מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 12 לנובמבר 23

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

מתחים לחצים ואפילו פתיל קצר שגם יכול להיות אלים פה ושם, כולל תפניות קיצוניות גם בחיים עצמם וגם במצב הרוח – השבוע הזה מביא איתו לא מעט מהשבועות הקודמים אבל באופן קיצוני יותר, ולכן כדאי יותר אפילו משבועות אחרים – לשמור על עצמנו, וכמה שיותר. ההפתעות, בעיקר אלה הפחות נעימות, עלולות להגיע בעיקר כשלא נהיה מוכנים… קרפול!

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@מרס בזוית של עימות לכוכב אורנוס

@ השמש בזוית של עימות לכוכב אורנוס

@ השמש בצמידות מדויקת למרס במזל עקרב

 

 

הזויות של השבוע – השבוע הזה כל הזויות קשוחות, עצבניות ואפילו אלימות. נדיר שזה מה שמאפיין שבוע שלם, אבל אלה הזויות שקיבלנו, שבהן מככבים להם השמש, מרס התוקפני, ואורנוס התזזיתי.

 

כוכב מרס התוקפני בזוית של עימות עם אורנוס התזזיתי – זו אחת הזויות היותר מסוכנות של השבוע, בגלל איכותם של מרס ואורנוס בנפרד, ובתוך הזוית הזו.

כוכב מרס מקבל ויברציות עצבניות מאורנוס התזזיתי שנמצא ממול, והופך גם תוקפני יותר וגם צפוי פחות. אורנוס מביא איתו שינויים קיצוניים במצב הרוח וגורם לנו להגיב באופן קיצוני על כל גרוי, אם דרך תגובה אלימה ואם דרך ניתוקים, טריקות דלת, ועזיבה של סיטואציה.

שני הכוכבים האלה מזינים זה את זה במינון גבוה של תגובות מהירות ולא צפויות, ועלולים לגרום לנו לפעול באופן קיצוני ולא שקול בכל סיטואציה וכך להוות סכנה לנו ולסובבים אותנו, אם בכבישים ובדרכים ואם בדיאלוג שבין אדם לחברו.

כדאי לחשוב פעמיים ויותר אם אנחנו שוקלים לנתק קשרים או להתנתק ממצבים, ולהזהר מתקשורת קיצונית שעלולה להפעיל בעוצמה את מי שנמצא ממול, אלמנט שיחזור אלינו כבומרנג.

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית? מזלות טלה, סרטן טלה ומאזניים, דלי אריה עקרב ושור.

 

 

השמש בזוית של עימות מול אורנוס התזזיתי – גם הזוית הזו קיצונית אלימה ובלתי צפויה, ובהיקף גדול יותר מאשר מרס.

עצבנות, קושי במיקוד, חוסר שקט מנטלי ופיזי, צורך חזק להפעיל את הגוף ורצון לעשות דווקא לסמכויות – כל אלה עלולים להופיע עכשיו, ובאופן קיצוני. חשוב ביום שכזה שבו דברים מגיעים להסלמה באופן קיצוני לא להגיב באופן קיצוני גם כשהגרוי חזק אלא לספור עד עשר לפני שפועלים או מגיבים, ואז לנסות ולהוריד את המתחים, בין אם דרך פעילות פיזית או ספורטיבית, ובין אם שיחות עם אנשים רגועים, ומלים שקטות.

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית הזו? מזלות אריה דלי שור ועקרב.

 

 

הצמידות הקשה של השבוע – זו הצמידות בין השמש, המיקוד האנרגטי שלנו, לבין כוכב מרס, כוכב האקשן.

כששני האלמנטים האקטיביים על פני גלגל המזלות נצמדים זה לזה, זה יוצר צמידות עוצמתית ונפיצה מאוד, שבה כל גירוי קטן עלול ליצור תגובת שרשרת קיצונית וליצר ריבים וסכסוכים נוספים, אם לא נשכיל לעצור את זה בזמן ולפרק את הסיבה למתחים האלה, שעלולה להיראות בדיעבד שולית וחסרת משמעות.

זה נכון לצמידות העוצמתית הזו וגם לשתי הזויות הנוספות של השמש ומרס עם אורנוס, צירוף עוצמתי שגם דומה במהותו לזה שהחל את המלחמה ב 7 לאוקטובר, צירוף שבו כולנו חייבים לפעול באופן סופר זהיר, ולהמנע מלהסלים מצבים.

מי בעיקר עלול להיות מושפע ממנו? מזלות אריה שור עקרב ודלי, טלה סרטן גדי ומאזניים.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

@

ולמזלות עצמם

טלה

שבוע עצבני וחסר שקט שבו אתם חייבים להשאר בשליטה ולא לאבד את הראש. זה לא יהיה קל. ספורט ופעילות פיזית עשויים לאזן את ההשפעה של זויות הכוכבים.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל מאזניים ולעזור לכם לשדרג תקשורת ולהתקרב לאנשים חדשים. פיתחו את הלב ותנו לו להוביל, שוורים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל קשת המאכלס את בית היחסים. זמן לשדרג את מערכות היחסים והזוגיות, לדבר לשתף ולחלוק ולדבר על הכל.

סרטן

מקבץ הכוכבים במזל עקרב מביא איתו צורך חזק בביטוי אישי. זהו מיקום יצירתי ואפילו רומנטי, אולם התקשורת של מרקורי במזל קשת עלולה לגרום לקצרים בתקשורת. זהירות.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם בזוית לאורנוס התזזיתי ובצמידות למרס, מביאה איתה שבוע עצבני וחסר שקט. נסו לתעל את האנרגיה הזו לפעילות ספורטיבית ולקידום של יזמות אישיות.

בתולה

התקשורת בבית ובמשפחה הופכת משמעותית יותר כעת כשמרקורי במזל קשת שעלול להציף ריבים ומחלוקות כדי להגיע לפתרון. זמן לתת את הכוח למלים ולהתחבר לביחד.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוזרת לכם כעת לשחרר רגשות שהיו עצורים עד עכשיו, לבטא חום חיבה וחמלה, ולתת מוצא לרגשות עדינים יותר להגיח ולהשפיע עליכם ועל הסביבה

עקרב

הצמידות בין השמש ומרס במזל שלכם עלולה לגרום לקושי להכיל את כל האנרגיה הזו, ולגרום לכעסים תסכול וריבים עם הסביבה כשכל עימות שכזה עלול להסלים בקלות. בי קול.

קשת

מרקורי ששוהה במזל שלכם עוזר לקשתים לשדרג תקשורת ולהביא חזון ומטרה לפני שפועלים ומפעילים. מלים חכמות ויצירתיות יעזרו לכם להתמקד במה שחשוב באמת.

גדי

זוית פעולה בין סטורן שליט למרקורי מכבידה על הלב, אבל בהמשך השבוע הדברים נהיים קלים יותר. זמן טוב לארגן מחדש את חשבון הבנק, ולפעול באופן חכם בנושאי כספים.

דלי

שבוע עצבני וחסר שקט כשאורנוס שליט המזל שלכם בזויות של עימות לשמש ולמרס. חשוב לא להתנתק השבוע ולא לפעול באופן לא אחראי. זמן לדבר ולנקות משקעים רגשיים.

דגים

שבוע טעון ולא קל גם לכם, דגיגים. תחושת חוסר הודאות חוזרת ואיתה עולה גם המעורבות הרגשית. חשוב בשבוע שכזה לפעול לפי לוז מדויק ולהתמקד בעשייה ולא במצבי הרוח.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן