי השייך ליסוד האדמה. זהו זמן לשנות את הגישה וצורת הפעולה שלכם, ולחזור פנימה כדי לארגן מחדש את השורות, להחזיר סדר וארגון לחייכם, ולפעול במיקוד – ובזהירות.

בתולה

ונוס שוהה בבית התקשורת שלכם ומאפשרת לקסם שלכם להיות משכנע מתמיד. חזרתו של מרקורי בהילוך אחורי למזל קשת מסמלת את הצורך לפתוח מחדש את נושא התקשרות עם בנית הבית והמשפחה, לנקות משקעים, ולשדרג את התקשורת המשפחתית.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עדיין במזל עקרב המאכלס את בית החומר והכספים שלכם, וזהו זמן טוב להשתמש בידה הנדיבה ובקסם האישי שהיא מעניקה כדי לפתוח מחדש ערוצי שפע ולהחזיר כספים למערכת. במקביל, כדאי להזהר מהוצאת כספים רגשנית שלא לצורך…

עקרב

אתם נהנים עדיין משהותה של ונוס העדינה במזל הקשוח שלכם. אולי זה בדיוק הזמן להלביש חיוך על הפוקר פייס, לפתוח קצת את השכפץ' העקרבי המופנם, ולאפשר לכם לפתוח את הלב,  ולתת מקום גדול יותר בחייכם לרגשות עדינים, ולכל מה שקשור לאהבה…

קשת

השמש עוברת לבית החומר והכספים שלכם, אבל במקביל חוזר מרקורי כוכב התקשורת למזל שלכם, ומאפשר לכם לסגור מעגלים שמיצו את עצמם, להפרד מקשרים שהפכו מיותרים בחייכם, ולדבר בכנות ובאומץ על כל מה שרציתם לדבר לאחרונה, ולא העזתם…

גדי

מזלטוף, גדיים! השמש עוברת למזל שלכם, ומביאה איתה נוכחות עוצמה וקסם אישי. לגדי הביישן קצת קשה עם מסיבות הפתעה, אלא אם הן מהסוג הספונטני המתוכנן היטב שכן הוא לא אוהב שמפתיעים אותו.. מרקורי בהילוך אחורי שבמזל שלכם, מאפשר לחזור לקרקע, ולהחזיר את הרוח הטובה.

דלי

זויות לא קלות שיוצרים השבוע מרס וונוס עם אורנוס שליט המזל שלכם, עלולות לגרום לסערות ומתחים בחייכם. חשוב להמנע מתגובות קיצוניות לשינויים שמתרחשים השבוע. חשוב גם להמנע מהצורך להתנתק ולנתק קשרים. מצד שני זהו זמן טוב לפריצות דרך מעניינות, ולתובנות חדשות שחיכו זמן רב.

דגים

זוית הפעולה בין השמש לנפטון שליט המזל שלכם עדיין פעילה בתחילת השבוע הזה, וכדאי להזהר מאשליות ופנטזיות מצד אחד, ומהחלטות גרועות בנושאי חומר וכספים. זהו זמן יצירתי ורגשני מאוד, אבל לגבי החלטות הקשורת לחומר וכספים כדאי לחכות לסוף השבוע, או לשבוע הבא.

 

 

@

 

@

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן