מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 25 לפברואר 24

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

על פניו נראה שאירועי השבוע מתמקדים במפגש הפיסגה וסיעור המוחות בין השמש מרקורי וסטורן במעלה ה 9 במזל דגים. אולם מכיון שכל אחד מהמשתתפים מייצג קבוצת פעולה אחרת ויסוד אחר, אפשר לומר שמפגש הפיסגה המעניין והמכביד הזה משפיע על כולנו, איש  איש לפי מיקומו במפת הלידה האישית שלו.

אולם ההשפעה הגדולה שלו על כולנו היא התחושה: סטורן מביא איתו תחושה פסימית, ביקורתית ושיפוטית. השבוע הזה נראה כמו פרק זמן שבו נחרצים גורלות, וקורים דברים דרמטיים מעל או מתחת לפני השטח. מה שבאמת חשוב בשבוע הזה הוא להצמד לעובדות, ולא לתת לרגש להכתיב לנו את סדר או איכות הפעולות וההחלטות שלנו.

 

המהלכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ שמש צמידות סטורן הנוקשה במזל דגים

@ מרקורי צמידות שמש וסטורן הנוקשה במזל דגים

 

 

@ הזוית המכבידה של השבוע – זו הצמידות בין השמש לבין סטורן הנוקשה. הצמידות הזו מביאה איתה טאץ' ביקורתי ושיפוטי מאוד, אולם בנוסף היא מכריחה אותנו לנהוג לפי הכללים, לשים גבולות מוגדרים לכל סיטואציה ופעולה שאנחנו לוקחים בהן חלק,  ו

בעיקר להצמד לפרטים הקטנים.

פרק הזמן הזה מתאים בעיקר לעבודה מול סמכויות, לדיאלוג פורמלי ומשפטי ולא לדיאלוג ספונטני ואימפולסיבי, ולהחלטות פרקטיות בשטח הקשורות לעובדות ולא למחשבות או רגשות.

למרות תחושת הכובד, ואולי דווקא בגללה, כדאי לנצל את הסיטואציה ולנקות את שולחן העבודה מכל המטלות שהצטברו עליו, שכן הצורך להגדיר מטרות ולבצע כעת מודגש במיוחד, ואפילו הדחיינים שבינינו יגלו שכדאי לנקות את השולחן ולא למשוך תשלומים והחלטות עד אין סוף.

 

התקשורת השבוע – זו מיוצגת על ידי הצמידות בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו והצמידות שלו לשמש ולסטורן הנוקשה במקביל.

הצמידות הזו קצת מקשה עלינו לתקשר מתוך שמחה ספונטנית, אלא בעיקר מתוך הכרח, ובאפיקים פרקטיים ואפילו רשמיים אם אפשר, כאלה שהגבולות שבהם מוגדרים מאוד, והצד הספונטני לא מודגש.

נראה שחלק מהתקשורת סביבנו תהיה מלאה קיטורים מרמורים ותחושות של שיפוט וכובד, וזה לא יהיה קל השבוע. אולם אפשר פשוט להחליט שמנצלים את הזוית הזו כדי להתייחס לחלקים הרשמיים של המערכת מולנו, מה שאומר שיחות בירור למיניהן, בדיקות רפואיות, עיריה או מוסך, וכל מה שדורש דיאלוג פרקטי ולא רגשי עם מי שמולנו. אישית בהחלט הייתי ממליץ לנצל את הזמן הזה כדי לשלם ולא להיות חייב כספים לאחרים, ואת תחושת ההקלה אחרי שעשינו ולא דחינו קשה לתאר.

אפשר ממש  לומר שהצמידות הזו מיועדת לדחיינים: קבלו החלטה שאת כל מה שאתם תמיד דוחים לרגע האחרון-מבצעים השבוע בלי קשר למתי אתם עושים זאת באופן כללי. זה בהחלט יקל על המערכת, ובעיקר עליכם…

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

@ מאמר שלי מ 2020 שרלוונטי  היום  יותר מתמיד – ביבי הטוב מול ביבי הרע

 

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

 

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

וזה מספר הצפיות שהגעתי אליו בערוץ שלי  🙂

@

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

דוגמא לניתוח מפת לידה במפגשים השבועיים שלנו שדרכם אנחנו לומדים ניתוח מפות לידה. והפעם –  מפת הלידה של אביגיל שחזרה מהשבי

 

@

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

@

 

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מקבץ הכוכבים במזל דגים מכביד עליכם, וחוסר זויות לכוכבים אחרים גורם לתחושה שאתם לבד במערכה. זמן טוב לחשיבה עצמאית ולהרבה סבלנות. כעת השקיעו בעיקר בעצמכם.

שור

מקבץ הכוכבים במזל דלי הכולל את פלוטו ונוס ומרס מפעיל אתכם בעוצמה, בנושאי אמביציה קריירה ויזמות בכלל. זהו זמן לפעול בזהירות, ולא להעמיס עליכם יותר מדי, כדי למנוע עומס ובלבול.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם נצמד השבוע גם לשמש וגם לסטורן הנוקשה, אלמנט שגורם לגישה פסימית, ותחושות של כובד ובדידות. נסו להוריד חלק מהעומס ובעיקר מהביקורתיות. חלקו את הפעילות שלכם באופן מאוזן ולו'ז נוח.

סרטן

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים מביא איתו טאץ' יצירתי, דגש על הביטוי האישי שלכם, וגם על הצד הרומנטי. המעורבות הרגשית שלכם גבוהה השבוע במיוחד. זמן טוב לחשיבה מחוץ לקופסה.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם נצמדת השבוע גם למרקורי כוכב התקשורת וגם לסטורן הנוקשה. מצד אחד היכולת שלכם לתקשר מתחזקת  ואיתה גם היעילות התקשורתית, אולם סטורן מכביד עליכם ומדאיג אתכם. התמקדו בעובדות.

בתולה

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים מול המזל שלכם מראה על צורך בהשקעה גדולה יותר בנושאי זוגיות ויחסים השבוע. סטורן מביא איתו את הצורך למסד יחסים, ולהפוך את היחסים לרשמיים. השקיעו קצת יותר בדיאלוג הזוגי.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם יוצאת מהצמידות המעיקה עם כוכב מרס, ואתם משתחררים בהדרגה, והאופטימיות חוזרת. הגיע הזמן להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם, מאזנאים, ולהכניס לחייכם אנשים חדשים.

עקרב

הצמידות בין השמש מרקורי וסטורן הנוקשה מתרחשת במזל דגים המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם. העקרב שלנו אכן הופך רומנטי יותר, וזהו זמן טוב להוריד קצת את השריון הקשוח, ולהקשיב ללב…

קשת

נושאי בית ומשפחה דורשים השבוע התייחסות מיוחדת. כדאי למצוא זמן איכות לבילוי משפחתי, ולשדרוג התקשורת המשפחתית שלכם, קשתים. זמן טוב גם לטייל ביחד.

גדי

השמש ומרקורי נצמדים השבוע לסטורן שליט המזל שלכם,  וזהו זמן טוב להעצים יזמות חדשות, להריץ קדימה תכניות פעולה מסוגים שונים, ולדבר על מה שחשוב באמת, כדי לנקות משקעים רגשיים שהצטברו

דלי

מרס וונוס שוהים במזל שלכם, עוזרים לכם עם ים של אנרגיה לעשייה מצד אחד, ויכולת להשקיע קצת יותר זמן איכות רגשי במערכות היחסים שלכם מצד שני. מומנטום טוב להיכרויות חדשות, או להעמיק קשר קיים.

דגים

צמידות בין השמש ומרקורי לסטורן הנוקשה במזל שלכם מביאה איתה יכולת לקדם יזמות חדשות ולקבוע עובדות בשטח, אך גם שרשרת של לחצים מעשיים הדורשים עשייה מדויקת וחכמה. זמן טוב להגדיר מחדש תכניות לתקופה הקרובה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן