כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 8 לאוגוסט 21

כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 8 לאוגוסט 21

אז.. מה קורה עם האהבה השבוע?

על פניו, נראה שלא הרבה. האמת שמבט אחד במצב הכוכבים של השבוע הזה כמעט שכנע אותי שאין סיכוי להכניס לכאן אפילו את המלה הזו בת ארבע האותיות, כל שכן לדבר על פתיחת הלב, ואפילו חיבוק – הס מלהזכיר!

ואז הגיע נפטון…

אז כן, במבט ראשון זה נראה כמו שבוע עמוס וטעון, ונתחיל עם מרקורי כוכב התקשורת שיוצר זוית של מתח לפלוטו היצרי כבר בתחילת השבוע: זו זוית שלא קשורה לאהבה, אלא למשחקי כוח, ולצורך לומר את המלה האחרונה, מה שאומר – מאוד אקטיבי ביחסים קיימים, אבל להיכרות חדשה? לא משו..

מרקורי כוכב התקשורת בזוית עימות עם יופיטר – והנה דווקא כאן יש מצב לפגוש רגשות אופטימיים ושמחים ממול: חיפוש אחרי דייט שמח שעושה לנו טוב – זה בהחלט אפשרי בקרב המזלות המשתנים, שהם אלה שמככבים השבוע בכל מקרה: קשת, תאומים, דגים ובעיקר בתולה – זה בדיוק הזמן לפתוח את הפנקס השחור הקטן ולחפש דייטים שמחים שמעלים לכם חיוך, ועדיף באמצע השבוע…

מרקורי כוכב התקשור עובר למזל בתולה – זהו המעבר המשמעותי של השבוע בגדול, ואיך הוא קשור לאהבה? 

מרקורי מצטרף בכל גם למרס וגם לונוס, והשלישיה הביקורתית הזו עלולה לעשות לנו חיים קשרים עם הפרפקציוניזם הזה של למצוא רק את מי שמתאים לנו בדיוק בדיוק, אלמנט קשה עד בלתי אפשרי כידוע…

אבל.. כאן נכנס לתמונה נפטון.

נפטון הוא כוכב רגשני מאוד, והשבוע הוא יוצר זוית של עימות עם ונוס הרגשית, והזוית הזו משתנה את התמונה מאמצע השבוע והלאה.

מגישה ביקורתית שיפוטית ואפילו צינית, לגישה רגשנית ודביקה ופה ושם אפילו סופר רומנטית..

ואכן, זוית העימות בין נפטון לונוס משנה את המשוואה ופה ושם גם באופן קיצוני: עם זוית שכזו – אפשר בקלות לאבד את הראש, ואפילו את הלב..ם

כן, זו זוית שאיתה מתאהבים, דפנטלי, אך לשם כך צריך להיות בזמן הנכון עם מי שנפטון משפיע כך גם עליו, וכאמור השבוע אלה בעיקר המזלות המשתנים: קשת תאומים דגים ובעיקר בתולה.

ומה עם כל השאר? גם לשמש ומרקורי במזל אריה יש קטע של אקשן רומנטי השבוע: הם ממשיכים לרוץ במזל אריה, ובאמצע השבוע כשגם הירח שם – זה בהחלט זמן מצוין ליזמה רומנטית: שלישי רביעי וחמישי – גו דייטינג, אריות דליים שוורים ועקרבים.

והמזלות הקרדינליים, סרטן  טלה גדי ומאזנאים? נחים, אוגרים כוח, ו..מחכים לטלפון.

איך הדברים נראים במפת השמים ועוד כמה טיפים – כאן

 

@

 

 

והנה גם התחזית השבועית

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן