מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 13 לאוגוסט 23

אז… מה קורה  השבוע בכוכבים?

זה שבוע שנפתח בחשבון נפש כשהשמש פוגשת את ונוס בהילוכה האחורי, וממשיכה בזוית פעולה מתוחה עם אורנוס התזזיתי: אלה התחנות של השבוע, וננסה לעבור אותן באיזי, בלי יותר מדי בלגן, אלימות, מאבקי כוח וכל הג'אז הזה.

זה לא יהיה קל…

 

הפעילות המשמעותית בשמים השבוע

@ צמידות מדויקת בין השמש לונוס בהילוך אחורי במזל אריה

@ שמש בזוית פעולה מדויקת 90 לאורנוס התזזיתי

 

הזוית המעניינת של השבוע זו הצמידות בין השמש לבין ונוס הרגשית שנמצאת בהילוך אחורי

זה בעצם מפגש בין שתי מגמות: האחת הולכת קדימה עם שטף האירועים, והשניה מביאה איתה מגמה הפוכה של חזרה אחורנית מבחינת אקשן, הן כדי לקבל פרופורציות והן כדי להביא כווני מחשבה שונים לסיסטם.

עבר והווה, רגשות ועשייה, נוסטלגיה ופרגמטיזם – יש לא מעט כותרות אפשריות למפגש הזה, ויש בו באמת התייחסות מעניינת ורגשית למה שקורה באופן פרקטי, ונקודות התייחסות מעניינות בין ההווה לבין העבר שלנו.

מי יושפע בעיקר מהצמידות? מזלות אריה שור עקרב ודלי מאזניים סרטן גדי וטלה

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית הפעולה בין השמש לבין כוכב אורנוס התזזיתי.

אורנוס נחשב לכוכב השינויים אבל מעבר לכך הוא גם מביא איתו עצבנות חוסר שקט ופה ושם גם ניתוקי קשרים, כשדברים לא קורים כפי שאנחנו רוצים.

חשוב השבוע להזהר מצעדים דרמטיים מדי, לנהוג בחוסר זהירות בכבישים, ולהמנע מחלטות אימפולסיביות שמביאות איתן סיכונים מיותרים.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה שור עקרב ודלי .

 

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

ותודה מיוחדת לכל אלה שטרחו ובוא לוובינר שלי על ונוס בהילוך אחורי והגיבו באהבה. בקרוב מגיעה סדנת ונוס פלוס על מערכות היחסים, ועוד כמה בדרך. אשתף ואיידע. בימים טרופים אלה של לחצים סערות ואי ודאות – ונוס והאהבה הופכות להיות משמעותיות מאי פעם בחיי כולנו.

@

בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום (כמעט..) סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

 

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 

@יש לכם שאלות לאסטרולוג מקצועי אבל לא בא לכם להוציא כסף על מפגש עם אסטרולוג?..

@ למדתם בעבר אסטרולוגיה – או שלמדתם לבד – אבל לא עד כדי פענוח מושלם של מפה אסטרולוגית ואתם רוצים להשלים את הידע שלכם בקורס האינטרנטי הטוב ביותר ברשת?..

@ אתם יודעים אסטרולוגיה אבל אין לכם פרטנרים לעניין. ומתחשק לכם לנתח מפות עם אחרים בקהילה אסטרולוגית בניהול אסטרולוג מקצועי?..

 

בשביל  כווולכם הקמתי את מיזם הדגל שלי – מועדון הכוכבים של יאיר!

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

 

@

אסטרו טיפ – הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל בתולה ובזוית הרמונית לכוכב אורנוס, כשהדגש הוא על עשייה ממוקדת מטרה. השקיעו בבריאות שלכם.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך אחורי, ונפגשת עם השמש. זהו מפגש מעניין שמאפשר לחבר בין תובנות העבר למעשיות ההווה, ולאור הנוסטלגיה וזכרונות אהבה אולי גם לפעול אחרת.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם מאט השבוע את הקצב כשהוא קרוב לכוכב מרס, בהכנה לכניסה להילוך אחורי בשבוע הבא. לכן אל תתאכזבו כשדברים זזים לאט או נתקעים. סבלנות.

סרטן

ונוס בהילוך אחורי במזל אריה מכריחה אתכם לעשות סדר בחשבון הבנק. מרס ומרקורי במזל בתולה עלולים לגרום לתקשורת תוקפנית וחסר שקט. שבוע לספורט ופעילות פיזית.

אריה

מרקורי ומרס במזל בתולה גורמים להוצאות גבוהות אולם גם ליכולת לבנות תכנית כלכלית ארוכת טווח. זוית של השמש עם אורנוס מביאה איתה עצבנות וחוסר שקט. גלו איפוק.

בתולה

מרס במזל שלכם ממשיך להביא איתו מרץ ויזמה. מרקורי במזל שלכם מביא איתו תקשורת משופרת. אולם מרס מתחיל להאט השבוע, ודברים קורים אחרת ממה שתכננתם.

מאזנים

זוית הפעולה של ונוס שליטת המזל שלכם שבהילוך אחורי עם אורנוס התזזיתי גורמת לקושי בדחיית סיפוקים, וכעסים פתאומיים. חשוב כעת לא לנתק קשרים, למרות הקושי.

עקרב

כוכב מרס במזל בתולה עוזר לכם לקדם נושאים שחשובים לכם בתחום החברתי. השמש וונוס בבית הקריירה נפגשות וזהו זמן לארגן מחדש את האמביציה שלכם ולעשות חושבים

קשת

הדחף לפעול ולקדם חזק מתמיד כשכוכב מרס שוהה בבית הקריירה שלכם. זה הזמן לרוץ קדימה עם רעיונות חדשים. זמן טוב גם להגדיר מחדש מטרות לטווח ארוך.

גדי

מרקורי כוכב התקשורת נכנס להאטה השבוע וזהו זמן טוב לשדרג את הדיאלוג שלכם עם אנשים אהובים, להיות עם עבור מי שזקוק לכם, ולתת כתף ועצה טובה. שבוע מעשי ויעיל.

דלי

זוית פעולה לא קלה בין השמש לבין אורנוס שליט המזל שלכם עלולה לגרום לעצבנות וחוסר שקט. חשוב עכשיו לקחת לכם קצת יותר ספייס ביחסים, ולהשתדל לא לנתק קשרים.

דגים

מרקורי ומרס מול המזל שלכם מביאים איתם צורך להעמיק תקשורת בזוגיות וביחסים אך לא דרך עימותים ומאבקי אגו שרק מקלקלים. מרקורי יאפשר לכם מהשבוע הבא שדרוג תקשורתי.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן