כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה: 25 לאפריל 21: ונוס מרימה ידים, ומוציאה את קופידון לחל'ת.

כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 25 לאפריל 21

אם אלת האהבה תתבונן בלוח השנה הכוכבי של השבוע הזה, יש בהחלט מצב שהיא תשים את השרביט שלה בצד, תוציא את קופידון לחל'ת, והיא עצמה תרד לסיני, תעשה איזה ג'וינט מול השקיעה בדיונה הגדולה בנואיבה, ותהרהר בחייה הקשים כאלת האהבה במקומות כל כך מעצבנים ומרגיזים עם אנשים שמעדיפים לשלוח קללות בטוקבקים מאשר לעשות אהבה, והשנה, ובעיקר בשבוע הזה, יותר מתמיד.

אוף, היא רוטנת לעצמה: מה קרה לסיסמה ההיא מהסיקסטיז, עשו אהבה ולא מלחמה? למה אנשים לא מעדיפים לב הומה נשיקה לילית ואורגזמה מטורפת לאור הירח, על פני אבנים בסימטאות חשוכות וקללות בשפות שגם ההורים שלנו שכחו? ומה באמת קורה כעת בכוכבים?

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ונוס הרגשית יוצרת זוית פעולה מדויקת עם סטורן הנוקשה

@מרקורי כוכב התקשורת יוצר זוית פעולה מדויקת עם סטורן הנוקשה

@השמש יוצרת צמידות מדויקת עם כוכב אורנוס התזזיתי

הנה, ניקח את השבוע למשל.. למה דווקא ונוס שלי, ונוס המתוקה שלי המכילה והאמפטית חוטפת את הזוית הקרה הזו מסטורן? למה זה מגיע לה? לא הספיקה לה הצמידות המרושעת עם אורנוס המעצבן? ולמה גם מרקורי שמנסה לעזור לה חוטף גם הוא מהסרגל של הסטורן הזקן הזה, ובסוף כל הסיפור גם השמש, מלכת הגלקסיה שאין מי שלא מכבד אותה, מוצמדת בלי בושה לאורנוס התזזיתי בלי טיפת דיסטנס כאילו היא איזו פריכה מהשוק… קצת כבוד לשמש, רבאק!

שלא לדבר על הירח שהוא נבהל ואפילו לא מנסה לייצר קצת אווירה לאוהבים.. לכו הביתה, למזגן, הוא גוער בהם, ואחר כך מתייפח מתחת לפנס הרחוב המיתולוגי בקצה שכונה שהעיר את ילדותנו הקטנה…

אין, אין כבוד עכשיו לכוכבים מצד יושבי הפלנטה הזו.. חכו חכו, תיכף יגיעו החמסינים ועוד תתפללו שאגיע ללילות הבודדים שלכם, אבל שום אסמס לילי בשתים בלילה סטייל ערה? לא יזניק אותי. אין מצב.

השבוע למשל.. איך הזויות הקשוחות האלה בין ונוס ומרקורי לסטורן יכולות להביא אהבה? הרי הן מכבידות על הלב, ובהפוך על הפוך – דווקא בזויות כאלה אנשים הופכים יחסים לפורמליים ו..מציעים נישואים, בטקסים הדביליים שלהם. כן, הזויות של סטורן מתאימות לחתימה על חוזים, ונישואים זה וואחד חוזה, ואם יש זמן להפוך אהבה למשהו יציב – עדיף באמת השבוע.

רגע, ומה עם הצמידות בין השמש לאורנוס? אוהו..פה יכול להיות סופר פיצוץ של אהבה ממבט ראשון, פגישה עיוורת מדהימה, הסטוץ של החיים, או החלטה סופית לנתק את הקשר – למרות שעל פניו נראה לא רע – ולהמשיך הלאה. שתי אפשרויות יש עכשיו, שתיהן קיצוניות, ושתיהן לא פחות רלוונטיות, כמו במקרים של צמידויות קטלניות או מפוארות או דרמטיות מהסוג הזה: הכל – או כלום!

ומה עם האהבה של ונוס? אותה מוסיקה עדינה ענוגה ונוגה וחרישית וחמה ומכילה ואוהבת… מה איתה? כשאבנים עפות בסימטאות – ונוס יורדת למרתפים, סוגרת הכל, פותחת מזגן, קוראת שירי פרידה נוגים, ומורידה דמעה לכרית.

זו אפשרות אחת.

האפשרות השניה – ונוס עומדת מול הראי, חושבת חושבת ואז מסננת: לעזאזל הכל! רצה  ותופסת את החבר שלא יכול להחליט, מרימה אותו בעניבה,  ואומרת: מתחתנים – או שאני מחזירה אותך ככה עם האריזה לאמא שלך, קפיש? הוא מגמגם אבל.. אבל… רציתי להציע נישואים עם טבעת על גמל.. בצלילה… בקפיצה עם מצנח מול החברים מהסיירת שמצלמים.. שומכלום, בוזו: מחר טבעת – ומזמינים אולם. ועכשיו לך תתקלח כי אני רוצה להיות בטוחה שזה באמת זה..

מה? תתקלח – ואז נחליט מי מההורים מממן את הטקס ומי קונה ריהוט, ואחרי זה נחפש ביחד את נקודת הג'י שלי עד הבוקר. קדימה, תן גז!

כן, אין ברירה… לפעמים ונוס שלנו, בעיקר כשהיא שומעת את הצעדים של סטורן מהדהדים שם בחוץ, חייבת להגיע להחלטות, וכבר אמר מי שאמר פעם שהנשים בארץ הן הנשים הכי החלטיות שהוא פגש..

ואת האהבה המתוקה, הרומנטית והמכילה, נשאיר לשבוע הבא. שתתחזק לה בינתיים, כי לשם כבר נגיע עם ציפיות, ובמצב כזה, אוהו.. 

וככה זה נראה במפת השמים

 

 

 ומה קורה בתחזית הכללית השבוע?..

 

 

 

@  רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

 

 

 

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן