כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה 9 למאי 21: פתחו את הלב, פתחוהו רחב..

כוכבים לאוהבים -תחזית אהבה:  ונוס ויופיטר מתגייסים לחגוג אתנו את החיים..

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע:

@ונוס הרגשית עוברת למזל תאומים

@ יופיטר כוכב השפע עובר למזל דגים

 

פיית האהבה שבישרה בשבוע הקודם על התחלה של שינוי במצב הרוח עם מעברו של מרקורי כוכב התקשורת לנו למזל תאומים כשהוא מביא איתו תקשורת שמחה וכיפית, מודיעה לי שהתופעה הזו מתחזקת כבר בתחילת השבוע: ונוס הרגשית עוברת למזל תאומים, שמה את כל הרומנטיקה הכבדה של מזל שור בצד, והופכת להיות נערה צעירה שרק מחפשת לשמח אותנו, ולהחזיר לנו את אהבת החיים הזו שכל כך חיפשנו בשבועות האחרונים.

מה זה אומר? הצירוף הזה של ונוס ומרקורי במזל תאומים הוא צירוף מלא חיים, שאוהב לפלרטט עם החיים באנרגייה שמחה במיוחד להכיר המון סוגי אנשים – גם לזוגיות גם לסטוץ וגם בכלל – ומחזיר לנו את טעם החיים הכיפי הזה של להיות עם אנשים אחרים, להחליף אנרגיות, להכיר ולשמוח ביחד, וכמובן – לצאת לכמה שיותר דייטים עם הלב שלנו פנוי, כדי לנסות ולאתר את הנפש התאומה המיתולוגית הזו שכולנו הבטיחו לנו, לצוד אותה, ואז.. אז נראה אומרת ונוס, וצוחקת את הצחוק העגול שלה על כוס היין שהיא אוהבת להחזיק כשהיא במזל תאומים, וליהנות משמחת החיים הזו עד תומה.

אלמנט נוסף שמתרחש לו השבוע – יופיטר כוכב השפע עובר לשלושה חודשים למזל דגים שגם הוא שייך לקבוצת המזלות המשתנים, מה שאומר שהחיים הופכים עכשיו להיות הרבה יותר דינמיים כששלושה כוכבים כמו ונוס יופיטר ומרקורי שוהים בקבוצה הזו, ומניעים סוף סוף לא רק את חברי הקבוצה – מזלות תאומים דגים קשת ובתולה – אלא בעצם באופן כזה או אחר את כולנו…

אז מה כדאי לעשות? לפתוח את הלב, לעבור למוד של 'היכרויות', ולהתחיל לפלרטט עם החיים בעזרת הילד  והילדה הפנימיים שלנו, שסוף סוף מקבלים אישור לעשות זאת, ובגדול…

אז.. רק לפלרטט עם החיים, ליהנות, חברים, ובקלילות..

וכל שאר הוראות ההפעלה הן כאן, בסרטון הזה:

@

 

ואיך נראית התחזית הכללית של השבוע?

@

 

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן